Şimdi Ara

EZCOOL HD DREAM MEDIA PLAYER.. (!!!!!IP TV DÜZELTİLDİ!!!!!)) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.086
Cevap
2
Favori
90.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi farkettim hic yazilmamis ama cihaz ftp server olarak gorev aliyor. \\192.xxx seklinde explorer a yazarsaniz usb icerigini bilgisayarinizdan gorup degisim yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezcool HD Dream Medya Oynatıcımı 2 gün kullanıktan sonra 3. gün aniden görüntü gitti.

Ekranında mavi ışık yanıyor ancak menüler yok. Filmi tv ye akyarmıyor. Fandan da ses gelmiyor.

Oksit'i aradım. Faturalarıyla kendilerine göndermemi söylediler. Bugün kargoyla göndereceğim. Bakalım sonuç ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NVN -- 4 Temmuz 2014; 10:13:05 >
  • Cihaz yenisiyle değişim yapıldı.
    Öncekinde fandan ses gelmezdi. Bunda cihazı kapayana kadar çok ses geliyor. Filmlerde zararı yok, duyulmuyor.

Güncellemelerini yükledim ama en son güncellemenin hangisi olduğunu bilmiyorum.

Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.14 Güncellemesi İndir (Youtube fixed)
    Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.13 Güncellemesi İndir (Youtube fixed)
    Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.11 Güncellemesi İndir (Youtube fixed, İnternet Tv Eklendi)
    Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.11 Güncellemesi İndir (Youtube fixed)
    Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.07 Güncellemesi İndir(Sorunsuz torrent indirme)
    Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.04 Güncellemesi İndir

Kalınla yazılanlardan hangisi en son güncelleme?
  • Ezcool Media Oynatıcı v3.0816.14 en son güncelleme
  • Arkadaşlar, bu Ezcool HD Dream'i HDMI ile AVR'ye bağlayıp 5.1 ses sistemini çalıştırabilir miyiz (Sistem aşağıda)?

Yalnız Ezcool'un kendi sitesinde şöyle diyor : "DTS / Dolby destekli 5.1 ses sistemlerine bağlantı yapmak isteyen kullanıcılar için optik ses çıkışı bulunmaktadır.1

Bu demek oluyor ki Ezcool'dan HDMI ile AVR'ye çıkış verip çalıştıramıyor muyuz ses sitemini?

DENON AVR-X2000
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 1002 KULE HOP.
    MAGNAT MONİTOR SUPREME CENTER 252
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 102
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sportivo

Arkadaşlar, bu Ezcool HD Dream'i HDMI ile AVR'ye bağlayıp 5.1 ses sistemini çalıştırabilir miyiz (Sistem aşağıda)?

Yalnız Ezcool'un kendi sitesinde şöyle diyor : "DTS / Dolby destekli 5.1 ses sistemlerine bağlantı yapmak isteyen kullanıcılar için optik ses çıkışı bulunmaktadır.1

Bu demek oluyor ki Ezcool'dan HDMI ile AVR'ye çıkış verip çalıştıramıyor muyuz ses sitemini?

DENON AVR-X2000
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 1002 KULE HOP.
    MAGNAT MONİTOR SUPREME CENTER 252
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 102

hdmi'dan raw ses verebiliyor. dolayısı ile denon'a çözdürürsün sesi.
  • Kullanan varsa yorum alabilir miyim?

Ezcool HD Box Full HD 1080p MKV/DTS/Dolby 7.1 Media Player
    http://www.hepsiburada.com/liste/ezcool-hd-box-full-hd-1080p-mkv-dts-dolby-71-media-player/productDetails.aspx?productId=bd130631&categoryId=112123
  • murdocklawless kullanıcısına yanıt
    iyi günler bişey sorabilirmiyim bu media oynatıcıdan bende aldım en son güncellemesinide yaptım yanlız bazı mp4 lerde görüntü sesten 1-2 ms ileri gibi geliyo konuşurken insanların ağız hareketleri nedendir. birde optik çıkışından dts sesi iyi alabilirmiyim pioneer k323 avr kullanıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Film ve dizi takibi için sanırım max. 9-12 gb.lik 1080p dosyalar şu ürün yeterli olacaktır sanırım:

http://www.hepsiburada.com/liste/ezcool-hd-dream-full-hd-1080p-mkv-dts-dolby-torrent-media-player/productDetails.aspx?productId=bd85255&categoryId=112123

Bu ürünün son firmware durumu nedir. Sitesinde artık update çıkmayacak diye birşey okudum. Çok da hakim değilim ama bu model için midir. Dosya seçiyor mu ya da başka problemi var mı?

Bir konu da altyazıları tatmin edici büyüklükte mi, dark kullanıyordum altyazı boyutundan memnun kalmadım, ezcoolda durum nedir?

Bir de bu var:
    http://www.hepsiburada.com/liste/ezcool-hd-dream-full-hd-1080p-mkv-dts-dolby-torrent-int-tv-int-radyo-kablosuz-wlan-mediaplayer-hiper-kablosuz-usb-adaptor-hediye-/productDetails.aspx?productId=bd85536&categoryId=112123

ama sanırım görüntü kalitesi olarak aynıdırlaar. Dark ta yaşadığım tatsız tecrübelerden sonra şu iki konı kaldı:
    1. alt yazı boyutu keyfimizce büyütebiliyor muyuz?
    2. Dark ta oluyor du, bazı dosyaları ileri geri sararken problem yaşanıyor, istediğin yere gitmiyor, vs. Böyle sorun yaşayan var mı?
    3. Firmware ya da codec yapısı her istediginiz dosyayı oynatmak için yeterli mi?

Teşekkürler.

• Yukarıda yazdığımı istinaden böyle kullanıma uygun dersiz tasasız daha verimli önerileriniz varsa onlara da açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charmacomma

Film ve dizi takibi için sanırım max. 9-12 gb.lik 1080p dosyalar şu ürün yeterli olacaktır sanırım:

http://www.hepsiburada.com/liste/ezcool-hd-dream-full-hd-1080p-mkv-dts-dolby-torrent-media-player/productDetails.aspx?productId=bd85255&categoryId=112123

Bu ürünün son firmware durumu nedir. Sitesinde artık update çıkmayacak diye birşey okudum. Çok da hakim değilim ama bu model için midir. Dosya seçiyor mu ya da başka problemi var mı?

Bir konu da altyazıları tatmin edici büyüklükte mi, dark kullanıyordum altyazı boyutundan memnun kalmadım, ezcoolda durum nedir?

Bir de bu var:
    http://www.hepsiburada.com/liste/ezcool-hd-dream-full-hd-1080p-mkv-dts-dolby-torrent-int-tv-int-radyo-kablosuz-wlan-mediaplayer-hiper-kablosuz-usb-adaptor-hediye-/productDetails.aspx?productId=bd85536&categoryId=112123

ama sanırım görüntü kalitesi olarak aynıdırlaar. Dark ta yaşadığım tatsız tecrübelerden sonra şu iki konı kaldı:
    1. alt yazı boyutu keyfimizce büyütebiliyor muyuz?
    2. Dark ta oluyor du, bazı dosyaları ileri geri sararken problem yaşanıyor, istediğin yere gitmiyor, vs. Böyle sorun yaşayan var mı?
    3. Firmware ya da codec yapısı her istediginiz dosyayı oynatmak için yeterli mi?

Teşekkürler.

sorularına cevap vereyim;

1. evet istediğin kadar büyütürsün.
    2. bu sorun tüm medya oynatıcılarda var zaten. filmin bitrate ve boyutuna göre değişir. 700 mb lık divx izlersen hızlı geri alır, 7 gigalık hd izlersen takılır.
    3. henüz oynatamadığım bir film çıkmadı. üç senedir kullanıyorum bu cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 22 Ağustos 2014; 9:05:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bengkberk

iyi günler bişey sorabilirmiyim bu media oynatıcıdan bende aldım en son güncellemesinide yaptım yanlız bazı mp4 lerde görüntü sesten 1-2 ms ileri gibi geliyo konuşurken insanların ağız hareketleri nedendir. birde optik çıkışından dts sesi iyi alabilirmiyim pioneer k323 avr kullanıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

görüntünün sesten hızlı gelmesi mevzusu hiç başıma gelmedi. sadece mp4 lerde mi yapıyor? diğer formatlarda böyle bir sorun var mı? optikten dts ses alırsın, bende o şekilde kullanıyorum zaten.
  • murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Evet çok teşekkürler, kafamdaki bütün şüpheler giderildi.

Son iki sorum olacak. 1. si sanırım artık yazılım güncellemesi yapılmayacakmış, bu ilerde sorun olur mu, yakın gelecekte aleti çöpe atmak istemem, hem de wd hd tv'yi 5 seneden fazla kullandıktan sonra.
    2. si; bu ürünü araştırırken Egreat R200S Pro ile de haşır neşir oldum. Dediğim gibi genelde 2GB lık dizi ve max. 10GB'lik 1080p film dosyaları indiriyorum. Ezcool yeterli olur diyor musunuz yoksa fiystı iki mislinden fazla olan Egraet görüntü, performans olarak daha muı tatmin edici sonıuç verir?

Tekrar teşekkür. @murdocklawless
  • quote:

Orijinalden alıntı: charmacomma

Evet çok teşekkürler, kafamdaki bütün şüpheler giderildi.

Son iki sorum olacak. 1. si sanırım artık yazılım güncellemesi yapılmayacakmış, bu ilerde sorun olur mu, yakın gelecekte aleti çöpe atmak istemem, hem de wd hd tv'yi 5 seneden fazla kullandıktan sonra.
    2. si; bu ürünü araştırırken Egreat R200S Pro ile de haşır neşir oldum. Dediğim gibi genelde 2GB lık dizi ve max. 10GB'lik 1080p film dosyaları indiriyorum. Ezcool yeterli olur diyor musunuz yoksa fiystı iki mislinden fazla olan Egraet görüntü, performans olarak daha muı tatmin edici sonıuç verir?

Tekrar teşekkür. @murdocklawless

yazılım güncellemesinin sorun olacağını hiç sanmam. yeni codec lerin çıkması lazım cihazın çöp olabilmesi için. diyelim yeni sıkıştırma yöntemi kullanan codec ler çıktı. bunları filmleri ripleyen tüm gruplar kullanmaya başlayıncaya kadar yıllar geçer. sende o sürede zaten cihazı uzun süre kullanmış olursun.

10 gigalık 1080 filmleri hiç sıkıntısız izlersin. ben deneme amaçlı 50 gigalık 32 mbit avatarı bile bu cihazda sıkıntısız izledim.

• Teşekkür ederim mp4 te yaptı yada bana öle geldi mkv lerde problem olmadı.tekrar yar
    dımıniz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: bengkberk

Teşekkür ederim mp4 te yaptı yada bana öle geldi mkv lerde problem olmadı.tekrar yar
    dımıniz için teşekkür ederim

rica ederim, sorun değil.
  • Arkadaşlar hd dream media aldım..Windows 7 Ultimate kullanıyorum 22 mbt bağlantı hızım var ama ne torrenti kullanabildim.ne masa üstü bağlantıyı yaptım lütfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: playermemo

Arkadaşlar hd dream media aldım..Windows 7 Ultimate kullanıyorum 22 mbt bağlantı hızım var ama ne torrenti kullanabildim.ne masa üstü bağlantıyı yaptım lütfen yardım

o cihazda torrent çok verimsiz ve sıkıntılı. o özelliği kullanma. öte yandan cihaz pc'de paylaştığın klasörü mü görsün istedin anlamadım ama bunun cevabı ilk mesajlarda var.
  • Torrent Problemliyse geriye göndercem

• quote:

Orijinalden alıntı: playermemo

Torrent Problemliyse geriye göndercem

sen bir dene yine. kimine problemli gelen kimine gelmeyebilir teknoloji işlerinde.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.