Şimdi Ara

Ev Adresi Bulma !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size birşey danışacağım.. Ben bir arkadaşın ev adresini çaktırmadan öğrenmeliyim Neden diye sormayın hayırlı bir mesele

Benden farklı şehirde.. Bunu en kolay yoldan nasıl öğrenebilirim sizce? Ben düşündüm düşündüm aklıma pek birşey gelmedi.. Sadece bir şekilde faturalarındaki sayaç noyu saçma bir sebeple öğrensem ondan o şekilde ev adresini öğrenebilir miyim? Öyle bir imkan var mı? Mesela doğal gaz faturasıyla böyle birşey yapılabilir mi?

Ya da tavsiye edebileceğiniz bir yol var mı?

• ona kargoyla hediye yollayacağını söyle. böylece adresi iste.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan2121

ona kargoyla hediye yollayacağını söyle. böylece adresi iste.

hocam o zaman sürprizi kaçıyor işin yaa.. adresi ona söylemeden bulmam lazım.. hadi dh zekileri çalıştırın saksıları
  • Bir arkadaş dediğin kişi gerçekten arkadaşınsa zaten ondan alabilirsin veya ztn adresi bilmelisin, farklı şekilde öğrenmek vs. diyorsan yardım etmem edeni de sevmem! ve Evet imkan war.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AzraeeeL

Bir arkadaş dediğin kişi gerçekten arkadaşınsa zaten ondan alabilirsin veya ztn adresi bilmelisin, farklı şekilde öğrenmek vs. diyorsan yardım etmem edeni de sevmem! ve Evet imkan war.

ya arkadaşlar forumca psikopata bağladınız herhalde millet de beni birşey yapacak sanacak.. olayın aslı şu.. kız arkadaşım ablasının yanına gitti.. ablası da eve yeni taşındı ee o yüzden ben adresi falan bilmiyorum.. var mı başka yorum
  • ev telefonu varsa tt nin sitesinden öğrenebiliyorssun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasinburak88

ev telefonu varsa tt nin sitesinden öğrenebiliyorssun

evde tel yok hocam ne yazık ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.