Şimdi Ara

Evleneceğiniz kızın daha önce ??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dont know

quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

2.el eşyayı nasıl kullanmıyorsam, onla da çıkmam.

oha yani.peki senin kız arkadşaın olunca sen de ikinci el olmuyor musun?

head shot

Çocuğunun başkaları tarafından onlarca kez yıkanmış bir yerde büyüyüp gelişmesini istiyorsan, o bizim karışabileceğimiz birşey değil usta.

Önemli olan geçmişte yaşananlar değil, geleceğe nasıl baktığınızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

quote:

Orijinalden alıntı: Kamu Spotu

arkadaşlar ben bu zamana kadar hep şöyle düşünüyordum evleneceğim kişinin daha önce sevgilisi olmasın istiyodum fakat zamanla gördümki böyle bişey mümkün değil artık hem üni mezunu olcak hem güzel biri olcak hemde erkek arkadaşı olmamış olcak

sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda daha önce erkek arkadaşı olması sorun yaratır mı? kafanıza takılmazmı yani ?

he gülüm he

dostum burası özel bölüm farkındaysan sen normal konu dışında takıl istersen ergenler gelmesin diye buraya açtık konuyu yine kurtulamadık

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoke34

sen müslümansan 4 kadınla evlenmeyi yabancılamazsın, ayette var. Sen buna karşıysan dinden çıkarsın

cevap yazmayin suna. trol iste.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

quote:

arkadaşlar ben bu zamana kadar hep şöyle düşünüyordum evleneceğim kişinin daha önce sevgilisi olmasın istiyodum fakat zamanla gördümki böyle bişey mümkün değil artık hem üni mezunu olcak hem güzel biri olcak hemde erkek arkadaşı olmamış olcak

sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda daha önce erkek arkadaşı olması sorun yaratır mı? kafanıza takılmazmı yani ?

he gülüm he

dostum burası özel bölüm farkındaysan sen normal konu dışında takıl istersen ergenler gelmesin diye buraya açtık konuyu yine kurtulamadık

Hem üni mezunu olacak hem güzel olacak hemde erkek arkadaşı olmamış olacak. Sen nesinki bunları istiyorsun ? İlk önce tipini , işini görelim ardından hiç sevgilin oldumu olmadımı onuda görelim. Millet sevip ayrılamaz mı sanki pazardan mal seçiyor. Hey Allah'ım sen bu dünyaya neler getiriyorsun.

• çok çok zor . Kendi yaptığın şeyleri onun yapmamasını bekleme ancak o zaman mutlu olacağın birini bulursun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

quote:

quote:

head shot

Çocuğunun başkaları tarafından onlarca kez yıkanmış bir yerde büyüyüp gelişmesini istiyorsan, o bizim karışabileceğimiz birşey değil usta.

Önemli olan geçmişte yaşananlar değil, geleceğe nasıl baktığınızdır.

Halk arasında bir söylem vardır. Kızın geçmişine, erkeğin geleceğine bakılır diye.
    Kızın temiz olması, erkeğin de işinin gücünün yerinde olması gerekir.

Ama bence erkeğin de temiz olması gerekir. O yüzden öyle davranıyorum.

• sizin şu "düzgün kız kalmadı yeaa" muhabbetiniz baydı ama he,"düzgün kız" ne la? dolmalık biber dermiş gibi,olm siz ne kadar düzgünsünüz? bunu hiç düşündünüz mü?
  • quote:

tesettürle gittiyse sorun değildir. Konuşmak derken arkadaşlık demek istediğim

tesettür didne yer almamasına rağmen bizde var.neden caba?senin gibi düşünenelr yüüznden olmalı.farkıdna sien kadınalr da birer insan ve onlarıda allah yaratmış.ancak seni gibi düşünenler een güzel cevabı kodummu oturtan kadınlar vereiblir.erkeklik egonuz okadar yüksek ki ergenlikten bir türlü çıkamıyor.ve bi okadar şerefsiz ki bu ego her daim mikileşme düşünüyor bi oakdar namusu düşünürken.ksıacası kısır döngünü içinde.döenr döenr aynı yere gelir.üstünüzü örtün demek kara çarşafa girin vb anlamına gelmiyor.bide şu var bu tesettürlü bayanlar nendese düğün olduğunda tesettürlü halde makyajı basıp erkekelrin yanında duvarla felan ayrılmış yerlerde ölümüne oynar.ancak bi oakdar serbest oaln erkek pek de oynamaz.insanalr çok acayip.

umut geçmiş önemsiz olur mu okadar da uçmayın.arkadaşları arasında düşkün oalrak billinen biris ile ilişki kurar mısın?kültürümüz de değişmeyen şeyler var.yabancılar abakıp onların yaşantısını örnek almaya gerek yok.onlar erkek kız ayrımı yapamaz.evet yapmaz.kime denk gelirse gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 13 Ağustos 2013; 13:36:36 >

• hocam genelde bu tip kızları bulman imkansız gibi bişey
  • umarım müslümanım diye geçimiyorsundur
  • quote:

quote:

quote:

Kız arkadaşım olmadı, evlenmeyi düşünmeyeceğim birisiyle çıkmam.

Daha hiçbir kızın elini tutmuş değilim, ama çıksam da en fazla elini tutarım. Çünkü evleneceğim kişinin temiz olmasını isterim (kimsenin elini tutmamış olmalı, kimseyle çıkmamış olmalı). O yüzden kendim de o özeni göstermeliyim diye düşünüyorum.

Sen nasılsan karşı taraftan da o kadarını beklemelisin, önüne gelenle yatıp ben bakire kız arıyorum diyen tiplerden değilim. Şakirt felan da değilim, namus kavramı fıtrattandır zaten.

Edit: yaş 21, liseli felan değilim yani, ekleyim dedim.

bu yaşına kadar kimseyle çıkmadıysan ve hiç cinsel bir zevk bile yaşamadıysan demek ki kimse senle çıkmak istememiş ve sen ergenlikten çıktıktan sonra kendini iyi hissetmek için kendine böyle bir kural koymuşsun, psikolojik şeyler bunlar ve ne yazık ki düşüncelerini nasıl bir insan olacağını etkiliyorlar. Üzüldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: edikey

quote:

quote:

quote:

Kız arkadaşım olmadı, evlenmeyi düşünmeyeceğim birisiyle çıkmam.

Daha hiçbir kızın elini tutmuş değilim, ama çıksam da en fazla elini tutarım. Çünkü evleneceğim kişinin temiz olmasını isterim (kimsenin elini tutmamış olmalı, kimseyle çıkmamış olmalı). O yüzden kendim de o özeni göstermeliyim diye düşünüyorum.

Sen nasılsan karşı taraftan da o kadarını beklemelisin, önüne gelenle yatıp ben bakire kız arıyorum diyen tiplerden değilim. Şakirt felan da değilim, namus kavramı fıtrattandır zaten.

Edit: yaş 21, liseli felan değilim yani, ekleyim dedim.

bu yaşına kadar kimseyle çıkmadıysan ve hiç cinsel bir zevk bile yaşamadıysan demek ki kimse senle çıkmak istememiş ve sen ergenlikten çıktıktan sonra kendini iyi hissetmek için kendine böyle bir kural koymuşsun, psikolojik şeyler bunlar ve ne yazık ki düşüncelerini nasıl bir insan olacağını etkiliyorlar. Üzüldüm.

Tipim gayet yerinde, gücüm kuvvetim de öyle. 2 tane yabancı dil biliyorum, bu sene mf-4'te ilk 5000'e girdim.
    Kriterlerine uydum mu şimdi?

• quote:

kardeşim asıl sen geçinme?

mesela sen laik misin? laiksen müslüman olamazsın bunu bile kabul edemeyenler var

yav he he. trol lan bu takmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torrentter

quote:

mesela sen laik misin? laiksen müslüman olamazsın bunu bile kabul edemeyenler var

yav he he. trol lan bu takmayin.

http://forum.donanimhaber.com/m_79484118/f_//tm.htm#79484118

adamın sicili kabarık
  • quote:

ben laiğim gibi bir ifadede bulunmadım ama sen allahın indirdiği Kuran-ı Kerim'deki ifadeleri kendine göre değiştiriyorsun bunun ne demek olduğunu çok iyi biliyorsundur umarım
  • Sen değiştiriyorsun? Erkek kadına üstündür diyorum kabul etmiyorlar, 4 kadın alınır diyorum öyle değil diyorlar. Senin adın bile Almanca sen mi müslümansın?
  • quote:

Sen değiştiriyorsun? Erkek kadına üstündür diyorum kabul etmiyorlar, 4 kadın alınır diyorum öyle değil diyorlar. Senin adın bile Almanca sen mi müslümansın?

kuran yalan kitabı o zaman
  • quote:

Sen değiştiriyorsun? Erkek kadına üstündür diyorum kabul etmiyorlar, 4 kadın alınır diyorum öyle değil diyorlar. Senin adın bile Almanca sen mi müslümansın?

adım mı nick diyoruz ona seninkide ingilizce bu arada
    evlilik öncesi ilişki erkek içinde kadın içinde yasaktır bu kadar daha da vik vik ötme git başka köşede trollüğünü yap
  • quote:

Erkek 2. el olamaz, doğayı bilmeyen saçmalar.

Erkek ne yapsa yanına kardır, kadının 1 sevgilisi olmuş olsa bile o kaşar olmuştur.

Ha gayret az daha böyle yazarsanız kızlar forumu basacak yarısı kezban olacak ama onları ayıklarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRambo -- 13 Ağustos 2013; 13:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

quote:

Erkek 2. el olamaz, doğayı bilmeyen saçmalar.

Erkek ne yapsa yanına kardır, kadının 1 sevgilisi olmuş olsa bile o kaşar olmuştur.

Ha gayret az daha böyle yazarsanız kızlar forumu basacak yarısı kezban olacak ama onları ayıklarız.

aga algort,imaya bak.1 sevgili bile olsa.kadın evlense bile kaşar.kaçışı yok.doğa diyorda arkadaş çok fiziki yaklaşıyor.önünde 10-15-20 artık ne akdar çıkıtnı varsa ona dayanarak bieşyler söylüyor.oranın etkisi ile beyin duruyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.