Şimdi Ara

Eyecare Monitor Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet maalesef öyle, firmalar ışık sızması normal diyor ama aynı marka modelin sorunsuz monitörleri rastlayan kullanıcılar var biraz şans işi ya da alıp iade ederek doğru sorunsuz ürün bulmaya çalışacaksınız :) Bende de eski bi philips ips monitör vardı dediğiniz gibi ne ışık sızması ne glow hiçbirşey yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 16 Kasım 2017; 17:52:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nedir son durum bende de aynı dertten var kafama yatan bir şey bulamadım
  • Fyo F kullanıcısına yanıt
    ben de pek bulamadım kara cumadan belki bir seyler alirim diye beklemedeyim.

Dell U2518D yogunlastim 5 ms 60 hz. bayagi guzel de duruyor.
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Viewsonic'in XG serilerinde kullandığı paneller oldukça üst seviye, TN panelleri de renk ve parlaklık olarak ips'e yakın kalitede. Eğer fırsatınız varsa Vatan veya Mediamarktta teşhirlerini incelemenizi tavsiye ederim.
  • Slymnltnbs kullanıcısına yanıt
    maalesef inceleme imkanim olabiliyor bulundugum konumdan dolayi ama viewsonic cok da eyecare degil. ya pdf sine kadar indirip okudum. i-ih. sadece bi yereinde eyecare gecmis onda da kullanilan teknolojiden bahsedilmemis.
  • Yeni aldığım Dell SE2717H'nin göz sağlığı açısından oldukça güzel özellikleri var; titreşimsiz ekran, mavi ışık filtresi, mat yansımasız ekran yüzeyi, 75hz, IPS. Işık sızması gibi bir probleme rastlamadığım gibi ekranda ton dalgalanması bile yok. 27" gibi bir boyutta 1920x1080 çözünürlük seni rahatsız etmezse bir gözat derim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.