Şimdi Ara

Ev sinema ses sistemi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
40.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ptlawyer

Merhaba arkadaşlar bu konuda bilgisiz ve tecrübesizim.Yardımlarınıza talibim.Lg55b7v oled tv için bir ses sitemi almak istiyorum.Birincil önceliğim filmlerde surroundu hissetmek ve ince sesleri bile duymak.Ek olarakta oyun oynayacağım.Bilgilendirdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.(salon ölçülerim 5m en 6 mboy tv'yi enine olan kısma yerleştirdim.)
    +1 öneri var mıdır? bütçe 2.000 liraya kadar çıkabilir
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    90 li yillarin sonu 2000 li yillarin basi bir sistem kendi kod cozme olayi muhtemelen yoktur analog baglanti yoluyla dolby ses alirsiniz benim bu tarz setlere ozel ilgim olsada bunun shov marka olanindan 3 adet kullandim sesleri multimedia hoperlore gore oldukca yuksek kaliteleri ise 1-2tik yukarida ama inanin gunumuz avr sistemlerinin fersah fersah altinda eger 2000 yilinda pcnize baglamis olsaydiniz konu komsu sesi dinlemeye gelirdi suan icin hic birsey ifade etmiyor zaten uzun sureli kullanimdan dolayi kondansatorler kurumus hatta sismis olabilir recap yapilip oksitlenen hoperlor terminalleri temizlenir hoperlor koruklwri bakimdan gecer ve transistorleri saglamsa tekrardan macunlanip bazi lehimleride elden gecerse ilk gunlerine geridonebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selam arkadaşlar...

ben de evimin salonunda tv den film izlerken kullanmak üzere bir ses sistemi arıyorum. çok ekstrem bir şey olmasına gerek yok. sadece tv hoparlöründen kurtulmak istiyorum.

bu konuda ekonomik, 1.000 liraya kadar tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

selam arkadaşlar...

ben de evimin salonunda tv den film izlerken kullanmak üzere bir ses sistemi arıyorum. çok ekstrem bir şey olmasına gerek yok. sadece tv hoparlöründen kurtulmak istiyorum.

bu konuda ekonomik, 1.000 liraya kadar tavsiyelerinizi bekliyorum...
    Ben de aynı sorunun cevabını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.