Şimdi Ara

extranet internet taahhüt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçitiğimiz yıl extranetten internetsiz ev kalmasın kampanyası ile 30 tl'e internet bağlatmıştım. Tabi internetle birlikte mecbur telefonda bağlatmanız lazım diyerek 15 tl/ay telefonda bağladılar ama hiç kullanmadım. (internet + telefon 30 tl) internet hizmeti 20 gb ve cok yavaş olduğu için müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt sürem uzamadan bir tarifiye geçmek istiyorum dedim. Telefon hizmetinide hiç kullanmadım sadece internet olan tarifeye geçmek istiyorum dedim. Ama telefon hizmeti taahhütü var interneti geçebileceğiniz tarifelerden birine geçirelim taahhüt süresi uzamayacak dendi. üstüne basa basa kaç kez telefonda sordum taahhüt uzamayacak dendi. Tarifeye online işlemlerden baktığımda 2 yıl taahhüt geçirmişler hemen. Müşteri hizmetlerini arayıp ben taahhütüm uzamayacaksa onay verdim dinleyin kayıt ediyorsunuz dedim. tamam dediler 20-25 günde dinlediler. sonra tekrar aradım evet haklısınız onay vermemişsiniz yetkili kişi size dönecek dendi. 1 ayı geçti aramıyorlar. Bunları şikayet edebileceğim hakkımı arayabileceğim yer neresi? Başından böyle bir olay geçen var mı? İnsanları salak yerine koyuyorlar. Tüketici heyetine gitsem çözüm bulur muyum? akıl verebilecek olan var mı?

• BTK ya şikayet kaydı açın çözülemez ise tüketici hakem heyeti çözer.
  • Bugün bir gelişme oldu. Beni aradılar. O kadar inceleme başvuru bekleme sonucu dedikleri bu 2 sene taahhüt kalsa olmaz mı? Hayır olmaz dediğimde ozaman bi daha kayıt açcaz dediler ve açtılar. Alay ediyorlar extranetten uzak durun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.