Şimdi Ara

Extreme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • jos3 salagı yazıları ıyıce okuyup cvp ver sende ne titanı ya.offf gozunmu bozuk yada okumanmı yok.yada benı cekemeyenler gıbı sende gerızekalımısın
  • tmm fark etmez 7xte de adamim var hertürLü okatay ben kimim biliomusun ? EWRO Benim biLmiyorum tanıdın mı a.q bidea düzqün konuşsan ii olur bea
  • yoooooooooo tanımıyorum...kafamı bulmaya çalışıyosun sen?anca çalışırsın.oooo 7xde adamı varmıs super yyaaa..hey allam
  • BENİM AĞZIMI AÇTIRMA BURDA!!

BANA REZİL DİYEN KİM GERİZEKALI İNSAN!!

SENİN OYNADIĞIN SERVERDAN BANA NE!!

İKİ PARA VERİYORSUNUZ DİYE HEMEN GÖTÜNÜZ KALKIYOR!!!

BEN BELKİ BİR OYUNA PARA VERMEK İSTEMİYORUM SİZİN GİBİ PARA SIÇMIYORUZ BELKİ !!!

SIRF SİZİN GİBİ GERİZEKALI İNSANLAR YÜZÜNDEN OFFİCAL SERVERLARDA OYNAMAM , EN AZINDAN BENİM OYNADIĞIM SERVERLARDA SİZİN GİBİ SALAKLAR YOK

AYRICA ALLAHIN GERİZEKALISI POST KASMIŞ DİYEMEZSİN SEN BANA BİR YILI AŞKIN SÜREDİR BU FORUMDAYIM LİNEAGE2 BÖLÜMÜ AÇILMADAN ÖNCE BURDAYDIM !!

DAHA İMZANA LİNEAGE YERİNE "LAYNEYÇ" YAZAN BİR ZİHNİYETSİN SEN!!!

GİT MARİO OYNA SEN!! SENİN ZEKA SEVİYENE FAZLA BU OYUN EMBESİL İNSAN!!!
  • Beyler (x) inde istediği bu.Sakin olun ve kendi yazdıkları ,kendi bildikleri ile dvm etsin.Yaralarına tuz basmayın.

Ben neler söyledim şahsına ama yinede yetinmedi dahasını istedi.En sonunda pes ettirdi beni.Artık post da kasamıyorum

Bu msj ı bile yazmak istemedim,çünkü (x) in msj attığı bir topic de benim msj olmayacak artık.
  • ah daywalker oküzüüüü ah öküzzzzz...ben bu sekılde zevk alıyorum sız bu sekılde zevk alıyosunuz dıorum.ama yok sız ılla gene gtünüzü yırta bagırıyoasunuz...honusuza gıdıyo galıba böyle yırtına yırtına bagrınmak...bu yazıdanda artık bısey anlamazsan allah cezanı versın..hadi git kas 2 satte 30 lvl..basgit veled-i zina.ya gelde öküz deme yaaa.sanamı soracam imzayı?sanane lan sananeee?uzun zmndır burdasın dıe nasıl ımza yazacagımı sanamı soracam ökküüz yaa..eger cok merak edıyosan söliyeyim."layneyç rullaz" bızım arkadaslar arasında olusan bır geyiq...bu geyik muhabbetede muhalefet olursun sen sımdı sazanım.ee olursun tabı sen benden önce burdaydın dımı..bi bok sanıyon kendını ama keşke bı bok bile olabilsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKaTaY -- 13 Şubat 2006 1:20:26 >
  • senin gibi veletlerle uğraşamam git kumda oyna sen
  • göt olunca uğraşamazsın tabi.şimdiye kadar nie uğraştın ozman embesil?
  • senle mi uğraştım salak insan.boşu boşuna adam etmek için konuşmuşuz , senin gibi yaşı veya zeka yaşı düşük insanların mesajlarını birdaha görmek istemiyorum. blokluyorum direk
  • Millet elindeki silaha + basar +1 2 3 neyse yaparda bu arkadaşımızda LvL e + basmış yanlız tavsiye lvl e + basarken dikkat +2 de patliyo akşam akşam milletle kafamı buluyon napıyon hadi kendi server imde lvl 81 im desen bende kek olsam belki inanırımda extreme de sen %0.81 xp aldında lvl 81 mi oldum diyon yoksa lan çenem ağrıdı gülmekten

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.