Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gopc@

Altinda yeni cihazlardabveya 3. Parti rom kullananlarda uygulama hata verebilir yaziyor. Ya cihazınız antutudantaninmiyor veya costum rom kullaniyorsunuz.

Cihaz daha yeni note8 rom falan atmadım custom atılmıyormuş ta bu cihazlara. hong Kongmodeli. Resmi uygulama cihazı tanımıyormuş. Antutu unofficial kurdum o çalışıyor.

teşekkürler cevap için.
  • oncelikle yorumunuz için tesekkurler. kesinlikle teknoloji konusunda keeperim diyebilirim. ayri bir bag oluyor kullandığım aletle ve birakmak istemiyorum. örneğin 6 yildir servise sadece extra batarya ve bir kac ivir zivir sey icin gitmişimdir. ama bu teknolojinin sans isi olduğunu ve kutunun icinden cikacak telefonun size ne gibi zorluklar cikarabilecegi gercegini değiştirmiyor. tr garanti konusu bu nokta goz onune alinmali gerçekten.

son olarak sunu sormak istiyorum. sizce note9 beklenmeli mi? ne kazanilir ne kaybedilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Videodaki note 8'in hangi rengi? mükemmel duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonky

oncelikle yorumunuz için tesekkurler. kesinlikle teknoloji konusunda keeperim diyebilirim. ayri bir bag oluyor kullandığım aletle ve birakmak istemiyorum. örneğin 6 yildir servise sadece extra batarya ve bir kac ivir zivir sey icin gitmişimdir. ama bu teknolojinin sans isi olduğunu ve kutunun icinden cikacak telefonun size ne gibi zorluklar cikarabilecegi gercegini değiştirmiyor. tr garanti konusu bu nokta goz onune alinmali gerçekten.

son olarak sunu sormak istiyorum. sizce note9 beklenmeli mi? ne kazanilir ne kaybedilir?

Beklemenin sonu yok ki. Sendyeki modelde daha yuksek pil olacak. Parmak izi okuyucusu arka ortaya alinacak, biraz daha hafif arayuz ve android 9 ile cikacak. Hepsi bu yani. Belki rom 256 olabilir, bilmiyorum onu.

Nite 9 cikinca da note 10 ismi telaffuz edilecek. İnsanoglu cig sut emmistir ve asla tatmin olmaz. İhtiyaciniz da var gibi duruyor,butceniz de el veriyorsa Tr garantili emaar avmden sigorta ile birlikte alirsaniz sorunsuzca kullanirsiniz.

İstanbulda degilseniz, internette 4.000 civarina Tr garantili olarak alacağınız guvenilir saticilardan cihazi satin alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aliseçkin A kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ses telefondan geliyordur. Dex alt menüde sağ taraflarda ses çıkışı için seçenekler var oradan telefon veya diğer çıkışlar seçiliyor

• CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Sürekli konferans yapıyorum ve sorun yaşamıyorum. Fakat karşı tarafın telefonu nedir bilmiyorum. Şehir dışında olanlar var çünkü.

• berat656 B kullanıcısına yanıt
    Gold rengi hocam

• enomania E kullanıcısına yanıt
    Bana neden gelmedi bu güncelleme cihazım tr cihazı az önce kontrol ettim yine ama herhangi bir güncelleme yok

• berat656 B kullanıcısına yanıt
    Gold.

• grolof kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin Gürol abi. Telefonların kralını telefonların üstadı almış 😁

• Dex i uzatma kablosu ve manyetik kablo ile kullanmak üzere verdiğim siparişler geldi.

Type c dişi erkek kablo ile bağlantı kurulduğunda dex çalışıyor. Faydası dex e takmak için cihazı kılıftan çıkarmak zorunda kalmamak.

Manyetik kablo bağlantısı ile dex çalışmadı. Mümkün olsa sürekli soket tak çıkar derdinden ve çizilme/aşınma sorunundan kurtulmak mümkün olacaktı.

Bu hususu takip eden arkadaşlara bilgi notu

• Arkadaşlar ithalatçı garantili NOTE8 (N9500) in distribütör garantiliden fark olarak (TR rom "N950FXXU2BQKG" yok, Hongkong rom var "N9500ZHU2BQL1")
    şebeke destekli görüntülü arama ve volte haricinde bir eksiği var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • greentooth kullanıcısına yanıt
    Dışı erkek type c yi nerden aldınız link verebilir misin?

• boramat kullanıcısına yanıt
    Elbette, aliexpress ten almıştım.

USB Tipi C Uzatma Kablosu, USB 3.1 Gen2 (10 Gbps) USB-C Erkek için Bayan Uzanan Tel Genişletici Kablosu Konektörü Dock

http://s.aliexpress.com/QFz6bMBj?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar herkese merhaba
    En son kullandığım S8 den sonra mate 10 ve lg v30 kullanmayı denedim ama beni pek açmadılar ve son durak note 8 alarak aranıza katıldım.
    Daha önceki galaxy serilerinde zaman zaman şebeke kopması yaşadığım için birazda telefon değiştirmeyi sevdiğim için satmıştım.İnşallah bunda o problemi yaşamam.
    Konuda eski arkadaşlarım muhakkak vardır.Soru sormayı pewk sevmem ama henüz note 8 acemisi olduğum için ufak tefek sorularım olabilir.Herkese kolay gelsin.

Gürol abi hoşgeldin
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım müthiş bir cihaz gerçekten. Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah

Kılıf olarak Spigen silver arctic nasıl sizce kullanan var mi?

• Evet samsungwa dan aldım. İndirimli kampanyadan..

Saygılar..

• greentooth kullanıcısına yanıt
    bu da aynısı galiba kargo da dahil
    https://urun.n11.com/kablolar/usb-31-type-c-disi-erkek-uzatma-kablosu-050-mt-P208366143

ben de verdim sipariş, daha önceden görmüştüm işe yarar mı şüpheli idim siz okey verince aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 20 Ocak 2018; 0:25:11 >
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, aynı kablo.

Ben de önce şüpheyle yaklaştım ama denemeden bilmek mümkün değil. Her ihtimale karşı iki farklı model sipariş etmiştim, şükür ilkinde çalışanı bulduk

• agashakur kullanıcısına yanıt
    Videoya bakın içinize sineni alın derim illa kılıf ile kullanacağım derseniz.

https://youtu.be/OusSkc5Ssmo

Kılıf kullanacak olursam ya rugged armor ya da neo-hybrid i kullanırdım şahsi fikrimi soracak olursanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.