DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Excelden Rehber Yükleme Dosyası (CSV Formatında)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
27.874
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Excelden Rehber Yükleme Dosyası (CSV Formatında)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      172 Mesaj
      09 Haziran 2011 18:30:58 Konu Sahibi
      -Bu Dosya Kies Tarafından Oluşturulan Orjinal Csv Dosyası Baz Alınarak Yapılmıştır. 2.Satırda Bulunan Hiç Bir Yere Müdahale Etmeyin

-Telefon Numaralarını Örnekteki Gibi Yazmanız Yeterlidir. Csv Dosyasını Oluştururken Telefon Numarasının Başına Kendi "0" Ekleyecektir

-Bu Dosya Sorunsuz Çalışmaktadır. Bu Dosya İle Yüzlerce Kişinin Bilgilerini Kaydettim. Yani Dosyada Bir Sorun Yok.

-Az Çok Excel İşinden Anlıyorsanız Ve Csv Mantığını Biliyorsanız Sorunsuz Bir Şekilde Kullanırsınız

Buraya Tıklayarak Excelden Rehber Aktarma Dosyasını İndirebilirsiniz

Not: Excel dosyası office 2003 de yapılmıştır.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      10 Mayıs 2012 17:28:31
      Çok işime yaradı ya,çok sağol paylaştığın için.

ASUS MAXIMUS VI GENE Intel Z87 Soket 1150 - INTEL Core i7 4770K Soket 1150 CORSAIR 16GB (4X4GB) VENGEANCE PRO DDR3 2133MHZ CL11 SIYAH SOĞUTUCULU RAM - ASUS GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 - CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 750W MODÜLER - CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 500R MIDT ATX BEYAZ KASA - CORSAIR HYDRO SERISI™ H110 SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ-SAMSUNG 850 PRO 256+128 GB SSD-WESTERN DİGİTAL 1TB CAVIAR BLACK SATA 3 64Mb CACHE,PHILLIPS DVD-R,ASUS VE278H 27" HD LED WITH HDMI,LOGITECH Z906 5.1,LOGITECH G105 KLAVYE,LOGITECH G700s WIRELESS MOUSE LOGITECH G440 LOGITECH MOUSE PAD ,LOGITECH G933 KULAKLIK
    • Teğmen
      172 Mesaj
      12 Mart 2013 14:25:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: magistra86

Çok işime yaradı ya,çok sağol paylaştığın için.

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      30 Haziran 2014 12:52:03
      TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLAR ALLAH RAZI OLSUN :)
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      02 Ocak 2017 23:43:20
      Bende de exceldeki kayıtlı telefonları, android - iPhone telefonlara yada gmail e aktaran kendi yaptığım bir program var. Bana ademvarol0808@hotmail.com adresinden ulaşırsanız yardımcı olurum. Ücretsiz.
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      03 Nisan 2017 23:26:31
      Arkadaşım bana bu dosya yazım ama ulaşamıyorum. nftasan@gmail.com mail adresine gönderebilir misin.
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      03 Nisan 2017 23:29:11

crayzloveisankara Arkadaşım bana bu dosya yazım ama ulaşamıyorum. nftasan@gmail.com mail adresine gönderebilir misin. @crayzloveisankara
      |
      |
      Bahsedilenler: crayzloveisankara

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.