Şimdi Ara

Evleneceğim Kadın Benden En Az 15 Yaş Büyük Olmalı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse kusura bakmasında 20-25 yaşında ki ergenlikten yeni çıkmış kızların ne triplerini çekerim ne de isteklerini karşılayabilirim.Hem dışarı da biri laf atar falan sinirlenirim, ağız burun bırakmam.Erkeklerin geç olgunlaştığı, evlilikte kadından büyük olması gerektiği kesinlikle şehir efsanesi, alacağım kendimden 15 yaş büyük alımlı, olgun bir hatunu oh mis.Gerçi büyük lokma ye büyük laf konuşma demişler, ileride ne olacağı belli olmaz.

• siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
  • Ben gelirse 2 3 yas büyük alirim ama laf olabilir mümkünse 1 2 yas simarik olmayan kiz da sececez artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milf

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nego0505 -- 17 Ekim 2013; 20:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merhl

Ben gelirse 2 3 yas büyük alirim ama laf olabilir mümkünse 1 2 yas simarik olmayan kiz da sececez artik

Evleneceğin kişiyi çevrenin tepkisine göre mi seçeceksin?

• Sen 60 oldunmu kadın olucak 75, lastik topa sürtmiş gibi hissedersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annem babamdan 6 yaş büyük. Annem emekli oldu babam hala çalışıyor
  • 15 yaş fazla ama olgun olması, oturaklı olması bakımından 2-3 yaş büyük olması gerçekten doğru bir şey.

Benim evleneceğim kız da benden 2 yaş büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzTüccarı

Sen 60 oldunmu kadın olucak 75, lastik topa sürtmiş gibi hissedersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

quote:

Orijinalden alıntı: Merhl

Ben gelirse 2 3 yas büyük alirim ama laf olabilir mümkünse 1 2 yas simarik olmayan kiz da sececez artik

Evleneceğin kişiyi çevrenin tepkisine göre mi seçeceksin?

İnsanların ne düşündüğünü önemsemeyen Apaçi le eden misin sen yoksa ayrıca sana ne dokunur

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

15 yaş fazla ama olgun olması, oturaklı olması bakımından 2-3 yaş büyük olması gerçekten doğru bir şey.

Romada falan evlilik teklifin vardı noldu peki o durum

• Benim annem ile aramda 20 yaş var :)

• quote:

15 yaş fazla ama olgun olması, oturaklı olması bakımından 2-3 yaş büyük olması gerçekten doğru bir şey.

kimmiş o şanssız
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

quote:

İşte o durum çok zorlaştı, çünkü artık değil yurt dışı, İstanbul'da bile çok vakit geçiremiyoruz, saat 6 oldu mu eve dönmesi gerekiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

quote:

İşte o durum çok zorlaştı, çünkü artık değil yurt dışı, İstanbul'da bile çok vakit geçiremiyoruz, saat 6 oldu mu eve dönmesi gerekiyor

Biri seni gözetliyor. Ne dersin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• La genç karı gibisi var mı, millet karısını neden aldatıyo sanıyorsun, karı milleti erkenden çöküyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield*

Kimse kusura bakmasında 20-25 yaşında ki ergenlikten yeni çıkmış kızların ne triplerini çekerim ne de isteklerini karşılayabilirim.Hem dışarı da biri laf atar falan sinirlenirim, ağız burun bırakmam.Erkeklerin geç olgunlaştığı, evlilikte kadından büyük olması gerektiği kesinlikle şehir efsanesi, alacağım kendimden 15 yaş büyük alımlı, olgun bir hatunu oh mis.Gerçi büyük lokma ye büyük laf konuşma demişler, ileride ne olacağı belli olmaz.

Tovbe tovbe...

• 45 yaşında cinsel manada ölecek biteceksen al.Zira kadın 60 yaşında pörsümüş lastik gibi ya da içinde odun taşınmış çuval gibi ya da bim poşeti gibi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.