Şimdi Ara

Excel Dosyamı Nasıl Kurtarırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle.
    Sorunum şu; excel de bir çalışma yapıyordum normal yazı vs. maalesef artık excel dosyamı açamıyorum.
    Office 2003 ve Office 2010 da denedim sonuç aynı. Mevcut olan excel dosyası başka bişr yerede kopyalanamıyor.
    Kernel for excel diye excel kurtarma var onu denedim yok.
    Sadece ''Advanced Excel Repair'' programı kurtarıyor ama oda demo olduğu için lisans istiyor.
    20 günlük emeğim ziyan oldu bana yardım edecek olan arkadaşa en azından yardımlarından dolayı kontör yükleyeceğim.

• Merhaba. Öncelikle kontör yüklemekten baHsetmişsin , artık köntörlü hat kullanan kaldımı merak ediyorum :) :) .. Neyse . Gelelim sıkıntıya, hangi işletim sistemi kullanıyorsun , kullandığın bilgisayarda kaç tane HDD var , bir tane varsa HDD kaça bölünmüş durumda , iki parça ise çalıştığın dosyayı hangi kısma kayıt etmiştin,? , siztem geri yükleme yaptınmı, yaptıysan sonuç ne oldu? , yapmadıysan HDD ler FAt mı NTFS mi? RecoverMyFiles ile denedin mi? bi dene sonucu haber ver , kontör işine gelince boşver köntörü falan biraz araştırma yaparsan bu dosyayı geri kurtaracağını unutma.. Kolaylıklar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.