Şimdi Ara

Event - Crystal Cube Fragment

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Event - Crystal Cube Fragment nerden temin edilir arkadaşlar ?

• Crystal caverns den alınan yeşil taşmı, baylor u kesmek için gereken? Eğer oysa yigen den girdiğin görevden alınıyor
  • Cube fragmentleri Giran Grocery Shop'ta Special Order Questini yapıp, Wondurious Cubic alıp, sağ tıklayarak alabilirsin. Ama bu yöntemle Event olanlar çıkmıyor sanırım. Onun hakkında net bir bilgim yok.

@guncebektas
    Warehouse Keeper ve Freightmen'den item almak için lazım olanları soruyor.
  • Adil Haklı Günce :D
    Wondurious Cubic Alıyorum Ama Event Cubic Bulunmuyo :S
    Google Amcaya Sordum Ben Bilmem Dedi ..
    Günce Senin Serverda Grade 15 Cristal Almak İçin Lazım Olan İtem ,
    Bilgisi Olan Varsa Bi Zahmet Yazsın
  • quote:

From what I've researched I've found out that Event Cube Fragments are related to some Castle Lords activities.

Demiş birisi ben de Google da başka bilgi bulamadım.
  • Ok farklı renkleri clear gold falan var:) Grocery Store dan görevi yapınca Wondrous Cubic alacaksın sanırım buna tiklayinca bahsi geçen eşyadan gelecek

Denemedim görmedim, oyuna girince bakarım
  • Gökalp Denemiş Çıkmıyormuş :/
  • Çıkartırız ama gerçekten oylemi acaba
  • adı üstünde event diyor görev demiyor ki.
    muhtemelen offical serverda bunların elde edilebileceği bir event mevcuttur.
    wonderous cubiclerden sadece enchant scroollar elde ediliyor. wonderous cubic elde edebilmek için sıkılmadan 2 saat balık tuttuğumu hatırlarım.
    offical forumlarda buna ait bir bilgi vardır biraz karıştırayım.

Ekleme= offical forumlarda yazdığına göre onların warehouse freightman eklenme zamanı 2009 yazındaki squash event.
    zaten pek çok çoğumuz muhtelif sunucularda squash evente rastlamışızdır. ancak topic çok uzun olduğu için bu eventin ödülü olup olmadığı konusunda yeteri kadar okuyamadım.

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=202634

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenSpirit -- 4 Temmuz 2011; 15:59:29 >

• Golden teşekkürler bilgiler için , günce bu itemi bu rose falan vardı tek kişilik eventler hani onlara koysan ?
    cristallere stage atlatabilen yok :) bunlarlada 15 alınıyor zaten :S pek fazla fayda etmiyecek ama 15den başlamak iyidir :)
    Şu cristalleri bir düzene koysan çok güzel olacak ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivanov12

Golden teşekkürler bilgiler için , günce bu itemi bu rose falan vardı tek kişilik eventler hani onlara koysan ?
    cristallere stage atlatabilen yok :) bunlarlada 15 alınıyor zaten :S pek fazla fayda etmiyecek ama 15den başlamak iyidir :)
    Şu cristalleri bir düzene koysan çok güzel olacak ..

bizim serverda düzgün şekilde çalışıyor, detaylı bilgi için
    http://www.lineage2best.com/forum/index.php?topic=2438.msg17693#new

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.