Şimdi Ara

EZCOOL HD BOX (YENİ GİRİŞ SEVİYESİ MEDIA PLAYER) (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
5
Favori
51.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

Orijinalden alıntı: weewee

Ürünü hızlıaldan aldım,deneme amaçlı tv ye bağladım 5-10 dakika sonra kapandı bir daha açılmadı.
    Değişim talebi yazdım,kabul ettiler,kargoladım.
    İki gün sonra ürünün yenisi firmada yok temin edemiyoruz dediler,iyi ücreti iade edin dedim ettiler.
    Buraya kadar problem yok,bu olaydan sonra beş gün geçti ürün hala sitede satışta.
    Hem de hızlı gönderimde.
    Mesaj attım ürün madem var hala satıyorsunuz neden değişim yapmadınız da ücret iadesi yaptınız dedim.
    Ücreti iade ettik ya mealinde cevap geldi.
    Anlaşamadık bir türlü.

Ben o siteden Ezcool hd box alacaktım o sitede fiyatı diğer sitelere göre ucuz olduğu için almadım. Ya ellerinde yoktur ya fiyat yanlıştır dedim. Mesaj göderip sormak yerine başka yerden Dark aldım. Demek ellerinde kalan sorunlu ürünleri koymuşlar.

Valla arada bayağı büyük bir fiyat farkı olması bunu düşündürm,yor değil.
    Dark'ta hangi model ve nereden aldınız,ben de hala araştırma halindeyim.
    Memnun musunuz,tavsiye ederseniz ben de alabilirim.
  • valla almayı düşünüyorum bunu, hediye olarak alacağım bir yakınıma. ses sistemi yok. beko lcd si var 200hz.

hdd takacak 4 5 gb lık 1080p 720 p filmler izleyecek sorun olur mu alınır mı ne dersiniz
  • merhaba. ürünü yeni aldım ve bu akşam kullanma fırsatı buldum. izlemek istediğim filmi ve film ile aynı isimli altyazı dosyasını aynı klasör içinde usb'ye yükleyip çalıştırdım. film sorunsuz olarak açıldı ama altyazı gözükmüyor. altyazı ayarlarına girip bir çok şey denedim ama sonuç aynı. usb'yi bilgisayara takıp altyazıyı kontrol ettiğimde srt uzantılı altyazı dosyasının içindekiler tamamen silinmiş oluyor. bu sorunu nasıl çözeceğimi öğrenebilir miyim?
  • Bu cihazı bence almayın. Ben hiç memnun değilim. Artık böyle saçma cihazların sorunlarından bıktığım için HTPC topladım.
  • bu cihazı optik kablo ile z906 ya bağlarsam sesi tam olarak verimli alabilir miyim acaba?
  • rammstein969 R kullanıcısına yanıt
    Zaten en iyi verimi optik kablo ile alabilirsiniz. Optik kablodan daha iyi ne var?

Tabi ses de kaliteli olursa daha iyi olur. AC3 veya DTS gibi.
  • Arkadaslar bu cihazi yaklasik 4 senedir kullamiyorum. Bugun 22inc samsung lcd monitore bagladim hdmi ile. Hicbir goruntu alamadim. Kumanda ustundeki tv system tusuna basiyorum ama goruntu gelmiyor. Acaba desteklemiyor mu(onceden tuplu tv ile kullaniyordum sorunsuz calisiyor tvde)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezcool hd box ı birkaç yıldır sorunsuz kullanıyorum.geçen gün adaptörün priz uçları bir kaza sonucu kırıldı.çevremde aynı özelliklerde adaptör bulamadım.orjinal adaptörü nereden temin edebilirim?
  • selamlar ben bu cihazdan almıstım ancak kumandası bozuldu elinde olan satabilir veya hayrına verebilir :) ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum ayrıca mouse ekledim görmedi görmesi gerekmiyor muydu
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.