Şimdi Ara

Everest MK-6630 Klavye+Mause aldım sorun yaşıyorum yardım edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler dilerim.28.09.2014 tarihinde Everest MK-6630 kablosuz klavye mause set almıştım.O günden beri sorun yaşıyorum.Özellikle ikinci sorunumdan sonra canım epey bir sıkıldı ve konu açayım dedim belki bir fikri olan vardır diye değişim falan olursa belki.Ürünü aldığıma pişmanım gerçekten ne yapmalıyım?

İlk sorunum PC açılırken klavyeyi görmüyor sadece biosa girebiliyorum daha sonra PC açılana kadar klavye çalışmıyor format bile atamıyorum.Bir tane kablolu klavye aldım sorunu şimdilik çözdüm.

İkinci sorunum her gün klavyenin bir parçasını topluyorum masadan.Klavyenin sağ tarafınfa NUM tuşlarının oradan kırılmaya başladı ve her gün bir parçası kırılıyor.O kadar kötü de kullanmıyorum sakınarak kullanıyorum.Bu günde arka ayaklarından biri kırılmış.

Üçüncü sorunum aşırı pil harcıyor her ay pil değiştiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BZTRL -- 22 Ocak 2015; 13:18:41 >

• BIOS'tan USB modlarını kurcalayarak belki açılana kadar klavyenin görülmemesini çözebilirsin.

Ama malzeme kalitesine denilecek birşey yok Logitech, Microsoft gibi markaların yarı fiyatına satılıyor sonuçta.
    Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye boşuna dememişler. Everest, frisby falan mümkün olduğu kadar almayın.
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Daha önce logitech kullandım çok memnun kaldım ilk defa everst in bir ürününü aldım bir daha da almam zaten.Ucuz malın yahnisi yenmezmiş.

Yalnız o deyim Corsair markasına aitti "Ucuz mal alacak kadar zengin olma corsair kalitesinden şaşma"

Değişim kabul etmezler değil mi böyle bir durumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.