Şimdi Ara

ev için sterio sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

evde kiracıyım o yüzden kule değilde bookshelf hoparlörlere yöneldim.

10000 tl bütçem var. bu bütçe ile hangi ikiliye yönelmliyim. bookshelf ve sterio anfi? veya reciver

aslında sterio reciver + bookshelf haporlör almak istiyorum. ama bu bütçe ile zor gibi

yönlendirmeleriniz ve tavsiyelerinizi arz ederim.

• erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Aktif monitör hoparlör alın.
    İkinci el vs kovalayın derim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam ne yaptınız bulabildiniz mi bir şey ? Şunlar var benim bulduğum çok istiyorum almak ama almanyadan getirebilecek kimsem yok.

edıfıer r1700bts r1700bts_brown - die besten preise und bewertungen - online shop x-kom.de
    EDIFIER R1700BTs R1700BTs_brown - Die Besten Preise und Bewertungen - Online shop x-kom.de
    https://www.x-kom.de/edifier-r1700bts-r1700bts_brown-pc-lautsprecher-603578

• Claas d li aktif lere bulaşmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yanlış yönlendirme yapmayalım

Ab yada A class aktif hoparlör fiyatına pasif çok daha kaliteli hoparlörler mevcut.

Aktif hoparlörün olayı o kadar. Parası olan kef lsx alsın geçsin. Hiç bulaşmasın bu işlere.

• var mı güncel öneri? ben de 15m2 odaya böyle bir sistem kurmak istiyorum.5 bin civarına kıvırabilir miyiz, bluetooth kulaklıklardan sıkıldık artık.

• Aktif hoparlörlerin büyük çoğunluğu referans hoparlör olarak geçer ve flat çalarlar, ses müzik düzenleyenlerin tercihidir genellikle. Müzik dinlemek için stereo amfi ve pasif hoparlör tavsiye ederim. Hoparlör olarak, focal, kef, bowers wilkins olabilir bose 301 tarzı da olabilir. Amfi ve hoparlörü birlikte dinlemenizi tavsiye ederim. İstanbul içinde iseniz. Dinleti yapacağınız ve satın alabileceğiniz bir arkadaşım var. Makul fiyatlara. Özelden iletişim kurarsanız yardımcı olurum.
    Benim alanım sinema sistemi. Arkadaşım ise hifi meraklısı, elinde mutlaka size uygun bir şeyler vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FerrisClyne kullanıcısına yanıt

her bütçeye göre kıvrılacak bir şeyler bulunabiliyor. O bütçeyi 10 la çarpsanız yine kıvrılmak olarak bakılıyor. İşin sıkıntılı tarafı o.

Birde satın almadan önce mutlaka dinleyin deniyor. Eğer istanbuldaysanız mutlaka dinleyin ve öyle alın.

Bu aralar aktif hoparlör içerisinde jbl 3xx serisinde bütçeye uygun olan türkiyede satılan modelleri var.

• yaşadığım yer küçük bir yer ve fazla imkan yok :) keşke dinleme imkanımız olsa. yine de cevap için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.