Şimdi Ara

Everest FIT MATE W27 Bluetooth Smart Bileklik Siyah Akıllı Saat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba.whatsupp da ki eski bildirimlerede bakılabiliyormu yoksa sadece ilk anda gelince gösterip kapanıyormu, yani tekrar tekrar bildirimlere bakabiliyormuyuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kck78z

rica ederim.
    evet gösteriyor.

whatsupp da ki eski bildirimlerede bakılabiliyormu yoksa sadece ilk anda gelince gösterip kapanıyormu, yani tekrar tekrar bildirimlere bakabiliyormuyuz acaba?
  • akdum kullanıcısına yanıt
    Hayır eski gönderileri göremiyorsunuz. anlık gelen bildirimleri görebiliyorsun
  • arkadaşlar bu bileklik hakkında ne video ne de bir resim var almayı dusunuyorum birisi ekran calısır halde görsel atabilirmi acaba mumkunse bıldırım geldiği görüntüyü de atabilirse ben ekran cerceve oranına takıntılı biriyim de takıntı yapacak kadar kötü değilse alacagım.
  • buradaki yorumları okuduktan sonra bende aldım.
    Teşekkürler çok yönlendirici oldu bu yorumlarınız. Ben daha çok spor tarafı ilgilendiriyordu. Adım sayar nabız ölçer ve uyku ölçer kısmı.
    ürün kullanım kitapcığın da bahsedilen programı indirip telefonuma kurdum. Gayet kullanışlı ve sade bir programı var. Saatin sizden almış olduğu verileri. adımlarınız olsun namız ve uygu değerlerini size çok güzel sunuyor. Alacak arkadaşlara Everest FIT MATE W27 bende öneririm.
    Everest FIT MATE W27 Bluetooth Smart Bileklik Siyah Akıllı Saat

• Arkadaşlar Merhaba,

Mi band 2 kullandım ama memnun kalmadım. Bu ürünü spor maksaklı düşünüyorum ama bildirimleri getirmesi güzel.

Bu uygulamayı runtastic me, runtastic ve google fit uygulamalarına bağlayabiliyor musunuz ? Deneyebilir misiniz ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 19 Mayıs 2017; 15:12:38 >
  • Merhaba bilekliğin mikrofon girişi var mı yani gelen aramayı saatle cevaplayayıp konuşabiliyor muyuz? kulaklıkla da olur?
  • Mon kullanıcısına yanıt
    hayır ürün akıllı bilekliktir. hiçbir bileklikte bu özellik yoktur. bahsettiğiniz özellik sadece saatlerde olabiliyor o da hepsinde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kck78z

hayır ürün akıllı bilekliktir. hiçbir bileklikte bu özellik yoktur. bahsettiğiniz özellik sadece saatlerde olabiliyor o da hepsinde değil.

Hocam bu ürünün neden inceleme videosu yok?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.