Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] Başarılar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
18
Favori
40.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurtdışı programları kopyala/yapıştır formatında getirirken karşında kanald, showtv gibi yerli kanallar vardı.. şimdi 100milyon dolar ile; kopyala/yapıştır yaptığın 100 milyar dolarlık adamlara kafa tutmaya çalışıyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

5 kısı ıle aıle uyelıgı olabılıyor mu ?

Bende merak ettim hocam. Aile üyeliği olabiliyorsa, gruba üye arayan arkadaşlar beni de eklesinler. Diger türlü para vermeyi düşünmüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık para ödüyorsun ama yine de reklam izliyorsun. Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] Başarılar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş 

Akıl fikir...

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Bende merak ettim hocam. Aile üyeliği olabiliyorsa, gruba üye arayan arkadaşlar beni de eklesinler. Diger türlü para vermeyi düşünmüyorum :)

Alıntıları Göster

5 profil açabiliyorsunuz. 20 lira / 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 1 Ocak 2021; 13:33:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme hesabı oluşturdum Platformu beğenmedim. 3-4 tane çok sağlam içerik gelirse anca öyle alınır
  • Dijital platform nasıl android tv , Apple TV uygulaması olmaz.Ana sayfada PC kablo ile Tv bağla diyor.Amatörce mantıkla Türkiye nin platformu nasıl olunuyor?
  • Bir şeyler izleyebilen var mı? Edge tarayıcısında hiçbir şey açılmıyor.

• bugün zar zor kayıt oldum iphone dan tv ye aktarıp izliyorum bu kadar altyapı eksik olması çok kötü ayrıca abonelik iptal butonu yok. içerik genel olarak iyi gibi tabiki bir netflix değil %100 yerli içerik ile ne kadar ilerler bakıp göreceğiz
  • Bugün platformu kullanma şansım oldu, bazı gözlemlerimi aşağıda paylaşıyorum. Umarım merak edenlere yardımcı olur. Reklamsız pakete üyelik aldığımdan Reklamlarla ilgili bir yorumum yok.

Öncelikle kendi görüşümü paylaşacak olursam; Bir kaç içerik için değerlendirilebilir ancak evde 9Bin TL'lik 4K Android TV(Tüm Akıllı TVlerde dahil) ye HDMI ile Laptop bağlayıp izlenmekten başka seçenek olmaması çok fazlasıyla olumsuzluk yaratacaktır. Günümüzde içerikten yanısıra ulaşılabilirlikte çok önemli bence. Sadece Apple telefon ve tabletler ile bilgisayar üzerinden ulaşılarak bir yere gidemez.

EKSİLERİ;

• Önce aile kullanımı ile ilgili bilgi vereyim. Aile Paylaşımı kesinlikle OLMUYOR. Eğer başka bir cihazda oturum açıksa içerik oynatmaya başladığınız anda aşağıdaki uyarıyı alıyorsunuz. 20 TL vereceğim ama ailemin başka yerde yaşayan fertleri için de ayrıyetten üyelik alıp para ödememiz gerekecek!!!

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] Başarılar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş
    • İçerik izlerken başka bir cihazdan giriş yapıldığında belli bir süre sonra videoyu durdurup hesabınızdan çıkış yapıyor.
    • İzlenilen yayının o anlık görüntü kalitesiyle ilgili bir seçenek veya bilgi bulunmuyor. Sadece profil ayarlarından Wifi ve Mobil bağlantıda "Düşük, Orta ve Yüksek" şeklinde 3 seçenekli görüntü kalitesi belirleme seçeneği var. Aynı ayarlar PC üzerinden de yapılıyor ancak kaydet butonu çalışmıyor.
    • Herhangi bir bölümlü içeriğin(Dizi, Program ve/veya Belgesel) bir sonraki bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bilgi bulunmuyor.
    • İçeriği oynatırken çıkıp girdiğinizde baştan başlıyor. Herhangi bir "Kaldığın Yerden Oynat" gibi bir seçenek bulunmuyor.
    • Üyelik paketleriyle ilgili kesin ve net bilgiler bulunmuyor. Sadece satınalım kısmından önce paket seçim kısmındaki 2 satır yazı, o kadar.
    • PClerde İnternet tarayıcı ile IOS ve iPadOS yazılımlı Apple cihazlardan başka hiç bir cihazda uygulamasının bulunmaması. Özellikle ANDROID cihazlar için uygulama bulunmamaktadır.
    • Hiç bir SMART TV için uygulama bulunmamaktadır. Bazı dizileri bazı sitelere düşmeye başlamış, bu sebeple ulaşılabilirliği ve içeriği arttırıp fiyatı düşürmediği sürece çok fazla izlenen bir platform olmayacaktır. Çünkü kısa bir süre sonra ücretli üyeliğimle TVden izleyemediğim EXXEN içeriklerini, illegal üyeliğim olan İPTV üzerinden aynı TV de izleyebilicem. Bu yüzden neden üyeliği devam ettireyim ki ?

ARTILARI;

• 4K çözünürlüklü bir laptopu 4K tvye HDMI ile bağladığımdan dolayı şunu farkettim bazı içerikler galiba 4K çözünürlüğe sahip. ŞEREF BEY dizisi mesela 4K çözünürlük gibi netti, tabi yukarıda da belirttiğim gibi görüntü kalitesiyle ilgili herhangi bir seçim veya bilgi bulunmadığı için emin olamıyorum.
    • IOS ve iPadOS cihazlara indir izle seçeneği mevcut.
    • Başlangıç için bile olsa bence her yaş ve zevke hitap edecek içerikler var, eğer mevcutların bölümleri devam ettirilir veya yeni içeriklerde eklenip yukarıdaki eksileri artılara taşıyabilirlerse ülkemizdeki kendi digital platformlarımız arasında liderliği göğüsler, tabi uydu platformlarının digital üyelikleri hariç. Beinconnect, Dsmart GO vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknsmnc -- 1 Ocak 2021; 19:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

Bugün platformu kullanma şansım oldu, bazı gözlemlerimi aşağıda paylaşıyorum. Umarım merak edenlere yardımcı olur. Reklamsız pakete üyelik aldığımdan Reklamlarla ilgili bir yorumum yok.

Öncelikle kendi görüşümü paylaşacak olursam; Bir kaç içerik için değerlendirilebilir ancak evde 9Bin TL'lik 4K Android TV(Tüm Akıllı TVlerde dahil) ye HDMI ile Laptop bağlayıp izlenmekten başka seçenek olmaması çok fazlasıyla olumsuzluk yaratacaktır. Günümüzde içerikten yanısıra ulaşılabilirlikte çok önemli bence. Sadece Apple telefon ve tabletler ile bilgisayar üzerinden ulaşılarak bir yere gidemez.

EKSİLERİ;

• Önce aile kullanımı ile ilgili bilgi vereyim. Aile Paylaşımı kesinlikle OLMUYOR. Eğer başka bir cihazda oturum açıksa içerik oynatmaya başladığınız anda aşağıdaki uyarıyı alıyorsunuz. 20 TL vereceğim ama ailemin başka yerde yaşayan fertleri için de ayrıyetten üyelik alıp para ödememiz gerekecek!!!

• İçerik izlerken başka bir cihazdan giriş yapıldığında belli bir süre sonra videoyu durdurup hesabınızdan çıkış yapıyor.
    • İzlenilen yayının o anlık görüntü kalitesiyle ilgili bir seçenek veya bilgi bulunmuyor. Sadece profil ayarlarından Wifi ve Mobil bağlantıda "Düşük, Orta ve Yüksek" şeklinde 3 seçenekli görüntü kalitesi belirleme seçeneği var. Aynı ayarlar PC üzerinden de yapılıyor ancak kaydet butonu çalışmıyor.
    • Herhangi bir bölümlü içeriğin(Dizi, Program ve/veya Belgesel) bir sonraki bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bilgi bulunmuyor.
    • İçeriği oynatırken çıkıp girdiğinizde baştan başlıyor. Herhangi bir "Kaldığın Yerden Oynat" gibi bir seçenek bulunmuyor.
    • Üyelik paketleriyle ilgili kesin ve net bilgiler bulunmuyor. Sadece satınalım kısmından önce paket seçim kısmındaki 2 satır yazı, o kadar.
    • PClerde İnternet tarayıcı ile IOS ve iPadOS yazılımlı Apple cihazlardan başka hiç bir cihazda uygulamasının bulunmaması. Özellikle ANDROID cihazlar için uygulama bulunmamaktadır.
    • Hiç bir SMART TV için uygulama bulunmamaktadır. Bazı dizileri bazı sitelere düşmeye başlamış, bu sebeple ulaşılabilirliği ve içeriği arttırıp fiyatı düşürmediği sürece çok fazla izlenen bir platform olmayacaktır. Çünkü kısa bir süre sonra ücretli üyeliğimle TVden izleyemediğim EXXEN içeriklerini, illegal üyeliğim olan İPTV üzerinden aynı TV de izleyebilicem. Bu yüzden neden üyeliği devam ettireyim ki ?

ARTILARI;

• 4K çözünürlüklü bir laptopu 4K tvye HDMI ile bağladığımdan dolayı şunu farkettim bazı içerikler galiba 4K çözünürlüğe sahip. ŞEREF BEY dizisi mesela 4K çözünürlük gibi netti, tabi yukarıda da belirttiğim gibi görüntü kalitesiyle ilgili herhangi bir seçim veya bilgi bulunmadığı için emin olamıyorum.
    • IOS ve iPadOS cihazlara indir izle seçeneği mevcut.
    • Başlangıç için bile olsa bence her yaş ve zevke hitap edecek içerikler var, eğer mevcutların bölümleri devam ettirilir veya yeni içeriklerde eklenip yukarıdaki eksileri artılara taşıyabilirlerse ülkemizdeki kendi digital platformlarımız arasında liderliği göğüsler, tabi uydu platformlarının digital üyelikleri hariç. Beinconnect, Dsmart GO vb.

Bilgi için sağ olun.

Birçok kişi videolara erişim yapamıyor. Bende de hiçbir video açılmıyor. Mail onaylanmıyor. Çok hatalı sunulmuş bir exxen var.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Bilgi için sağ olun.

Birçok kişi videolara erişim yapamıyor. Bende de hiçbir video açılmıyor. Mail onaylanmıyor. Çok hatalı sunulmuş bir exxen var.

Alıntıları Göster

İçerik oynatmada hiç bir sıkıntı yaşamadım açıkcası ama ne mail onayı ne de telefon onayı hiç bir şekilde gelmedi bana da.

• 10 tl olan ile 20 tl olan arasında içerik farkı yok değil mi?

• Müşteri hizmetleri mail: exxen@mail.comdatatr.com

Site tam bir fiyasko. Hiçbir şey hazır olmadan siteyi açmaları acemice. Demek ki netflix gibi milyonlarca üyesi olsa sürekli göçer.

Adam gibi teknik destek yok.

Abonelik iptali yok.

Kalite seçeneği web sürüm için yok.

İzleme listeni vs. düzenleme yok. Hiçbir şey tam çalışmıyor.

Site sürekli hata veriyor.

Türkçe dil bazen İngilizce oluyor.

Profilden yardım sekmesine tıklayınca direkt olarak ana sayfaya yönlendiriyor.

Beğen beğenme butonları hatalı. İmage hatası veriyor.

Gözlemlediklerim bunlar.

Ayrıca windows 7 edge tarayıcısından hiçbir video açılmıyor. Destek desteğe yazdığımda ise, çalışmalar devam ediyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 2 Ocak 2021; 0:12:6 >
  • blutv kurucusu ve şimdiki genel müdürü üç gün evvel şu tweet'i atmış.

acun'un piyasaya servis ettiği "900 milyon tl bütçe harcadım bu platform için" bilgisine inanmamış gözüküyor.

• agalar şu boş adama para kazandırmayın artık ne olur ya.

başımızda tonlarca gereksiz tipi bu acun sardı zaten, biz onlardan kurtulmaya çalışıyoruz o daha fazlasını ünlü edip başımıza bela ediyor. ekmeğine yağ sürmeyin şunun.

• Keşke reklamsız versiyon aylık 5 TL olsa ve 6 aylık ücretsiz olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

agalar şu boş adama para kazandırmayın artık ne olur ya.

başımızda tonlarca gereksiz tipi bu acun sardı zaten, biz onlardan kurtulmaya çalışıyoruz o daha fazlasını ünlü edip başımıza bela ediyor. ekmeğine yağ sürmeyin şunun.

Hocam zaten şu an iptal seçeneği yok. Böyle giderse herkesten 20 lira kesecek Acun bey :)

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Abonelik iptali ayarlarda profil sil yazan kısımda yapılıyor.Profil sil dokununca profili silmek istediğinize eminmisiniz sorusundan sonra şifrenizi girerek tamamen silmiş oluyorsunuz.Bu şekilde Exxen abonelli iptali gerçeleşiyor.Mobil uygulama ve web sayfasından iptal işlemi yapılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Abonelik iptali ayarlarda profil sil yazan kısımda yapılıyor.Profil sil dokununca profili silmek istediğinize eminmisiniz sorusundan sonra şifrenizi girerek tamamen silmiş oluyorsunuz.Bu şekilde Exxen abonelli iptali gerçeleşiyor.Mobil uygulama ve web sayfasından iptal işlemi yapılabiliyor.

Biraz saçma olmuş sanki. Direkt abonelik iptali olsa daha iyiydi.

Bende video açmama sorunu vardı an itibariyle sorun giderilmiş. Windows 7, edge tarayıcı ile videolar açılmaya başladı.

• bizim iptv'ci exxen yapımlarını eklemiş. bir göz atayım dedim, atmaz olaydım.

o nasıl berbat içeriklerdir öyle. yapımların bazılarını açtım ve amatörlükten kusucaktım. oyuncular amatör, prodüksiyonlar amatör, kalite berbat, bildiğin 50 iq insanlara izletmek için yapılmış tonla boş program var.

sadece 2 tane eli yüzü düzgün içerik gördüm. biri tolgshow filtresiz ki o zaten acun'un yaptığı bir şey yok tamamiyle tolga çevik'in başarısı

diğeri ise hükümsüz adlı dizi.

geri kalan her şey bomboş. hele hele o cemal can ve aleyna tilki'nin oynadığı amerikanvari gençlik dizisini izlerken kusucaktım, ciddiyim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.