Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ BUZDOLABI VAR ?? MEMNUN MUSUNUZ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
12.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet aynen, Electrolux bence tartışmasız içlerinde en iyisi. Tüketim değerleri, sessizlik ve genel kalite anlamında ömürlük bir ürün.

Seçtiğiniz buzdolaplarının hepsi iyi diyebilirim.

Samsung'un kombi tipi modeli (RL62ZBSW) tüketim değerleri ve kullanışlılık yönünden oldukça iyi. Fiyatı da diğerlerinden uygun, bu açıdan düşünülebilir rahatlıkla.

LG ve Sharp'ın kaliteleri de aşağı yukarı muadil diyebilirim.

Kısacası öncelikli Electrolux; daha sonra bütçenize ve zevkinize göre diğerleri. Yani bunu almayın pişman olursunuz diyebileceğim bir model bulunmuyor sorduklarınız arasında.
  • teşekkürler....

kusura bakmazsanız b1-2 husu daha var. burası buzdolabı başlığı ama sizin tecrübenizden faydalanmak sitiyorum. çamaşır nak ve bulaşık makinesi için de önerinize ihtiyacım var. baya zamandır da yoktunuz...dediğim gibi sizi yakalamışken sormak istiyorum.

ÇM: bosch 28763 mü i-dos mu?
    BM: sms69t68'i ok beğendim ama o kadar fiyat buna değmez der misiniz? bunun yarım yük tuşu yok. zeolit var. ses 44db
    sms69t58: zeolit var, yarım yük yok. ses aynı. enerji tüketimi t69a göre daha yüüksek.
    t48: zeoit yok. yarım yük var. ses 38 db.

ben bekarım ve tek yaşıyorum. ama beyaz eşyalarımı iyi kalite almak istiyorum...acaip de pimpirikliyim. hastalık derecesinde....mayıs ayından beri araştırmaktan hiçbişi alamadım :(

tekrar tesekkürler.
  • GARDIROP TIPI MSZ 802 D (EX)/HA
  • Evimde Miele Mastercool KF1901Vİ(90cm kombi sağdan açılan)+KF1911Vİ(90cm kombi soldan açılan)kombinasyonu var iki ayrı buzdolabıyı alttan bir parça ile birbirine bağlattım tek bir buzdolabı oldu.
    Yazlıkta Emektar Arçelik AR815NF vardı bozulunca 8844SBS NF aldık.
    Buzdolabının fotoğrafı\!/

EVİNİZDE HANGİ BUZDOLABI VAR ?? MEMNUN MUSUNUZ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

arçelik 5094nf var

10 sene oldu alalı taş gibi çok memnunum

halada satılıyor

ama çok pahalı olmasına rağmen hem malzeme kalitesi hemde 1-2 ayrıntıusını kırpmışlardı bi ara baktığımda şuan bilmiyorum

misal bzlukta lamba yok yenilerde

5094 nf var.8 yıl oldu evleneli.Çok şükür sorun çıkarmadı.Maaşallah.Şu an bir arkadaşa buzdolabı bakıyoruz.Ancak 1500 tl civarında arçelik veya beko çneriniz be olursu.sanırım 5094 ya yoktur piyasada.Varsa bile pahalıdır.
  • Konuyu açtım bana yaramadı heralde..Bu aralar buzdolabına ayar oluyorum.2 haftada bir bi bakıyorum buzluğuna kapanmış nerdeyse kardan
    Girişcem eski dolabım gibi sonu pıssss aynı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

arçelik 5094nf var

10 sene oldu alalı taş gibi çok memnunum

halada satılıyor

ama çok pahalı olmasına rağmen hem malzeme kalitesi hemde 1-2 ayrıntıusını kırpmışlardı bi ara baktığımda şuan bilmiyorum

misal bzlukta lamba yok yenilerde

5094 nf var.8 yıl oldu evleneli.Çok şükür sorun çıkarmadı.Maaşallah.Şu an bir arkadaşa buzdolabı bakıyoruz.Ancak 1500 tl civarında arçelik veya beko çneriniz be olursu.sanırım 5094 ya yoktur piyasada.Varsa bile pahalıdır.

hala var ama 2400tl

http://www.arceliksatici.com/index.php?do=catalog/product&pid=29

2001 de 770e almıştım gerçi

bence mağazaya gifip model beğensin sonrada netten alsın

yukardaki site güvenilir

daha önce çamaşır ve bulaşık makinası aldım bu firmadan

genellikle fiyatları makul oluyor ama bakmak lazım piyasaya

• Hotpoint / Ariston no frost var geçen ay migrosta kampanyadaydı 799 tl ye aldım sessiz ve gayet güzel soğutuyor
  • Vestel kullanıyoruz 1 yılı geçti genel olarak memnunuz ama bazen sanki su sesi gibi bir ses geliyor ama kısa sürüyor.
    bu durum harici soğutması iyi ve sessiz.
    modeli rina olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.

fiyat/performans olarak bakarsak bence başarılı.
  • vestel
  • 5094NF modeli 95-96 ve 97-98 yıllarındaki 815NF buzdolabının yeni versiyonuydu teyzemlerde vardı 95 yılında almışlar o zamanın parasıyla 750 milyonmuş 97-98 yılında ise aynı modeli buzluğu 3 raflı olarak satmaya devam etmişler 98 sonu-99 gibi ekranı ortaya alarak ve o yılın teknolojisiyle 5094NF olarak çıkardılar 12-13 yıldan beri satıştaydı hatırladığın kadarıyla Arçelik yenilendiği yıllarda 2005-2007 arası tekrardan o yılların teknolojisini kullanarak satmaya devam ettiler fiyatı bayilerde 2700-2900TL arasıydı.Bu yıl ise fabrikada üretimi durduruldu.Şuan sadece internette satılıyor fiyatı 2300-2500TL arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnylmz88

Evimde Miele Mastercool KF1901Vİ(90cm kombi sağdan açılan)+KF1911Vİ(90cm kombi soldan açılan)kombinasyonu var iki ayrı buzdolabıyı alttan bir parça ile birbirine bağlattım tek bir buzdolabı oldu.

30.000 TL 'ye nasıl kıydın hocam.

Ben siemens ankastre almayı düşünüyordum 2 tanesi 5.000 TL 'ye yakın tutuyor, 40 kere düşündüm, muhtemelen bunları almayıp teki fiyatına gardırop tip alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmanbaris

quote:

Evimde Miele Mastercool KF1901Vİ(90cm kombi sağdan açılan)+KF1911Vİ(90cm kombi soldan açılan)kombinasyonu var iki ayrı buzdolabıyı alttan bir parça ile birbirine bağlattım tek bir buzdolabı oldu.

Ben siemens ankastre almayı düşünüyordum 2 tanesi 5.000 TL 'ye yakın tutuyor, 40 kere düşündüm, muhtemelen bunları almayıp teki fiyatına gardırop tip alıcam.

30.000??????????????????? o ne yaaaaa. araba mı alıyon.

• arkadaşlar herkesin bütçesi, gelir durumu farklı tabi.... keşke benim de imkanım olsa da ben de böyle incikmincik hesap yapmadan, direk gidip alabilsem istediğim modeli...

Allah herkese bol kazanç, dilediği gibi harcama sağlığı verir inşallah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

arkadaşlar herkesin bütçesi, gelir durumu farklı tabi.... keşke benim de imkanım olsa da ben de böyle incikmincik hesap yapmadan, direk gidip alabilsem istediğim modeli...

Kötü niyetle söylemedim aman yanlış anlaşılmasın. Tabi ki Allah herkese bol kazanç versin. Sadece param olsa bile bu kadar para verirken içim sızlar o anlamda söyledim, yoksa imkanı olan 30 da verir 50 de verir, bize güle güle kullan demek düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

30000TL vermedimki ben buzdolabına, 21000TL civarı birşeydi.Buzdolabı dahil Ankastreye 50000TL ye yakın para harcamıştım evlenirken..

• size güzel indirim yapmışlar, internet fiyatları 14000 ve 16000 TL. Maalesef ankastre ürünlerde baya bir bindirme var, benimde başım dertte ankastrelerle, mis gibi mutfak var şimdi ankastre koymasan kötü duracak mecburen ankastre alıcam, bende hepsi için 7-8 bin TL harcayacağım mecburen, allahtan müteahhit ocak ve davlumbazı veriyor, onlarda olsa minimum 10000 tl tutar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

arkadaşlar herkesin bütçesi, gelir durumu farklı tabi.... keşke benim de imkanım olsa da ben de böyle incikmincik hesap yapmadan, direk gidip alabilsem istediğim modeli...

Kötü niyetle söylemedim aman yanlış anlaşılmasın. Tabi ki Allah herkese bol kazanç versin. Sadece param olsa bile bu kadar para verirken içim sızlar o anlamda söyledim, yoksa imkanı olan 30 da verir 50 de verir, bize güle güle kullan demek düşer.

farkindayim elbet iyi niyetlusiniz. kotu niyetli oldugunuz aklima dahi gelmedi....ben kendimi kiyasladim biraz...oyle cok detayli arastiriyorum ki bu beyaz esyayi artik bunaldim. annem de isyan ediyor sen nasil kiz begenecen diye.....:)

• Arkadaşlar benim tek kapı arçelik dolap geçen gün sabah buzluğu çözmüş..Eski dolabım bu arada..Yeni bişey değil..Anlamadım düğmeyede basmamıştık..Anlaşılan bana yakın zamanda bi buzdolabı yolu göründü....
  • quote:

quote:

quote:

30000TL vermedimki ben buzdolabına, 21000TL civarı birşeydi.Buzdolabı dahil Ankastreye 50000TL ye yakın para harcamıştım evlenirken..

bu buzdolabı yemek yapıyor mu ya da ev işi?? ne kadar üstün olabilir ki diğer buzdolablarından, sırf bu paralara tüm düğünü yapan insanlar var. tabi herkesin tercihine saygım var. benim kafa almıyor sadece buzdolbına 21000 tl vermyi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.