Şimdi Ara

Evdeki Makineye Uo Serveri Kurmak ¿

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evdeki bilgisayarımıza uo nasıl kurarız? Uo derken kendi çapında server kurcaz. Internette dağıtmıcaz. Sadece ultima online kurulu makinemizde kendimizin admin olacağı tek başımıza bön bön gezebileceğimiz bir uo serveri nasıl kurarız. Script felan gerekmiyor. Sadece server kurcaz? Bilgisi olan paylaşabilirmi?

Saygılar.

• http://ultima.sitesi.web.tr/dosyalar/RunUO.zip

Venusun dağıtımı içinde bodcu sistemide bulunuyo, indir zipten çıkar RunUO.exe yi çalıştır admin accountu oluşturayımmı der y dersen kullanıcı adı şifre sorar girip entera bas 127.0.0.1 ip 2593 port ile yazdığın kullanıcı adı şifre ile bağlanırsan kendi serverındasın seyhun abi :)
  • Sağol Orhan'cim :)

Hazır yakaladım seni bir tavisye veriyim.

At bir restart :) Ph'i kapat skill gain zor olsun. Bodcu olmasın easyuo kullanılmasın. Avalon darkvenu gibi olsun. Gerçekden eski playerlerin hepsi ngu'da başlar. Nbk'daki eski dostlarımla bile görüşüyorum herkez dediğim gibi bir shard arior. Ngu forumlarınıda takip ediyorum cok iyi gidiyorsun ama easyuo öldürdü uo hayatını :)

Elle 700 bodcu kasmiş adamim easyuo kullanmadan. Bu sekilde server ariyorum. Elimle saatlerce uğraşayım diyom :)

Neyse sende gönül vermişsin cok iyi bir server kurmuşsun. Umarım çok çok çok uzun soluklu olur serverin :)

res atarsan hemen başlarım :) Ngu'dada bir çok kardeşim var hepsi gel diyor psler hazır felam filam diorlar ama hayırlısı bakalim.

Teşekkürler yardımın için :)

Saygılarımla.

Lady Aphrodite, aYe.

• Denta'yida 4 gözle bekliordum ama olmadi galiba. neyse olursa takip ediyorum forumlarini :)

Saygılarımla.
  • Zor abi zor, artık eski tipte oyuncu kalmadı, sayılı kişi kaldık eskilerden, artık 3 senelik uo oyuncuları kendisine eski diyor, sanırım biz antikayız :) benimde hoşuma gitmiyor power play sunucusu fakat insanlar bunu istedi insanlara bunu verdim, oyuncuyuz.com destek verirse öyle bi shard planlarım var bakalım şu derslerden bi zaman bulayımda.
  • Antika değil fosiliz :) ehueheu
    geocities.com/dr4j3 uo ss lerine bak eski charlarimi özledim :/ kasacam kasacam diom da easyuo ile yarışamam :) euheu.

Sen derslerden vakit bul bende eşimden vakit buluyum benimde bir çok planim var :)
    Çocuk olacak felan bir müddet daha uo oynayip gerekli bilgileri çocuğuma vericem artık :) oda terzi kasicak euheueh. Düşünüom da bir oğlum olsa felan uo oynasa "baba yaw bu barbed kit cıkdıda bunu at derisi ilemi bassam değişik itemler çıkarmı?" diye sorsa euheu komik olur. "bu sırada dip not: at derisi ile barbed bastim değişik şeyler çıkıyor :) "
  • Biliyorum fantazilerini abi :) kurbağa kovalamadık az bataklıklarda :)
  • :) ben charinin adini hatırlayamadim yahu.

Benim giantlarla cok fantezim oldu :) Sayılı arkadaşım vardır. Ama eski char isimlerini unuttum. Ercan vardi benim charimin passlerini bilen tek kişi onun bs charinbi hatirliyorum bi mesela Braso Mare vardi. Eskilerden aklimda isim de kalmadi valla :/
  • inanırmısın bende orda kullandığım tamerın adını hatırlamıyorum, üstünde armor of fortune altında jm vardı bi arkadaş vermişti ordan tanıdığım benim charlar De'vine soyadlı olanlardı tabi Warlox hariç o Sanders idi :)
  • heh De'vine tamam şimdi geldi aklima :)

Sanders dedin direk Nuxoad gelior aklima benimde heua. oda ngu'da galiba.

Neyse ben sunu kuruyumda takiliyim biraz kendi çapımda. ngu'da da bi acount acicam. ufak bi adept tailor kasicam :)

İyi akşamlar dostum kolay gelsin.

Arasıra girer bakarım ben gene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR4J3 -- 17 Ekim 2009; 22:33:55 >
  • Bende zamamında runuo'da kurmuştum kendi kendime takıldım 1 saat sonra sildim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 18 Ekim 2009; 22:13:54 >
  • ya şaka maka daha yeni yükledim kurdum fekat bu runuo çalişmior. scripts not found dior? bide tekrar denemek icin r ye basin dior. de compile etmior bunu başka runuo varmı yükleyebileceğimiz. Ayrıca evdeki makinede internet yok. aos yada ml yi direk kurup runuo'yu icine aciyorum sonra server.exe i tıklıyorum. patch yapmadiğim için runuo çalişmamiş olabilirmi?

makinemin özellikleri de aşşağıdaki gibi? acaba işletim sisteminden kaynaklanior olabilirmi?

İşletim sistemi : 64 bit win wista orjinal
    Anakart : Gigabyte MA790GP
    İşlemci : AMD Phenom II X4 3.0GHz
    Ram : OCZ Platinum 8 GB 1066 MHz
    Ekran Kartı : Sapphire HD4890 1 GB
    Sabit Disk : WD 1 TB 7200 Rpm Caviar Black
    Kasa : COOLERMASTER RC-690 600W

cevap verenlere teşekkür şimdiden.
  • işletim sisteminden olması imkansız,uo için sisteme gerek bile yok çünkü :)

www.runuo.com 'a gir bir tane üyelik al 2dk.oradan downloads kısmından istediğin runuo sürümünü indir , default olacağı için hiçbir hata ile karşılaşmayacaksın.iyi eğlenceler.
  • İlgin için teşekkürler. Bide kullanıcı adın cok tanidik geldi. cıkaramadim ama neyse :)

Saygılarımla.
  • rica ederim,serveri kurduktan sonra "hamachi" adlı programı indirip serverda 4-5 arkadaş takılırsınız,tavsiye ederim eğlenceli oluyor :)

*Nickim nephtia'dan tanıdık gelmiştir , Marquanty soy adını hatırlarsın,o ailenin kurucusu Scauplaire Marquanty ben :)

iyi eğlenceler serverinda :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.