Şimdi Ara

Evden eve nakliyat tavsiye ve fiyat? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
5.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • biz kayseride çok nakliye firması aradık fakat bulamadık bir kaç kere taşıma yaptık ama en sonunda güzel bir firma bulduk tavsiye ederim kayseride olanlar için, kayseri evden eve nakliyat cevizoğlu lojistik ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz çalışanları çok efendi ve dürüsttür.
  • Bu ne la hamallar buraya dolusmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evden eve taşımacılığın büyük boyutlara ulaştığı günümüzde, firmalar çeşitli faaliyetler yürüterek müşterilerine hizmet vermektedirler. Bu hizmetlerin kesintisiz bir şekilde sürekli olarak devam etmesi ve nakliyat konusunda yardım almak isteyen müşterilerin bu firmalara kolay bir şekilde ulaşması gerekir. Son zamanlarda artan taleplerle birlikte müşteriler istedikleri zamanlarda firmalarla iletişime geçememişler ve bu durum bazı sıkıntılar oluşturmuştur. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına bir çok firmanın bir araya geldiği ve müşterilere kolaylıkla ulaşabildiği bir site kurulmuştur.http://www.nakliyatyapanlar.com adlı site aracılığıyla müşterilerle firmalar arasında köprü kuran bu platformda çok sayıda evden eve nakliyat firması bulunmaktadır.

Öncelikle bu platforma üyelik tamamen ücretsiz olup bu sayede kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır. Site içerisindeki nakliyat firmaları telefon numaraları ve adres bilgileriyle birlikte oluşturdukları ilanla müşterilerin kendilerine ulaşmasını beklerler. Üstelik bu hizmeti Türkiye geneline yayan internet sitesi aracılığıyla nakliyatın yapılacağı ildeki firmalar belirlenerek gerekli görüşmeler yapılmaktadır. Site içerisinde illerin kategoriler şeklinde ayrılmış olmaları kullanıcılara bu firmaları bulurken kolaylık sağlamıştır. Ayrıca İstanbul genelinde yapılan evden eve nakliyat işlemi büyük bir yoğunluk gösterdiği için İstanbul'a özel olarak herbir ilçesindeki nakliye firmaları ayrı ayrı belirtilmiştir. Bu site içerisinde bulunan nakliyat fiyat hesaplama seçeneği sayesinde de taşınacak olan eşyanın nakil bedeli az çok belirlenebilmektedir. Bu sayede de kullanıcılar firmalarla iletişime geçmeden de piyasayla alakalı az çok fikir sahibi olacaktır. Ayrıca site içerisindeki öneriler kısmında bulunan talimatlar sayesinde müşteriler bilinçlendirilerek sahip olduğu haklar hakkında bilgi sahibi olacaktır.
     Evden eve nakliyat tavsiye ve fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: nakliyatyapanlar

Evden eve taşımacılığın büyük boyutlara ulaştığı günümüzde, firmalar çeşitli faaliyetler yürüterek müşterilerine hizmet vermektedirler. Bu hizmetlerin kesintisiz bir şekilde sürekli olarak devam etmesi ve nakliyat konusunda yardım almak isteyen müşterilerin bu firmalara kolay bir şekilde ulaşması gerekir. Son zamanlarda artan taleplerle birlikte müşteriler istedikleri zamanlarda firmalarla iletişime geçememişler ve bu durum bazı sıkıntılar oluşturmuştur. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına bir çok firmanın bir araya geldiği ve müşterilere kolaylıkla ulaşabildiği bir site kurulmuştur.http://www.nakliyatyapanlar.com adlı site aracılığıyla müşterilerle firmalar arasında köprü kuran bu platformda çok sayıda evden eve nakliyat firması bulunmaktadır.

Öncelikle bu platforma üyelik tamamen ücretsiz olup bu sayede kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır. Site içerisindeki nakliyat firmaları telefon numaraları ve adres bilgileriyle birlikte oluşturdukları ilanla müşterilerin kendilerine ulaşmasını beklerler. Üstelik bu hizmeti Türkiye geneline yayan internet sitesi aracılığıyla nakliyatın yapılacağı ildeki firmalar belirlenerek gerekli görüşmeler yapılmaktadır. Site içerisinde illerin kategoriler şeklinde ayrılmış olmaları kullanıcılara bu firmaları bulurken kolaylık sağlamıştır. Ayrıca İstanbul genelinde yapılan evden eve nakliyat işlemi büyük bir yoğunluk gösterdiği için İstanbul'a özel olarak herbir ilçesindeki nakliye firmaları ayrı ayrı belirtilmiştir. Bu site içerisinde bulunan nakliyat fiyat hesaplama seçeneği sayesinde de taşınacak olan eşyanın nakil bedeli az çok belirlenebilmektedir. Bu sayede de kullanıcılar firmalarla iletişime geçmeden de piyasayla alakalı az çok fikir sahibi olacaktır. Ayrıca site içerisindeki öneriler kısmında bulunan talimatlar sayesinde müşteriler bilinçlendirilerek sahip olduğu haklar hakkında bilgi sahibi olacaktır.

hayırdır burası viral yeri mi üyelik açıp kaçıyonuz?

• Evden eve nakliyat hizmetleri gerçekten riskli bir iş bunun en doğru firma ve kişilerle çalışmak gerekmektedir.
    Taşınma işlerimde her zaman DORUK NAKLİYATı tercih ediyorum;yıllardır Mehmet Bey ekibi ile çalışıyorum (dikkat ekibi kendi kardeşleri çok önemli bu güven açısında diye düşünüyorum) sağolsunlar hiç bir zaman en ufak bir aksaklık ve sıkıntı yaşatmadılar..
    Bu arada özellikle site adreslerini paylaşıyorum ki herkes bilsin başka iletişim bilgilerine itibar etmeyiniz..
    http://www.doruknakliyat.com.tr
    www.dorukevdeneve.com
    www.dorukevdenevenakliyat.com

• Evden eve nakliyat hizmetleri gerçekten riskli bir iş bunun için en doğru firma ve kişilerle çalışmak gerekmektedir.
    Taşınma işlerimde her zaman DORUK NAKLİYATı tercih ediyorum:
    yıllardır Mehmet Bey ekibi ile çalışıyorum (dikkat ekibi kendi kardeşleri çok önemli bu güven açısında diye düşünüyorum) sağolsunlar hiç bir zaman en ufak bir aksaklık ve sıkıntı yaşatmadılar..
    Gerek ambalajları, gerek kolileme aşaması ,montaj ve yerleştirme aşamaları tamamen profesyonelce ve acele etmeden çalışıyorlar.
    Kendilerine çok teşekkür ederim başarılar dilerim.
    Bu arada özellikle site adreslerini paylaşıyorum ki herkes bilsin başka iletişim bilgilerine itibar etmeyiniz..
    http://www.doruknakliyat.com.tr

• Öncelikle şunu söyleyim Atlas Lider Evden Eve Nakliyat firmasının bir çalışanıyım. Sizlere her nakliyat firmasının personeli gibi kendimizi tavsiye etmicem, en iyisi biziz diğerleri de kötü diye meslektaşlarıma çamur atmıcam. Ben sizin nasıl iyi nakliyat firması bulabileceğinizin yollarını göstericem. Her şeyin iyisi kötüsü olduğu gibi bu sektörde de iyi firma kötü firma vardır. İyi ile kötü arasında seçim tercih etmek sizin yapacağınız iştir. Kimse kendisi için kötü demez bunu unutmayın.
    ÖNCELİK OLARAK RESMİ FİRMA OLUP OLMADIĞINA BAKIN.
    SONRA GOOGLE DE ARAŞTIRMA YAPIN İŞLETME HAKKINDA YAPILAN YORUMLARI OKUYUN, SOSYAL MEDYASINI GOOGLE İŞLETME HESABINDA YAPILAN YORUMLARI OKUYUN.
    İYİ YAPILAN İYİ TAVSİYE EDİLİR FİRMA HAKKINDA TAVSİYE YADA MÜŞTERİ YORUMU YOKSA UZAK DURUN.
    SON EN ÖNEMLİSİ SÖZLEŞME YAPTIN. 3 KURUŞ TASARRUF EDİCEZ DİE UCUZ FİRMA BULUP KDV DEN KAÇMAYIN. Siz usulsüz çalışmak isterseniz sizinle iş tutanda sizin gibi ister. max vereceğiniz ücret eksta 500 tl ama bunu vermemek için 1000 tl lik zarar görüyorsunuz. Yukarıda şikayet edenlerin hepsi sigortası ve sözleşmesiz anlaşan müşteriler. Yani siz hırsıza kapı açarsanız hırsızda o kapıdan giren ev sabibi öncelik olarak kendi güvenliğini sağlayacak. Mutlaka sözleşme yaptırın. unutmayın iyi firma ile kötü firma arasında max 500 lik fiyat farkı çıkar bu fark da sizin 2000-3000 tl değerindeki eşyalarınızı zararsız yeni adresinize ulaştırır.
    Saygımlarımızla...
    ATLAS LİDER EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI
    444 6 113
    www.liderevdeneve.com

• Alın size temiz firma geçen gün evimizi taşıttık gelen arkadaşlar son derece profesyonel ve saygılılardı. Her şeyi ambalajladılar temiz sorunsuz şekilde çabucak bitirdiler işi. Numarayı buraya bırakıyorum isteyen arasın ben memnun kaldım,rezil olmadan halletik şu işi.

444 0 294
    http://www.yeditepeevdenevenakliyat.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendunyalı343434 -- 13 Ekim 2019; 0:35:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.