Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.316
Cevap
50
Favori
846.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nicaleus

El yapımı 528w RMS @ 4ohm amfi (çeşitli nedenlerden dolayı 110w rms ile sınırlı. malum ev ortamı) , 2x JBL GT4 12'' 2x32V 350w trafo vs

kendi sistemini yapıp harward osawa vb dandirik amfileri dağıtmak çok zevkli oluyor emin olun

hacı sağlam laf koymuşsun yaa

bi ara x-finin amfisine bende bi el atacam soğutucu bulamadımda yarım kaldı

• quote:

Orjinalden alıntı: volkan...

quote:

Orjinalden alıntı: _By_BoSs_

Bass ile monitör veya hard disk arasında nasıl bir bağıntı kurduğunu anlamış değilim. Spl portdan memnunmusun bende spl istiyorum gt-5ime sanırım spl port olunca daha sağlam sallıyomuş binayı bende ona göre düşünücem bir dahaki sisteme düşünücem ama kicker comp yada cadence düşünüyorum...

manyetik alandan dolayı hardisk veya monitöre zara verebiliyor uyarmak istedim

vallaha ben gt-5in monitöre zarar vermesinde korkuyorum da manyetikden değil sesi çok açınca monitördeki görüntü titriyobide hadi ondan bozulmadı masa çok zıplıyo heleki monitörü koyduğum yer ayrı bi dert yıkılcak diye korkuyom yakında monitör parçalarını yerden toplucam

• Benimde dolaplarla başım dertte bass vurunca dolap kapıları kendi kendine açılıp kapanıyo 2 metre ilerisinde olan çalışma masamın üstündeki klavyeminde tuşları titriyo...
  • ben kapı camlarını kapıları dolapları geçtim artık alıştım en kısık seste bile titriyolarmüziğimin bi parçası oldu artık cam kapı sesleri
  • saolasın ya noolsun işte ama onlar gıttı yenı fotoları gonderıcem tekrar
    quote:

Orjinalden alıntı: 2_Fun

gt-4lerde yakıyo haa parıl parıl
  • Sercan kardeş sen bu kadar hoparlörü niye değiştiriyosun ki? eğer 2.el satma konusunda ustaysan haberim olsun bende bu gt-5'i satıp kicker yada cadence alcam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: brainiac_x

quote:

Orjinalden alıntı: sercanyukksel

quote:

Orjinalden alıntı: sercanyukksel

bende bu klüpe üye olsam iiyi olur 2003 tn berı aktıf olarak ewedekı tesısatı her ay deiştiren biri olarak katılıyım
    harryblade arkadas benı iyi tanır

Evine Tesisat Kuranlar Klübü...   !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!!

pardon ..
    acaba komşu ile ilgili sorunlarınız varmı...

valla haftada 2 gun bosum zaten ondada toplasam 3 saat müzik dinliorum tam güçte en fazla 5-6 sarkı dınler kendımı dısarı atarım fazlası bana da zarar sokaktakılerede

• quote:

Orjinalden alıntı: _By_BoSs_

Sercan kardeş sen bu kadar hoparlörü niye değiştiriyosun ki? eğer 2.el satma konusunda ustaysan haberim olsun bende bu gt-5'i satıp kicker yada cadence alcam...

bu konuda görüşebiliriz cevrem genıstır yardımcı olabılırım ulasırsın bana
  • 2 haftadır beklediğim teybi geldi artık bende katılabilirim size KEH8200rds. çok memnun kaldım adi kolonlarla bile çok güzel ses veriyor pioneer hoparlör olsa nası olcak walla:D küçüklüğümden beri radyo merakı var bende 2 kollu kamasonic teyp + patlak oval kolonla başladım 9 10 yaşındaydım ozamanlar.
    kaset adaptörü almayı düşündüm teyibe zarar verirmi?

sistem pioneer KEH8200rds teyp
    2x universal 300W(almıcaktım aslında mecbur kaldık)
    2x bots 10cm(galiba)100W kolon
    2x tweeter (1 milyoncudan:D)
    +power supply

• Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım ama bi de sağlamından amfi ve bass olsaydı daha iyi olurdu sıkılırsın belli bir süre sonra bu çıstıkılardan güle güle kullan...
  • saolasın onlarıda ilerde düşünüyorum para biriksin azıcık
  • arkakadaşlar bugün kendime 40 watt 12 volt 3.5 amperlik(kutuda öyle yazıyor) bir adaptör aldım premier marka mp3 çalarıma bağladım gayette güzel çalışıyor.Sorum şu ilerideki günlerde bir amfi ve woofer alacam adaptör bunlara yeter mi ?
  • maalesef yetmez 20 30 amper civarı anca
  • 3.5 amperlikle belki anca teybi çalıştırırsın. Amfi için kesme yapmasın diye sağlam bi adaptör yada power alman lazım maddi imkanların el veriyorsa en iyisi akü powerda işini görür 2 tane powerı birleştirir çok güzel kullanırsın hayırlı olsun şimdiden...
  • 3.5 amper mi?teybin ışığı vs yanıyomukardeş ilerde bi sistem kurarsan en az 30 amper bi adaptör psu vb. alman gerekir yoksa kesmez sistemi ama kuracağın sisteme göre değişir amper değeri
  • Bende geliyorum yakın da aranıza
    Odama sistem kascam yakında
  • Gel gel valla biz sistemi kurduk problem bile çıkarttık...
  • herkese merhaba yakında sistem resimlerimi cekip atıcam . boşta olan JBL -608 gti lere kutu yaptım dört tane birtanede jbl P-1520 basa kutu yaptım.şimdi bunlara anfi alıcam. düşündüğüm anfi ise AUDİSON vrx 4.300 iki tane bakalım nasıl olcak sesi merak ediyorum şimdiden
  • yaw bu topic herkezi galyana getirmiş
  • MİLLET NE OLUYOOO YAWWW 15 RMS PAT GÜM ÇATT
    KARDEŞŞ ALCAN JBL 75,4 1TANE GT 5 ORJ KABİNLİİİ 1 TK MİD TİZ YADA OVAL KOLAN KOY VE DİNLEEEE EĞER APARTMANDAYSAN ORTA SESLERDE ŞİKAYET GELMEYE BAŞLARRRR
    SEN DEDİĞİMİ UYGULAAA
    BİZİM ARK.. GT4 KULLANIYODUUUU 75,4 DE
    NO PROBLEM
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.