Şimdi Ara

evde ki fareden nasıl kurtulurum? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
34.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tembelizm

quote:

Orijinalden alıntı: Feyzullah05

quote:

Orijinalden alıntı: feCiaLem

quote:

Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü

fena fikir :D hiç denedin mi ??:))

Hocam bizzat denedim. Apartmandaki fareyi hakladım ! ve kediye muhteşem ziyafet verdim.

Alçıyı yemiş fareyi bir kedinin yemesi sorun yaratmaz mı?

En son kedinin ağzında görmüştüm fareyi. Sonrası için bi fikrim yok. Evet sorunlu ama akıllı hayvandır anlar bazı şeyleri.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü

Hocam bizzat denedim. Apartmandaki fareyi hakladım ! ve kediye muhteşem ziyafet verdim.

En son kedinin ağzında görmüştüm fareyi. Sonrası için bi fikrim yok. Evet sorunlu ama akıllı hayvandır anlar bazı şeyleri.

Kediye yedirmemek kesinlikle daha iyi olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kediye yedirmemek kesinlikle daha iyi olacaktır.

Çöpe atsam elbet gider alır.

• hala sorun devam ediyor. belediyeler ücretsiz olarak ilaçlıyorlarmış sanırım yarın öğrencez bakalım
  • Hocam fare fırının direk böreğin piştiği kısımdamı yoksa arasına falanmı girmiş ? Çek fırını içinden çıkıncada patlat kafasını sert bi cisimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Hocam fare fırının direk böreğin piştiği kısımdamı yoksa arasına falanmı girmiş ? Çek fırını içinden çıkıncada patlat kafasını sert bi cisimle.

hayvanın nerede olduğunu tam bilmiyorum. tahmin yürüttüm fırında dır diye. Fırınıda çalıştırdım 1 saat ısıya falan dayanamaz diye ama. mutfakta buzdolbı fırın birde kanepe var herşeyi tersdüz ettik yine ortalıkta yok. yardım edin beyler. heryerede psiliği var kendisi yok
  • İlaçlama firması çağırcan hocam baska çaren yok. Genelde kapan,yapışkan felan işe yarardı bu fare hiç dışarı çıkmıyo heralde , fare öldükten sonra sizi sıkı bir mutfak temizliği bekliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

İlaçlama firması çağırcan hocam baska çaren yok. Genelde kapan,yapışkan felan işe yarardı bu fare hiç dışarı çıkmıyo heralde , fare öldükten sonra sizi sıkı bir mutfak temizliği bekliyor :)

ben şuanda mutfağı kullanmıyorum. ev arkadaşı nasıl bir mide varsa yemek falan yiyebiliyor. fare dışarı çıkıyorda nerede ne zaman çıkıyor anlamadım. dün çöp kovasına girmiş çöp poşetinden belli oluyordu ama nereye saklandı anlamadım. yokmu bu hayvanı yerinden çıkarmıak işçin bir yöntem
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlock71

quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

%100 çözüm, büyük bi kartona özel bi yapışkan sür, ortasına peynir koy kaç tane varsa hepsi ölür

tek çare ..kartonun ortsına peynir geçebileceği yerlere koy 2-3 krton..işlem tamam..olmez ama at dışarı

hocam onu gormen zor...gece cıkar piyasaya..kartonu koy.gece girme ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Aslında Yokum -- 30 Ekim 2011; 21:49:09 >

• kapınızın önünde bir sürü miyav diyen garip var. İkisini evinizde bir hafta misafir edin. İlgi ve ikramda kusur etmeyin. Güzelce karınlarını doyurun. Onlar gördükleri ikrama karşılık gerekeni yaparlar..Hemde bir hafta sayenizde rahat yaşamış olurlar..En basit ve temiz ve eziyetsiz çözüm...İki garibi sevindirin..Gel pisi pisisiii diyeceksiniz kapıyı açıp buyur edeceksiniz..
  • benim bi arkadaş kapana sucuk koymuştu ve fare öbürküsü gün ruhunu teslim etti

ama burda dikkat çekilmesi gereken koyduğu sucuk da pınarın pahalı yani.fareye son anında bi kıyak geçmiş duyarlı adam
  • Kovucu cihazlar ı denemeni tavsiye ederim birkaç site önericem uygun olanları incele bence

www.haseredunyasi.com
    www.hasereavcisi.com
    www.farekov.com
    www.kovucucihazlar.com
    www.faktorel.com

• quote:

Orijinalden alıntı: hatfor

Kovucu cihazlar ı denemeni tavsiye ederim birkaç site önericem uygun olanları incele bence

www.haseredunyasi.com
    www.hasereavcisi.com
    www.farekov.com
    www.kovucucihazlar.com
    www.faktorel.com

kardeş sen önerene kadar fare mi kalmıştır

• Fare her öğrenci evine giriyor mu yahu?
    En alt katta olmasa da girer mi? Mesela 2. 3. katlara girebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

arac ve gerecler
    keskin on onbes tane jilet
    guclu yapistirici
    fare yemi (peynir sucuk vs.)

yapilmasi gerekenler
    mutfagin balkona acilan kapisi vs varsa kapatilir mutfalta gorulen fare kacis yerleri kapatilir.geceye yakin mutfagin giris kapisi kapatilir ve yapistirici ile jiletler kapiyla yere dik sekilde yapistirilir.jiletleri koyduktan sonra jilet arka kismina yem konur.sonrasi kırt.babamin aslerlik arkadasi yapmis.ertesi gun fare 5 parcaya ayrilmis vaziyette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  evde ki fareden nasıl kurtulurum?
  • metal fare kapanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlock71

quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

%100 çözüm, büyük bi kartona özel bi yapışkan sür, ortasına peynir koy kaç tane varsa hepsi ölür

+1 denendi kanitlandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kebap şişi ile şişlemiştim derisi kalındır zor girer şiş iyiçe bileylemenizi tavsiye ederim.
  • hiç masrafa girme abi ..

ben köy çocuğuyum; bizde kedi var anneannemlerde kedi var -hiç fare yok-, kediyi evde bi-iki gün misafir et onlar topuklar zaten ..kedinin kokusunu alsın yeter .. sadece kediyi eve al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litium -- 26 Ocak 2013; 13:30:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.