Şimdi Ara

Ev sinema sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, eve sinema sistemi kurmak istiyorum, bir kaç yer ile görüştüm bir sistem biraz kafama yattı , eğer sizde yorumlarsanız sevinirim. Buarada salona kurmak istiyorum ve salon 30 m2.

Denon 2300

Dali ikon 6 mk 2

Dali zenzor vokal

Dali zenzor 3 hoparlör

Dali sub e12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünler kötü ürün değil. Ama önemli olan bu cihazları kaça aldığınız. Çünkü sağ olsun buradaki hifi ürün satıcıları %100 kar etmeden ürün satmıyor gibi birşey.

Fiyat karşılaştırması yapmanız için size önerilen avr’nin güncel versiyonun linkini paylaşıyorum.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B072LZMGHZ/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1517097195&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=denon+2400h&dpPl=1&dpID=41x2XGi21CL&ref=plSrch

Amazon.de’den bu ürün tüm gümrük ve Kargo masrafları dahil 450 €’ya geliyor. Yaklaşık 1 ay önce aynı amfiyi bir arkadaşım için aldım. Ben de bir üst modeli olan 3400’ü aldım. Hatta bütçemi ayarlayabilirsem şu an kullandığım 3400’ü satıp bir üst modeli olan 4400 modelini almak istiyorum.

Bunun dışında geri kalan parçalar için ikon serisi güçlü amfi ile daha iyi çalar. Ve de stereo yani müzik anlamında daha başarılı bir hoparlördür. O yüzden önerilen Denon 2300 yada 2400 yeterli gelir mi tam emin olamadım.

Arkalar için ise Zensor 3 biraz büyük olabilir. Eğer arka hoparlörler oturup film seyredeceğiniz koltuğun hemen dibinde bir yere konulacaksa bir küçük boy olan Zensor 1’de tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu55 -- 28 Ocak 2018; 3:8:5 >

• Teşekkür ederim cevabınız için.

Hoparlör kabloları dahil 2890 euro fiyat aldım.

Daha güncel dediğiniz 2400 modelin 2300 ile karşılaştırmasında bir fark göremedim, ne farkları vardır acaba?

Birde ikon yerine zensor 7 mi tavsiye edersiniz sinema için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydam330 -- 28 Ocak 2018; 13:31:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca verdiğiniz linke baktım Türkiye ye teslim edilemiyor diyor.

• Merhaba yardım rica etmek için yazıyorum. Halen sahip olduğum sistem şu

ONKYO TX DS484 AV RECEİVER

TOWER JBL LX×50

REAR JBL TLX 300

CENTER LX10

SUB TLX125

bluetooth spotify vs kullanabileceğim bir amfi almak istiyorum. Öneriniz nedir acaba?

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    hocam amfi için onkyo olur denon olur ikinci ele bakın çok para vermemiş olursunuz
  • loufamenko L kullanıcısına yanıt
    onkyo 656 onkyo 676 denon 2400 bu amfilerden birini gözün kapalı al
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

hocam amfi için onkyo olur denon olur ikinci ele bakın çok para vermemiş olursunuz

Çok iyi bilmediğim için ürünleri 2. Elden çekiniyorum açıkçası .

onkyo 656 onkyo 676 denon 2400 siteden bir bakın bu amfiler işinizi çok rahat görecektir kendi amfimden örnek vereyim onkyo 656 dolby atmos filmlerde ses 100 e kadar çıkıyor 75 ten sonrasını görmenin imkanı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

onkyo 656 onkyo 676 denon 2400 siteden bir bakın bu amfiler işinizi çok rahat görecektir kendi amfimden örnek vereyim onkyo 656 dolby atmos filmlerde ses 100 e kadar çıkıyor 75 ten sonrasını görmenin imkanı yok

Hangi site ayrıca yukarıda turuncu 55 denon 2400 için düşük kalır demiş.

sahibinden onkyo 656 676 denon 2400 bunlar aynı ayarda amfiler sesi açabildikten sonra sorun olmaz
    Ses yüksekliği olarak 2400 de yeter ama daha güçlü amfi ile hoparlörün tonlaması aynı ses seviyesinde daha iyi olur. Güçlü amfi hoparlörü daha iyi kontrol eder.

Bunu araba gibi düşünebilirsiniz. Güçlü motoru olan bir araba ile daha seri ve daha keyifli bir sürüş hissiyatı almak gibi düşünün.

Bu arada aldığınız toplam fiyat bu ürünlerin liste fiyatlarından 1-2 bin daha az. Yani biraz daha indirim isteyebilirsiniz. Bu sektörde liste fiyatı üzerinden min %25 indirim için zorlayın. Hatta toplu alımlarda daha da fazla indirim yapılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.