Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, bir sorum var yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Note 8de, menu tuşuna force touch yaptığım anda yüz tanımda veya kilit açma menüsüne yonlenidiriyor. halbuki ben once bilidirimleri görmek istiyorum, sonra ekranı kaydırarak kilit açmayı istiyorum. Bunun bir ayarı vardı ben değiştirdim eski haline getiremiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Rica ederim :)

Bir kez daha olduğunda daha ayrıntılı kontrol edeceğim.

Tamamdir. Haber verirseniz sevinirim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • greentooth kullanıcısına yanıt
    Herhangi birşeyi devre dışı bırakmadım adres çubuğudan açınca oluyor ancak

• quote:

Orijinalden alıntı: Romuald9

Herkese merhabalar, bir sorum var yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Note 8de, menu tuşuna force touch yaptığım anda yüz tanımda veya kilit açma menüsüne yonlenidiriyor. halbuki ben once bilidirimleri görmek istiyorum, sonra ekranı kaydırarak kilit açmayı istiyorum. Bunun bir ayarı vardı ben değiştirdim eski haline getiremiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ayarlar / Kilit ekranı ve güvenlik / iris tarayıcı yada yüz tanıma / ekran açıldığında iris le kilit aç / ın tikini kaldırın.

• Bu durum sadece forum sayfasında mı bu şekilde?

Tarayıcı ne kullanıyorsun hocam?

• Hocam şu tuşları deneyebilir misin?

• Arkadaşlar selam msj yazarken hatta şu anda klavyenin altında home tuşları filan nasıl otomatik kaybolur , normalde otomatik kayboluyor ama yazarken sabit duruyor

• Bu arada karıştırırken buldum:)

Klavyenin üzerindeki "önceki / ileri" forum sayfaları arasında geçiş yapmaya yarıyormuş.

• Arkadaşlar ön cam filmi olarak ne kullanıyorsunuz? Ben telefonu aldığım gün kadiköyde bi yerden kalın cam filmi yaptirmistim ama dokunmatik hissiyatı çok az ve görüntüde çok bozuldu dış görünüş olarak.

Şimdi ince bi film yaptırmak istiyorum natuliusta 60 liraya ince film yapıyorlar sizce iyi mıdır bir öneriniz var mi?

Birazdan yaptıracağım için gorenler cevap yazarsa sevinirim

• işaretli yeri seç !!!

• Kılıf konusunda bi türlü karar veremedim. Alcantara çok iyi görünüyor ama o da biraz fazla pahalı 100-110 liraya kadar telefonu kabalaştırmayacak ne alınır?
    Hocam öncelikle ilginize çok teşekkür ederim samsungun tarayıcısı nı kullanıyorum. Yukarıdaki menülerden el yazısını buldum spen aç ılınca el yazısın ı aç seçeneğinde işaretledim yinede olmadı her seferinde tarayıc ı çu buğunda el yaz ısını açıp öyle aktif ediyorum, Cihazım itha l ondanmı acaba çok önemli deği l açıkçası ama olsaymış iyiymiş. Tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

Merhaba herkese. Son çıkan ürünlerden sonra artık iphonedan vazgeçip note 8 almaya karar verdim. Aklımda bir iki soru var yanıt alabilirsem sevinirim;

- Samsung'un kendi satışında, mediamarkt, vatan vb mağzalarda ve hepsiburada.com'da baya fiyat farkları var. Satıcı hepsiburada ve samsung türkiye garantili note 8 4199 TL'ye satılıyor. Bu kadar fiyat farkı nedendir normal mi ? Applede bu kadar fazla fiyat farkı ile karşılaşmıyorum.

- Önerdiğiniz bir case var mı ? Led case ve clear view arasında kaldım ben..

- Samsung Türkiye olası bir light bleeding durumunda nasıl davranıyor ?

- Alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Teşekkürler şimdiden.

hocam aldiktan sonra karanlik ortamda yanlardan bakin issigi fulleyerek yanlardan isik cikiyorsa issik sizmasi vardir telefonun baska problemi yok su an icin kronik olarak

Bu problemde sonradan olusmuyor ilk basta varsa vardir ondada geri degistirebilirsiniz kolaylik ile

Bunun yaninda ekranin onden baktiginiyda ve mesela ekranin ortasinda yuvarlak beyaz bir yuvarlak var ve ekranin kasasinda sadece o beyaz yuvarlagin boyutunda beyaz bir cizgi goruyorsaniz bu isik kirilmasidir isik sizmasi ile alakasi yoktur herhangi bir problem degildir fizigin bir neticesi

bunun yaninda kap olarak alcantaraz adli kabini tavsiye ederim disi kadife gibi led case falan hikaye oyle kapakli sevmiyorsaniz dedigim kabi mutlaka edinin derim onun disinda ucuz olsun ve daha korunakli olsun diyorsaniz ben 12 euroya tough armor aldim spigenin elime aldim kaliteli duruyor daha telefonu iade ettikten sonra tekrar alma firsatim olamadi ondan deneyemedim ama guzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Aynı fikirdeyim hocam edge ekranı hiş sevmiyorum.

Sorunun cevabı şu şekilde.

hocam klavye ayarlarına gidip hakkında kısmından uygulama sürümünü yazabilir misiniz? Benim cihaz da çift sim hongkong cihazı, sizdeki gibi Spen düğmesi vs. yok

Bu şekilde.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

Merhaba herkese. Son çıkan ürünlerden sonra artık iphonedan vazgeçip note 8 almaya karar verdim. Aklımda bir iki soru var yanıt alabilirsem sevinirim;

- Samsung'un kendi satışında, mediamarkt, vatan vb mağzalarda ve hepsiburada.com'da baya fiyat farkları var. Satıcı hepsiburada ve samsung türkiye garantili note 8 4199 TL'ye satılıyor. Bu kadar fiyat farkı nedendir normal mi ? Applede bu kadar fazla fiyat farkı ile karşılaşmıyorum.

- Önerdiğiniz bir case var mı ? Led case ve clear view arasında kaldım ben..

- Samsung Türkiye olası bir light bleeding durumunda nasıl davranıyor ?

- Alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Teşekkürler şimdiden.

hocam aldiktan sonra karanlik ortamda yanlardan bakin issigi fulleyerek yanlardan isik cikiyorsa issik sizmasi vardir telefonun baska problemi yok su an icin kronik olarak

Bu problemde sonradan olusmuyor ilk basta varsa vardir ondada geri degistirebilirsiniz kolaylik ile

Bunun yaninda ekranin onden baktiginiyda ve mesela ekranin ortasinda yuvarlak beyaz bir yuvarlak var ve ekranin kasasinda sadece o beyaz yuvarlagin boyutunda beyaz bir cizgi goruyorsaniz bu isik kirilmasidir isik sizmasi ile alakasi yoktur herhangi bir problem degildir fizigin bir neticesi

bunun yaninda kap olarak alcantaraz adli kabini tavsiye ederim disi kadife gibi led case falan hikaye oyle kapakli sevmiyorsaniz dedigim kabi mutlaka edinin derim onun disinda ucuz olsun ve daha korunakli olsun diyorsaniz ben 12 euroya tough armor aldim spigenin elime aldim kaliteli duruyor daha telefonu iade ettikten sonra tekrar alma firsatim olamadi ondan deneyemedim ama guzel duruyor

Teşekkür ederim cevap için, maalesef kapaklı kılıf seviyorum ama :) yine de alcantraya bakayım. Kadife güzel durabilir.

Peki bu fiyat farklarına ne diyorsun, baya fark var çünkü hepsi de samsung tr garantili.

• Rica ederim hocam kısmen de olsa çözüm bulmana sevindim.

Forum bunun için var

• what_tha kullanıcısına yanıt
    Sanırım çift hatlı modellerde bazı farklılıklar var.

• Romuald9 kullanıcısına yanıt
    Sanırım aradığın ayar bu hocam.

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.