Şimdi Ara

Evde tek iken gaipten sesler duyma ve uyuyamama! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
15.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Risperdal 1 mg başlatalım bence sana yarım 0.5 le başla 1 ile devam et
    yan etkisi çok sıkar insanı ama sosyal hayatın yok dışarı çıkmıyosan kullan
  • Evde tek olduğundan cinler musallat olmuş olabilir.
    Cevsen tak ayrıca felak nas ayetel kursi fatiha ve istersen yasin oku namaz kıl.
    Bisey olmaz uzaklasırlar senden rahat olur icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.D

Evde tek olduğundan cinler musallat olmuş olabilir.
    Cevsen tak ayrıca felak nas ayetel kursi fatiha ve istersen yasin oku namaz kıl.
    Bisey olmaz uzaklasırlar senden rahat olur icin

hocam her zaman olsa anlarımda her zamanda olmuyo ki.cevsen konusunu dusunucem bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

Risperdal 1 mg başlatalım bence sana yarım 0.5 le başla 1 ile devam et

okul hayatını etkilemesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

Risperdal 1 mg başlatalım bence sana yarım 0.5 le başla 1 ile devam et

okul hayatını etkilemesin?

pek değil yardımı dokunacak orası kesin iyi eder ama fiziksel olarak bitirme noktasına getirebilir
    yukardaki arkadaş kırmızı reçete falan demiş öyle bişey yok
    vardırda ağır değilsen risperdal verir geçer ne kırmızı reçetesi
  • 2 gündür yalnızım hatta konusunu da açtım dün mü ne.

Ayet-el Kürsi oku. Korkmanla birebir.

Ve sana tavsiye cevşene falan bulaşma
  • perdenin demirleri vuruyo normalde bende sabaha karşı uyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

2 gündür yalnızım hatta konusunu da açtım dün mü ne.

Ayet-el Kürsi oku. Korkmanla birebir.

Ve sana tavsiye cevşene falan bulaşma

herkes ayet-el kursi okumamı soyluyo denicem bunu.

cevsen konusuna gelince bende kullanmama taraftarıyım olaylar artarsa son care kullanıcaz artık.
  • Öyleyse kimliği belirsiz kişilerden cevşen falan alıp takma. Kötü amaçlı büyüler yazılıyor bazen o cevşenlerin içine.
  • Neden cevşen takmasın onu anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

Öyleyse kimliği belirsiz kişilerden cevşen falan alıp takma. Kötü amaçlı büyüler yazılıyor bazen o cevşenlerin içine.

benimde takmama sebebim o
  • yaşın küçük. ben de küçükken gece uyandığımda eve her seferinde hırsız girerdi .
  • bende hep sesler duyuyorum biraz araştırınca elektronik aletlerin ısınma ve soğumalarından kaynaklı sesler olduğunu farkettim sonrada boşverdim artık ses duyunca pike kafama çekıp yatıyorum

ekleme:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgr1907 -- 31 Ağustos 2013; 13:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaratıcı Bir Nick

yaşın küçük. ben de küçükken gece uyandığımda eve her seferinde hırsız girerdi .

yasım 20
  • üstadım gaipten sesler yok cinler bilmem ne gelipde sana bir şey yapmaz. var öyle şeyler inkar etmiyoruz tamam ama onlarla aynı yaşam alanını kullanıyorsun onlar senden rahatsız oluyor mu?
  • bende evde tek kaldığımda oluyor ama yanıma telefonu alıp müziği son sese veriyorum sonra rüzgardan çarpan bütün kapıları kapatıyorum yine ses gelir gibi olursa son ses müzik
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

Baslıktada belirttigim gibi evde tek basıma kalamıyorum beyler.Daha dogrusu aksam 11-12 den sonra bu durum baslıyor ve ondan sonra uyuyamama seklınde devam ediyor.Gaipten sesler duyuyorum ornegın birebir kapı acılma sesi duyuyorum daha sonrasında gıdıp baktıgımda evde hıc kımsenın olmadıgını goruyorum.Bu durumu annemlede konustum bisey demedi.Gecende holdeki masaya bizzat anahtar atılma sesi duydum iceri gidip baktıgımda kimsenin evde olmadıgını gordum.Annemler bugun oglen 12 de tatile gidicekler ne yapıcam bilmiyorum.Milleti evede toplamak istemiyorum ve en yakın arkadasımlada aram bozuk sizce ne yapabilirim?Bu durumu yasayanlar varsa yorumlarını beklıyorum.

Bence çok fazla düşündüğün için öyle oluyor yani kendini şartlandırarak yatağa giriyosun hep tetikdesindirde bişeymi duyucam diye fazla düşünmemeye çalış yatağa girdiğinde kitap oku uykunu getirir birde öyle dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• annemler 1 saate gidicek bakalım neler olacak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.