Şimdi Ara

Eylül 2011 Masaüstü Görüntüleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
14.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sende bu magic tab'a iyi sardırdın,iyiki de videosunu yapmışız... Bayağı güzel çalışma olmuş. magic tab ta sadece başlıkları yani o gördüğümüz kısmı da kırmızı yapsan daha hoş durucak gibi... Sağ alttaki ikonları da kızıla boyarsan ve ikonları ful siyah seçersen süper durucak gibi görünüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Arkadaşım bu laubali cevap verme şeklin hiç hoşuma gitmedi 2 regedit ayarı tavsiye ettin diye kimse sana saygı duymak zorunda değil

Ayrıca senin yöntemini deneyip görev çubuğuna ico eklenmiyor ne yapayım diye teknik yardıma mesaj gelirse verecegin cevabı ben biliyorum FORMAT AT

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Şu kadarını söyleyip daha da cevap vermeyecegim ACINACAK haldesin forum artisti

2 'dir mesajlarında büyük harf kullanıyorsun, yerinde olsam bu tür büyük harf ile mesaj yollamalara devam etmezdim...

• Şimdi nasıl ? Sağ altta ki ikonların rengini değiştiremedim çünkü resim dosyası olarak kayıtlı.

Eylül 2011 Masaüstü Görüntüleri
  • Al yusuf bunları dene!
    http://www.mediafire.com/?hbjuiblac3wthzk

Sağ alttaki butonların kırmızı hali...
  • Yenisi
  • Battle.Lord Çok hoş olmuş
  • @KeShhh®

Çok sağol hocam. Şimdi tamamdır galiba ?

• @Battle.Lord;
    Çok sağlam çalışma olmuş,takdir ettim. En sağdaki note ve player ile en soldaki rss bölümü fazla kaba kaçmış, bence glass arayüze sahip daha kibar şeyler bulunabilir. Rank uyumu güzel, başarılı çalışma. Duvar kağıdını rica ediyorum...

@xhoOp;
    Çalışma başarılı, desktop için tek eksik, taskbar yerine finder bar süper görünür... Eğer XP kullanıyorsan samurize ile yapabilirsin... Win7 varsa rainmeter da herhangi bir bar arayüzüne PS'da png olarak kelimeleri hazırlarsan,görüntü olarak iyi şeyler çıkacaktır...
    ...veee en önemli eksik artık WS monitöre geçme zamanın gelmiş...

@YuSuFBuLDu;
    Bence şimdi daha güzel görünüyor. çift renk kullanınca daha iyi olmuş gibi sanki. Hatta dock olmadan bile daha iyi duruyor. Sol alt köşeye rainmeter 'da ilaunch arayüzüyle dock olarak ikon koyabilirsin... Ne yazıkki elle editlemen gerek,config dosyası yok, ama docktan daha güzel duruyor.. Hatta alt tarafa taskbarı da gösterirsen daha da olumlu duracaktır... Ama ortada dock olmadan daha güzel durdu, tabi benim fikrim bu, kullanım kolaylığı açısından sen nasıl istiyorsan öyle takılmalısın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Şimdilik böyle.

Hocam çok güzel olmuş bende böyle başlat çubuğunu hiç birşeyi değiştirmeden yapmak istiyordum zahmet olmazsa bi söyleyebilirmisiniz nasıl yaptığınızı yardımcı olurmusunuz ve arkaplan linki alabilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: turkerinanmaz

Tabiri caizse hayvan gibi görüntü o yahu şuradan net olarak görebileceğini umuyorum.
    http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2011/246/7/5/semptember_by_turkerinanmaz-d48sa3d.png
    quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

@turkerinanmaz;
    Resim bende minicik çıkıyor, göremediğim için yorumlayamıyorum...

Linkteki resimde, sağ taraftaki resmin orjinalini atarmısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: aytacesmebasi

2smoke üçüncü sayfanın sonunda simgelerle ilgili tavsiyeni yıllar önce yine vermiştin hemen hemen aynı anlatımla, görev çubuğuna menü nasıl eklenir diye sorulmuştu çok iyi hatırlıyorum

black_67 ve KeShhh® bir simge için tartışmışsınız ama ikinizinde verdiği programlarda regedit ayarlarıda aynı şeyi yapıyor hatta programlar kendi bir şey yapmıyor regedite o görevi emrediyor yani sağ kulağını ha sağ elinle tutmuşsun ha sol elinle bunun için neden tartıştınızki bu kadar

Sondan başlayayım ;

YuSuFBuLDu Gayet başarılı ve güzel gözüküyor bence, fazla renk yok ama renklerde sırıtmıyor, eline sağlık

xhoOp sade ve şık, bir tek gözüme çarpan, harddisk göstergeleri diğerlerine göre ufak eskiden simetri hastalığı vardı gerçek hayatta atlattım ama masa üstlerinde hala uğraşıyorum milimi milimine

Battle.Lord fevkaledenin fevkinde olmuş, gözüme batan bir kaç şey var mesela hem görev çubuğunda hemde duvarda ses simgesi var, birde hava durumundaki saat ile duvardaki saat neden aynı değil birde toplam üç saatin var

İtalian Stallion* baya sadeleştirmişsin eline sağlık, masa üstündeki klasörler için dock'a standalonestack2 eklemeyi dene birde, göstergeleri ufalt ayrıca başlat simgesini değiştir bakalım neler olacak...

Yve Büyük simgeleri yok et bence çünkü zaten dockun var orayı kullan, simgelerinide değiştir birde öyle bak bakalım

WDesinG Tema renk uyumu simgeler güzel olmuş, tanıttığım programıda kullanmışsın eline sağlık

Shift41 Duvar kağıdı gezegenlerin dağılımıymış gibi simgeler güzel düşünce yaratıcılık var baya, simgeleri gezegen simgeleri ile değiştir, temanıda değiştir, başlat düğmesinide değiştir birde öyle bak bence

Serkan`` Diğer masa üstlerinde de gördüğüm bir sorun var sende de, Türkçe nerede

Formel geç oldu biraz yorumum kusuruma bakma, duvar kağıdı ve rainmeter teması çok güzel uyum sağlamış bite yazı stilleri bana uyumsuz geldi okadar

ordeniz tasarım düşünce mükemmel eline sağlık

f(x) ilk bakışta karışık geliyor ama daha öncede birine demiştim gözüm çabuk alıştı, simgeler duvar kağıdı falan bana uyumlu geldi, soldaki rainmeter saati renk olarak sırıtmış biraz bide başlat düğmesi olmamış gibi

BeAr Becerememiş halin bu mu diye sormak geldi içimden

Özgür Can Clubber stili, cool bro diyesim geldi

WarriorAngel çok standart bence

chronicmaniac başlangıç için iyi düşünceler var, biraz daha çaba ile olabilir

Twin Frozr düşünceler mükemmel bana yetmez, tema simgeler falan hepsini değiştir bu kadar yeterli değil

Teşekkür ederim güzel yorumun için Başlat çubuğunu kafaya koymuştum zaten Furkan*'ın konusuna bakıp yapıcam başlata da birşeyler şimdi

• LÜTFEN OKUYUN

Arkadaşlar bu aya bakıyorumda sırf masa üstü var, çoğunlukla yeni arkadaşlar var ama önceki ayları incelerseniz sadece masa üstünü atmıyorduk klasör içlerini ve program falan da masa üstü resimlerimizde gösteriyorduk, buna dikkat edelim bence ve benim fikrim bundan sonraki resimlerimiz de bahsettiğim şekilde daha detaylı olsun...

Ayrıca unutulmuş bir şeyi belirtmek istiyorum, masa üstü resmi atarken kullandığınız programları simgeleri, duvar kağıtlarını yani bütün program ve dökümanların adlarını varsa indirme bağlantılarını mesajınızla birlikte paylaşın böylelikle bir sayfa dolusu duvar kağıdını paylaş şu program ne şu simge ne gibi mesajlar okumak zorunda kalmayız

Herkes rainmeter temaları kullanmaya başladı ama herkes direkt rainmeter temalarını kurup bırakıyor bir resme göre ayarlıyor o kadar, arkadaşlar biz Türküz, elinizden geldiğince kurcalayıp masa üstlerinde Türkçe şeyler buludundurun

2smoke üçüncü sayfanın sonunda simgelerle ilgili tavsiyeni yıllar önce yine vermiştin hemen hemen aynı anlatımla, görev çubuğuna menü nasıl eklenir diye sorulmuştu çok iyi hatırlıyorum

black_67 ve KeShhh® bir simge için tartışmışsınız ama ikinizinde verdiği programlarda regedit ayarlarıda aynı şeyi yapıyor hatta programlar kendi bir şey yapmıyor regedite o görevi emrediyor yani sağ kulağını ha sağ elinle tutmuşsun ha sol elinle bunun için neden tartıştınızki bu kadar

Sondan başlayayım ;

YuSuFBuLDu Gayet başarılı ve güzel gözüküyor bence, fazla renk yok ama renklerde sırıtmıyor, eline sağlık

xhoOp sade ve şık, bir tek gözüme çarpan, harddisk göstergeleri diğerlerine göre ufak eskiden simetri hastalığı vardı gerçek hayatta atlattım ama masa üstlerinde hala uğraşıyorum milimi milimine

Battle.Lord fevkaledenin fevkinde olmuş, gözüme batan bir kaç şey var mesela hem görev çubuğunda hemde duvarda ses simgesi var, birde hava durumundaki saat ile duvardaki saat neden aynı değil birde toplam üç saatin var

İtalian Stallion* baya sadeleştirmişsin eline sağlık, masa üstündeki klasörler için dock'a standalonestack2 eklemeyi dene birde, göstergeleri ufalt ayrıca başlat simgesini değiştir bakalım neler olacak... birde bütün mesajımı alıntı yapmana gerek yok ismimi yazıp teşekkür edebilirsin

Yve Büyük simgeleri yok et bence çünkü zaten dockun var orayı kullan, simgelerinide değiştir birde öyle bak bakalım

WDesinG Tema renk uyumu simgeler güzel olmuş, tanıttığım programıda kullanmışsın eline sağlık

Shift41 Duvar kağıdı gezegenlerin dağılımıymış gibi simgeler güzel düşünce yaratıcılık var baya, simgeleri gezegen simgeleri ile değiştir, temanıda değiştir, başlat düğmesinide değiştir birde öyle bak bence

Serkan`` Diğer masa üstlerinde de gördüğüm bir sorun var sende de, Türkçe nerede

Formel geç oldu biraz yorumum kusuruma bakma, duvar kağıdı ve rainmeter teması çok güzel uyum sağlamış bite yazı stilleri bana uyumsuz geldi okadar

ordeniz tasarım düşünce mükemmel eline sağlık

f(x) ilk bakışta karışık geliyor ama daha öncede birine demiştim gözüm çabuk alıştı, simgeler duvar kağıdı falan bana uyumlu geldi, soldaki rainmeter saati renk olarak sırıtmış biraz bide başlat düğmesi olmamış gibi

BeAr Becerememiş halin bu mu diye sormak geldi içimden

Özgür Can Clubber stili, cool bro diyesim geldi

WarriorAngel çok standart bence

chronicmaniac başlangıç için iyi düşünceler var, biraz daha çaba ile olabilir

Twin Frozr düşünceler mükemmel bana yetmez, tema simgeler falan hepsini değiştir bu kadar yeterli değil

XuPuntu Oneiric Ocelot

Ubuntu Skin Pack 5.0 for Windows XP by hameddanger => [link]

Explorer Coverflow by Vemod => [link]

Findexer by Tom's Effect => [link] [link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 16 Eylül 2011; 6:43:22 >

• @aytacesmebasi katılıyorum mesela film klasörlerimizi falan atabiliriz daha güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunVolt

quote:

Orijinalden alıntı: turkerinanmaz

Tabiri caizse hayvan gibi görüntü o yahu şuradan net olarak görebileceğini umuyorum.
    http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2011/246/7/5/semptember_by_turkerinanmaz-d48sa3d.png
    quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

@turkerinanmaz;
    Resim bende minicik çıkıyor, göremediğim için yorumlayamıyorum...

Linkteki resimde, sağ taraftaki resmin orjinalini atarmısın?

Sanırım şundan bahsediyorsun?

http://d.pr/KxTa

• aytacesmebasi, vall ben unutmuşum, neye yapıyomuşuz ki 3 sene evvel :) hah hah..
  • 2Smoke abi tam hatırlamıyorum, masa üstü dağınıkları menüler falan konuşuluyordu sen aynı anlatımı aynı şekilde yapmıştın :D
  • Arkadaşlar hiç daha önce böyle skin kullanmadım onun için pek bilmiyorum bi yanlış varsa kusura bakmayın.

http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=winamp#/d225so4

Buradaki gibi skin lazım bana ama illa bu şekilde değil yani farklı şekilde olabilir yeterki çalan şarkıyı falan göstersin bunun gibi ama bunun AİMP3 için olanı var mı ben winamp kullanmıyorum bi bilgi verir misiniz?
  •  Eylül 2011 Masaüstü Görüntüleri

ilk defa rainmater denedim nasıl olmuş arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Arkadaşlar hiç daha önce böyle skin kullanmadım onun için pek bilmiyorum bi yanlış varsa kusura bakmayın.

http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=winamp#/d225so4

Buradaki gibi skin lazım bana ama illa bu şekilde değil yani farklı şekilde olabilir yeterki çalan şarkıyı falan göstersin bunun gibi ama bunun AİMP3 için olanı var mı ben winamp kullanmıyorum bi bilgi verir misiniz?

Linkte vermiş oldugunu aimp için kullanıyorum gayet iyi

Birde cd art display var

http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=cd+art+display

burdan kendi zevkine göre seçim yapabilirsin gerçekten çok fazla çeşit var bunda cover var çalan şarkıya göre deişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 17 Eylül 2011; 9:24:10 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.