Şimdi Ara

Evde kenarda köşede duran eski parçaları nerede satabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, büyük bir ev temizliğine girişeceğim muhtemelen yakında ve o kadar cihaz var ki evde teknik servis gibiyim.

Yarısı birleşik bir sistem bile var q6600 işlemci 8 veya 16gb ddr3 ram falan  

Letgo veya sahibinden de mi satmalıyım ya da acaba bir liste yapsam mahalledeki elektronikçiye gitsem daha çabuk dağıtabilir miyim sizce?

Evden taşınmak zorundayım gibi duruyor ve bu parçalar o kadar uzun süredir benleler ki, "lazım olur" diyip bıraktık kenarda  hepsi çalışıyor bu arada...

önerileri duymak isterim

ramler, işlemci, anakart, kasa, ekran kartları (yedek olacak şekilde bir tane tutmayı planlıyorum hala mesela, 8800gs var asus hala takınca tıkır tıkır çalışıyor :D tam yeni pc toplarken görüntü almalık bir süreliğine..)

• Benim de aynı şekilde elimde 2 tam 1 yarım lga 775 sistem var bir de x370 am4 ryzen sistem var hepsini parça parça sahibindene koymayı düşünüyorum ama bu sefer işlemciler ramler satılır da anakartlar elimde çakar mı korkusu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette gezinmekte işe yarayan ddr3 olan donanımlar var ise ben alabilirim. Pm pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz parçalara bağlı :) İçinde düzgün veya nadir anakart, ram, ekran kartı varsa çabuk satılır. İşlemciler C2D ve C2Q olduğu için pek birşey diyemeyeceğim.

• ihtiyacın yoksa birine ver.ben salı günü taşındım,çıktığım eve hataydan gelen bir aile yerleşti iki tane ufak çocukları varmış, komple pc masası,monitör,kasa,klavye,mouse çalışır sistem bıraktım.

• depremzedelere yardım olarak verebileceğim bir şey değil gibi açıkcası, bir aileye laptop almıştık yeni, bunlar eski parçalar yardım edelim derken uğraştırmayalım insanları dedim

anladığım kadarıyla DH, belki teknopat + sahibinden e koymamız yeterli olacak gibi duruyor 300-500 gelir gider.

ddr3 soran arkadaş olmuş evet ramler de dediğiniz gibi ddr3.

yakında ilan olarak açacağım muhtemelen burayı da uplamaya çalışırım

letgo ya ne diyorsunuz letgo da gidiyor mu bu tarz ürünler acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.