Şimdi Ara

Evime Hırsız Girmeye Çalışmış!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün gece saat 24.00 gibi işten eve geldim. Kapıyı açmaya çalıştığımda anahtarı çevirmekte zorlandığımı anladım. Eğilip kilide doğru bir baktım ve kilit noktası ile kapıda hasar var. Hırsız (şer....siz) zorlamış ama kapıyı açamamış. Sonra karşı daireyi denemiş ve girmiş. 2 tane dizüstü bilgisayar ve ufak tefek birşeyler alıp gitmiş. Bu arada karşı dairede 2 kapı var.

Arkadaşlar DİKKATLİ OLALIM ve kapımızı mutlaka son dereceseni kadar kilitleyilim.

Çilingirci kapıyı 1-2 kademe kilitlemiş olsaydın çabuk açılırdı diyor. Allahtan ben 3 kademe kilitlemiştim.

EKLEME : Dün gece mecbur eve giremeyince arabada yattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpxtreme -- 18 Nisan 2009; 14:23:01 >

• geçmiş olsun dostum
  • Geçmiş olsun kardeşim. Geçen aynısı geldi başıma alttan 2 kademe kitledim çıktım evden 2 saat sonra geldim bir baktım kilitin vidalarını gevşetmiş hem alt kilidin hemde üst kilidin.Ama girememiş o günden sonra hep sonuna kadar kitliyorum.Aman dikkatli olalım.
  • Geçmiş olsun...
  • geçmiş olsun, çelik kapıalr için ankastre tipi ev alarmarından almanı öneririm..
  • bizim 4-5 cm kalınlığındaki kapıyı yamultmuş ama açamamış kuvvetsiz :=) (şaka şaka iyikide açamamış)
  • bu yüzden evimde her türlü şiddet aleti bulunduruyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

bu yüzden evimde her türlü şiddet aleti bulunduruyorum

Alet derken başkanım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.