Şimdi Ara

Evdeki takriben 250 küsür senelik hürrem yüzüğü hk.(SS) Edit : Yeni SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocalarım merhabalar . Aranızda kapalıçarşıda çalışmış veya bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ? . Bu yüzük bir kere kapalıçarşıya götürüldü lâkin orda istediğim cevapları bulamadım kimse doğruyu söylemiyor biri elması sahte biri zümrütü imitasyon biri buna anca 3500 veririm diyor . Herkes kendini akıllı sanıyor ya neyse sinirlerim bozuldu yine .

Aramızda şu yüzükten anlayan varsa değeri varmıdır bunun ? . Aratıyorum hiçbiryerde yok hürrem sultan yüzüğüne tip olarak benziyor el yapımı birşey.

Edit : Kesimleri anlamayanlar için FHD çekim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puantum -- 2 Mart 2018; 20:5:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elması sahte, zümrütü imitasyon bir yüzüğe kim 3500 verir mantıklı olalım, bir ederi var demek ki o kadar veriyorlar.
    Bunun çerçevedeki taşlar gerçekse yüksek bir değeri olmalı, fotolar daha net olaydı iyiydi taşların kesimleri bayağı kötü buda geçmişi olan bir yüzük mü aceba diyorum. Toplu iğne başı gibi taşlı yüzükler bin liradan başlıyor.
  • Hocam elması sahte,zümrütü imitasyon en baba 3500 eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metamfetamin Elması

Hocam elması sahte,zümrütü imitasyon en baba 3500 eder.

tayfun yapma tayfun

• Hocam forumdaki arkadaşlar uzaktan nasıl anlayacaklar yüzüğün fiyatını. En fazla eğer yüzük imitasyon ise eline daha önce bu yüzük gelmiş bir arkadaş yardımcı olabilir ama oda büyük şans.

İnternetten yabancı kaynaklardan elmas zümrüt nasıl anlaşılır ona bakın.

Bu elmasın derecesini gösteren test aletleri de var internette apple watch ın safir ekranını telefonların lenslerini test ederken kullanıyorlar genel bir fikir veriyor. Ondan almayı düşünebilirsiniz çok pahalı olmasa gerek 100tl kadardır.
  • Iyi arastirt ben anlamam yuzukten ama cakalin birinede gercek ederi 3500 degilsede kaptirma

• aliexpresste 5 dolar
  • Hocam eğer orjinal birşey ise kesinlikle kaptırma. Bu tarz eşyalara maddi değerden ziyade manevi değer veren insanlar vardır eminim öyle biri bul hiç olmadı devletin buna değer biçecek bir birimi vardır belki tarihi eserler ile ilgili. İyi araştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5₺ veririm kargo senden

• quote:

Orijinalden alıntı: scuti

Hocam eğer orjinal birşey ise kesinlikle kaptırma. Bu tarz eşyalara maddi değerden ziyade manevi değer veren insanlar vardır eminim öyle biri bul hiç olmadı devletin buna değer biçecek bir birimi vardır belki tarihi eserler ile ilgili. İyi araştır.

Hocam bunun manevi degeri olsa olsa sahibindeyken olurdu.

• quote:

Hocam eğer orjinal birşey ise kesinlikle kaptırma. Bu tarz eşyalara maddi değerden ziyade manevi değer veren insanlar vardır eminim öyle biri bul hiç olmadı devletin buna değer biçecek bir birimi vardır belki tarihi eserler ile ilgili. İyi araştır.

devlet'e gösterme bence devlet elinden alır durup dururken elinden kaybetme eskiyse değerlidir bir uzmana göster ama bence sakla satma belki çok değerli.
    Bir örnek göstereyim size Adamın birinin elinde eski daktilo sandığı bir cihaz varmış paraya sıkışınca 100 euro ya satmış alan kişide anlıyor ne olduğunu bilerek tabiki Daktilo değil Enigma cihazı Dünyada 90 tane falan bulunuyor 2.dünya savaşında kullanılmış şifreleme cihazı çok değerli açık artırmada 45bin euro ya satıyor oda ucuza satıyor ederi 300bin euro belki daha fazla..

• quote:

Umarım öyle bir birimimiz vardır . Bi tanıdık varmış kapalıçarşıda yüzüklerle uğraşan birde ona danışayım bakalım ne diyecek

• Elması sahte, zümrütü imitasyon bir yüzüğe kim 3500 verir mantıklı olalım, bir ederi var demek ki o kadar veriyorlar.
    Bunun çerçevedeki taşlar gerçekse yüksek bir değeri olmalı, fotolar daha net olaydı iyiydi taşların kesimleri bayağı kötü buda geçmişi olan bir yüzük mü aceba diyorum. Toplu iğne başı gibi taşlı yüzükler bin liradan başlıyor.
  • Kapali carsi disinda bir uzmana inceletin hocam tanidik flnda bulabilirsen iyi olur araci olacak biri. Sabirli ol degeri dusmez birkac ayda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkrc

Elması sahte, zümrütü imitasyon bir yüzüğe kim 3500 verir mantıklı olalım, bir ederi var demek ki o kadar veriyorlar.

Hocam şuan şehirdışındayım eve gidince elmaslarını yakın çekimden bir atarım . Cidden kesimleri çok enteresan ışığı iyi yansıtamıyor

• 50 lira veriyim kargo senden.

• gerçek elmas yüzükse köşeyi dönersin
  • değeri yok hocam 80 cent aliexpress de ama dilersen kargo senden 5 tl veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkrc

Elması sahte, zümrütü imitasyon bir yüzüğe kim 3500 verir mantıklı olalım, bir ederi var demek ki o kadar veriyorlar.

Hocam fhd çekimleri ekledim birşey anlaşılabiliyormu şimdi

• up
  • http://bukacparaeder.com/eksperlerimiz/

Şu tip sitelere baktın mı, bi de elmas kısmıyla camı filan çizmeye çalış, gerçekse kendidi çizilmez, camı çok rahat çizer

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.