Şimdi Ara

Evo 6 & İmpreza Sti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Bocék

quote:

Orjinalden alıntı: Roytoy

quote:

Orjinalden alıntı: Bocék

XXX

XXX

Birde anLayamadığım birşey var..Arabayı park edip gidicez kontağı kapatıp çıkıyoruz arabadan kapıları da kitliyoruz ama araba hala çalışmaya devam ediyor ..Bir süre sonra kendi kendine stop ediyor motor..Bana söyLediği Turboyu soğutması için bir parça takılmış daha önceden o yüzden bu şekilde kontağı kapadıktan sonra bir süre çalıştığı yönünde..Bu olay tan olarak bu mudur ?? Bu konu hakkında bir biLgin var mı??

HKS marka oldugunu tamin ediyorum TT ın type 0 ise sadece tymerdır ama type 1 ise hızlanma werileride olcer

Biraz kurcalayın ustunde yazıyor zaten siyahsa kesin type 1 gri ise ikiside olabilir

• Ben bursalıyım bu arabayı daha once cok gormustum guzel arac hayırlı olsun Bursadan güzel arabalar cıkıyo
  • polis bunu her gördüğü yerde harac keser.Kara camları ve arkadaki kanat ofsayt.Bunun vergiside yüksektir.Alana hayırlı olsun ama güzel ülkemde insanı soğutuyorlar bu tür zevklerden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarSaw

polis bunu her gördüğü yerde harac keser.Kara camları ve arkadaki kanat ofsayt.Bunun vergiside yüksektir.Alana hayırlı olsun ama güzel ülkemde insanı soğutuyorlar bu tür zevklerden.

ödenmiş vergi makbuzunu görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam 328 Lira idi bir taksidi..Bir de benzin canavarı olduğunu eklemeliyim Resmen içiyor başka bir açıklaması yok..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.