Şimdi Ara

Evde Tekim Korkuyorum Beyler Yardim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Çikizen

quote:

Orijinalden alıntı: AmericanDeltaSoldier

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AmericanDeltaSoldier

quote:

Bu arada sülalemin CV sini dökmedim, korkunca hemen EGM ye sığındığın için, işi hukuka döktüğün için cevabını verdim.

Allah'a şükürler olsun bizim kimseden korkumuz yok, yaratandan başka.

Tekrar diyorum, bulurum seni demiştin, tehdit etmiştin.

Mersin de ikamet ediyorum, gel istediğin zaman döv.

Ben Hakkımı Hukaken Ararım İşi O Raddeye Getirme İstersen Ben Sağduyulu Davranıyorum İnsaniyetimi Boşa Çıkarma. Sen Zorla İstersen Göndermesinide Bilirim Hatta Siteden Uğraşmam Çıktısını Çıkarır Bizzat Karakola Giderim ant Olsun Yaparım Allah Şaidim Olsun Yaparım Ama Yapmak İstemiyorum. Zaten Konuşmalarından Tanıdım Nasııl Bir Karektere Sahip Oldunu

Bak güzel kardeşim, konuşmaları çıktı falan almana gerek yok, konuşmaların hepsi silindikten sonra "Yönetim" kategorisinde duruyor.

Konuşmanın başlangıç kısmından itibaren hemde.

Tekrar diyorum, şikayet edebilirsin. Ben işi o raddeye getirmedim. Gelene gidene atar yapıyordun, bana da seni bulurum adam ederim falan dedin. Gel Mersin' deyim diyince de hemen "şahsıma hakaret ediyorsun, devlete hakaret ediyorsun" diye dönmeye başladın.

Asker olunca fazla gaza gelme ben askerim kimse dokunamaz falan diye, bu sana birinci tavsiyem.

Ayrıca şahsa hakaret olarak ilk hakaretleri sen ettin, bu konuda sıkıntım yok. "Komandoya da amale lazım" kelimesi ne zamandan beri hakaret oldu? Da böyle bir şey için ceza alacağımı sanıyorsun.

"Beni toplum içinde rencide etti" kısmına gelirsek, herkesle alay eden, benden öncede millete velet gibi ithamlarda bulunan sendin, o konuda da sıkıntı yok.

Hakkını hukuken arayamazsın demedim, aramakta özgürsün. Ama önce hakaret edip, sonra seni bulurum harp günlerini yaşstırım diyip sonra da karşılığını alınca hak hukuk adalet diye de gezinmeyeceksin.

Yazdıklarımla karakter analizi de yapmışsın bakıyorum, şahsa hakarete devam. Neyse dedim ya nerden çalmak istersen bende ordan çalarım sıkıntı yok.

Ama gelip tehdit edip, birde şikayet edecek kafaya sahipsen helal olsun bro bravo.

Neyse Artık Hiçbir Şeyin Umrumda Değil Bana Kardeşim Bro Tarzı Kelimelerde Kullanma Ben İnsanlık Yapıyıyım Benden Büyüksün Ben Özür Dilerim. Ki Bu Sana Cesaret Falan Vermesin Yani Saygıdan Diliyorum.

Hadi Hoşçakal

Bro kelimesini hakaret amaçlı kullanmadım, forumda ki " hll bro " tarzı konuşmalardan dolayı öyle yazdım.

Halen de yokuşa sürüyorsun cesaret vermesin diye. Neyse büyüklük yapmışsın, bizede büyüklüğümüzü göstermek düşer;

Sende kusura bakma, iyi geceler.

siz ciddi ciddi sabaha kadar kavga etmişsiniz

• evde yalnızım korkuyorum deyip ,sonrasında komando olacağım diyen birisini niye ciddiye aldınız yahu :)
    birileri gelip gırtlağını sıksa millet klavye ile karşı mı gelecek ?
    genç laf olsun diye konu açmış ama niye 30 gün ceza verdiler acep :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

evde yalnızım korkuyorum deyip ,sonrasında komando olacağım diyen birisini niye ciddiye aldınız yahu :)
    birileri gelip gırtlağını sıksa millet klavye ile karşı mı gelecek ?
    genç laf olsun diye konu açmış ama niye 30 gün ceza verdiler acep :)

Kanserim diye konu açıp trolledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cowboyxD kullanıcısına yanıt
    30 günü ondan mı verdiler ?
    bence az bile vermişler o zaman
  • quote:

30 günü ondan mı verdiler ?
    bence az bile vermişler o zaman

Kendi İsteğimle Uzaklaştım Aslanım Temelli Gidersem Sizi Kim Eğitecek :)

Komando......

• önce senin eğitilmen gerek ,liselilerle muhatap olmuyorum

blok
  • quote:

önce senin eğitilmen gerek ,liselilerle muhatap olmuyorum

blok

Liselilerle Muhatap Olmuyosun Eyv

Ama Paşa Paşa Liseli Konusunda Sürtüyosun Muhatap Olmuyosun Ama Konusundasın

İşte Bu Yüzsüzlüktür Yüzsüzlere Blok

• blok dedik ya bunu da mı anlamadın ?
  • quote:

blok dedik ya bunu da mı anlamadın ?

blok'u neden kaldırıp gönderime bakıyorsun o zaman? yüzsüzsün çünki :)

Yazdığın Kelimelerden Otomatik Olarak Banada Cevap Hakkı Doğuyor Yani.

İt Ürür Kervan Yürür

NOKTA

• bloğunu kaldırıp bakmıyorum ,bildirim geliyor ve o bildirime tıklayınca yazdıkların yine görülüyor
    o kadar dh.e rica ettik ,şu blokladığımız kişiler bizden alıntı yapamasın diye ama yapmadılar işte :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.