Şimdi Ara

İstanbul Avrupa Yakası nda Okey Oynamak İçin Kafe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, İstanbul Yakası nda okey oynayabiliceğimiz Bakırköy Bahçelievler civarlarında kafe arıorum. Kahve tarzı olmayacak yalnız. Teşekkürler.

• yukarı
  • yukarı
  • Taksim sah nargile demirorenin orda sine majesticin sokaginda yakisiklinin selami var de indirim de yapar okey bedava zati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafam_1_Milyon

Taksim sah nargile demirorenin orda sine majesticin sokaginda yakisiklinin selami var de indirim de yapar okey bedava zati

sağol yakışıklı daha yakınlarda biryer olmassa dediğin yere giderim kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaslıhan

Bakırköy Yahya Kemal Beyatlı Lisesi'nin karşısında Hatgül Cafe var.
    İncirlide de Ligos Cafe var bildiğim iyi olarak.

ligos tam olarak nerde kalıo huzur un karşısında mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1767EA2F -- 6 Kasım 2011; 22:51:04 >
  • fatih-kültür dershanelerinin altındaki huzurdan bahsediyorum. gider bir bakarım keyf de 2 kuruyemiş bide masaya para vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaslıhan

Evet oralarda biryerlerde, bu chuckle, keyff falan onların ilerisinde olması lazım.
    (Önünden 3 gündür geçmiyorum yönüm şaşmış)

Bi hastane var ama o huzur hastanesi değildi sanki ya

chuckle, keyff in ilersinde çamlık hastanesi var oralarda da cafe tarzı yer yok. cafeler daha çok bahçelievler eski londra asfaltının oralarda oluyor.
  • ligos tam olarak huzur giyimin meydana giderken çaprazında kalıyor. okey oynamak için düzgün nargilesi olan sakin bir yer arıoyorum. keyff çok kalabalık gitmek istemiyorum oraya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.