Şimdi Ara

Excon M90T 9 İnç Çift Çekirdek kısa süreliğine 199TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
4
Favori
8.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence verdiğiz paraya yazık 200 tl lik urün işe yaramaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Merhaba,

Arkadaşlar mesajları her gün kontrol ediyorum ancak bize yönelik bir soru yoksa herhangi mesaj yazmıyorum, ayrıca acil olarak cevap istediğiniz sorularınız olursa 0850 303 1 600 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Üstad cihazlar rot lu mu yoksa rotsuz mu diye sormuştum ama rot yoksa nasıl rot atacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikrethoca -- 29 Ocak 2014; 17:27:36 >
  • arkadaşlar, ürünü 4 buçuk yaşındaki çocuğum için çizgi film izlesin, boyama vb. oyunları oynasın benim telefona dönüştürdüğüm tab2 7 yi rahat bıraksın düşüncesi ile aldım ama kesinlikle memnun değilim , almanızı tavsiye etmem.

ekran aşırı kalitesiz , görüş açısı çok sınırlı ve renk, parlaklık vb. gibi yetenekleri çok çok zayıf, bakış açınız biraz değişsin ekrandaki renkler parlaklık vb. çok değişiyor,

şarjı basit boyama oyunları vb. gibi kullanımda 5-6 saat kadar gidiyor video izlerseniz bu süre daha da kısalıyor,
    1080p lik mp4 dosyasını hem kendi playerinde , hem diceplayer de hem de mx playerde açtım oynatırken birden tekrar başa alıyor ve bu sefer sesi normal hızda oynatırken görüntüyü ağır çekimde oynatıyor belki codec problemidir codec paketi yuklemedim ama durum böyle

şarj jack tipi androidlerden alışageldiğimiz şekilde değil, ince uçlu nokia şarjlarını andırıyor,

hoparlör arka kısımda olduğundan masa üzerine bırakarak kullanımda ses performansı ciddi düşüyor,

kullanılabilir dahili hafıza ise 4gb kadar.

kutu içerisinden şarj aleti, usb kablosu, otg kablosu , stereo kulaklık , kullanım kılavuzu vb. çıkmakta

sonuç olarak 100 tl daha fazla vererek ekranı daha iyi olan , 2cm sağa sola yukarı aşağı bakış açınızı değiştirdiğinizde kendini kaybetmeyen ekranlı bir tablet sizi daha memnun edecektir aksi halde benim gibi verdiğiniz paranın karşılığını almadığınızı düşünebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fikrethoca

quote:

Merhaba,

Arkadaşlar mesajları her gün kontrol ediyorum ancak bize yönelik bir soru yoksa herhangi mesaj yazmıyorum, ayrıca acil olarak cevap istediğiniz sorularınız olursa 0850 303 1 600 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Üstad cihazlar rot lu mu yoksa rotsuz mu diye sormuştum ama rot yoksa nasıl rot atacağız

Cihazlar rootlu değil, root yetkilendirmesi cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olabilir.
  • skorp hocam aynen dediklerinde haklisin ekranin renk kalitesi olsun bakış afişi olsun berbat. peki 300 tlye tablet önerin ne? IPS li olupda işlemci ve RAM olarak iyi olan bi tablet varmi aklinda o fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Saygılar.

Cihazlar rootlu değil, root yetkilendirmesi cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olabilir.

peki üstad bilgilenme amaçlı soruyorum atabileceğimiz root var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Saygılar.

peki üstad bilgilenme amaçlı soruyorum atabileceğimiz root var mı?

Firma yetkilisi olarak bu konuda yönlendirme yapma imkanım yok zira root işlemi cihazınızı garanti kapsamı dışına çıkaracaktır.

• Buna rom nerden bulabilirim bilen varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora1956 -- 4 Mart 2014; 16:15:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.