Şimdi Ara

EVGA GeForce GTX TITAN SuperClocked Signature 6GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 24 Şubat 2015; 22:22:36 >

• Hayırlı satışlar; yazık ediyorsunuz karta, 980'ler herkesin kafasını karıştırdı, aslında 980'ler o kadar da iyi bi kart değil 256bit olması, 8gb,12gb ve 384bit çıkacağı anlamına geliyor nvidia pusuda bekliyor diye düşünüyorum her sene olağan durum, seneye de 980'ler 2. ele düşer. Gtx980, k5000 ve Titan arasında karar veremedim.
    Hayırlısı olsun bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuncoskun

Hayırlı satışlar; yazık ediyorsunuz karta, 980'ler herkesin kafasını karıştırdı, aslında 980'ler o kadar da iyi bi kart değil 256bit olması, 8gb,12gb ve 384bit çıkacağı anlamına geliyor nvidia pusuda bekliyor diye düşünüyorum her sene olağan durum, seneye de 980'ler 2. ele düşer. Gtx980, k5000 ve Titan arasında karar veremedim.
    Hayırlısı olsun bakalım.

Teşekkürler,

evet yazık oluyor ama yapacak birşey yok. bende boş boş yatacağına, hakkını verecek birisinin kullanması daha iyi olacaktır. Vaktim olmuyor çünkü bir türlü tadını çıkartamadık maalesef.
  • Sol taraftaki ram kilidi tam oturmamis hocam galiba. Iyi satislar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Sol taraftaki ram kilidi tam oturmamis hocam galiba. Iyi satislar

Oturmuş vaziyette sıkıntı yok :), teşekkürler.
  • gtx titan 780 ile 780ti arasında bir gpu ya sahip olan 6gb ramli bir ekran kartı değil mi neden bu kadar pahalı? tamam sıfır fiyatları zaten ortada ama nvidia nın fiyatlandırmasında yanlışlık yok mu sizce de
  • quote:

Orijinalden alıntı: merrowbro

gtx titan 780 ile 780ti arasında bir gpu ya sahip olan 6gb ramli bir ekran kartı değil mi neden bu kadar pahalı? tamam sıfır fiyatları zaten ortada ama nvidia nın fiyatlandırmasında yanlışlık yok mu sizce de

Fiyat konusunda bilgim yok açıkcası. Bendeki Superclocked Signature versiyon ve +10 Yıl Garanti yaptırıldı ( 50 Euro ).

Bu sorunuzu Ekran kartı konusunda ki uzman kişiler yanıtlayabilir sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: merrowbro

gtx titan 780 ile 780ti arasında bir gpu ya sahip olan 6gb ramli bir ekran kartı değil mi neden bu kadar pahalı? tamam sıfır fiyatları zaten ortada ama nvidia nın fiyatlandırmasında yanlışlık yok mu sizce de

asus titan kullanmış ve şu an evga 780ti classifed kullanan biri olarak arkadaşı aydınlatayım. 780ti kare/saniye oranı olarak yüksek olabilir ama 2k oyunlarda titan bence daha başarılıydı. 6gb ram sahne geçişlerinde farkettiriyor hocam. ayrıca 3dmark firestorm testinden de 780ti ye yakın skorlar aldırmışlığım vardı titan'a. oc kapasitesi yüksek. arkadaş takas dese düşünmem girerim takasa
  • hocam ben bunları zaten biliyorum mevzu fiyat mevzusu fazladan 3gb ram daha koymak neden 1000tl ye maloluyor ? diğer modellerde 2gb ve 4gb arasında fazla fiyat farkı olmuyor kartın kendisiyle veya ilan sahibinin fiyatıyla alıp veremediğim yok nvidia nın fiyatlandırması mesele
  • bu ekran kartıysa benim r9 280x ne bilemedim
  • Kart satılmadıysa PM atınız lütfen.
  • Bekliyorum.
  • Titan için PM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.