Şimdi Ara

Eurovision 2014 Copenhagen - Ana Konu - Kazanan: Avusturya (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.606
Cevap
7
Favori
27.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lgbt ne alaka anlamadım.bu yaratık gay ya da lezbiyen değilki.
    bambaşka bir tür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okd

quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

polonya patates oldu boşuna açtı göğüslerini ablalar

ahahaha artık erotizm prim yapmıyor

Farklılık istiyormus demek ki millet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarkı inanılmaz kötü 2010 yılındaki inanılmaz Eurovison nere bu nere Lena'lı Manga'lı Eurovision'u özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

lgbt ne alaka anlamadım.bu yaratık gay ya da lezbiyen değilki.
    bambaşka bir tür.

Aynen keşke herkes bunu anlasa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: İrem-

quote:

şarkısının veya sahnesinin bir önemi yok ki.şu sakallarını kesip,cinsiyetini açıkça belli etseydi,oy potansiyeli kitleye oynamasaydı 1.olabilir miydi? konçito hem şarkının hem sahnenin önüne geçti,şu yaptığı başarılı oyun ile.

Olamazdı bu ortada zaten

lgbt avrupada ne kadar arttığını gösteriyor inşallah türkiye biraz kendini soyutlar her şeyde özentilik var ateizmi bile özentilikle aldık yurda lgbt gelirse ortalık karışır

olayın lgbt sinde değilim.benimle birlikte birçok kişininde belirttiği gibi olay avusturyalının -gerçek kimliğini saklayıp- tribünlere oynamasıydı.herkesin tercihlerine sonsuz saygım-ız- var

bende onu dedim lgbt topluluğu zaten bu yarışmanın en büyük takipçileri ben üniversitedeyken ankarada gay barlarda 1 hafta önce yarışma için hazırlık yapılırdı oturup izlerlerdi kimseye zararları yoktur herkesin kendi fikridir saygıda duyarım ben rusyadada yaşadım ama bu arkadaş resmen verdiği röpertajlarda bizi eziyolar cart curt hanimiş bizim hakkımız ayağına götürdü puanı ne desek boş bu saatten sonra umarım bir akım başlamaz her sene bu yarışmada bir dram yapan çıkmaz yine komşusu çok olan kazansın dram yapanlar kazanacağına

• Ukrayna bu şarkıyla geçen sene katılsaydı kesin 1. olurdu. Çok yazık oldu.
  • Azerbaycanın şarkı kötüydü gerçekten
  • Portekiz her sene ispanya ya 10,12 puan vermiyormuydu? Bu sene 0 verdiler

• Geri kafalılık tamamen böyle şeyleri savunanlardır bence.İlericilik gay mi lezbiyenmi ne olduğu belli olmayan tipleri desteklemek demek değil size göre sapkınlıgın sonu yok ne kadar sapkın okadar modern pehh
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

Final için top 10'um şöyle (sıralama gözetmeksizin) ;

*İsveç
    *Ermenistan
    *Ukrayna
    *Yunanistan
    *Macaristan
    *Hollanda
    *İspanya
    *Birleşik Krallık
    *Avusturya
    *Romanya

7/10 hımm fena değil
  • Çok korkunç

Eurovision 2014 Copenhagen - Ana Konu - Kazanan: Avusturya
  • avusturya kazansın, ermenistan
  • Türkiye bu yıl yarışmaya katılsaydı ve bütün oylarımı keşke avusturyaya verseydim. Bülent Ersoy gibi hormonlu birinin çok mühim bir sanatçı olduğu bu ülkeden Avusturyaya kaç puan giderdi acaba
  • Ben uyuyorum. Bu iyi ve eglenceli geçen gece için sizlerede teşekkür ederim. Cümleten iyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Portekiz her sene ispanya ya 10,12 puan vermiyormuydu? Bu sene 0 verdiler

portugalmusic olması lazım orda görmüştüm bunlar hep ispanyaya 12 verip yıllardır 1-2 puan aldıkları için kendi aralarında bir aydınlanma yaşamışlar yıllar sonra biri çıkıp herhalde "la biz bunların dandik parçalarına 12 veriyoz bunlar bize puan bile vermiyor" demiş olabilirler uyuyan dev uyandu

• viyanaya gidiyor viyanaya hüloooğğğ
  • Şarkıya kötü diyen yok ama en iyiside değildi resmen durumunu koz olarak kullandı.Zaten avrupalılar için normal bişey ondan tekpi almaması normal ve kazanmasınında sebebi bu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İrem-

quote:

şarkısının veya sahnesinin bir önemi yok ki.şu sakallarını kesip,cinsiyetini açıkça belli etseydi,oy potansiyeli kitleye oynamasaydı 1.olabilir miydi? konçito hem şarkının hem sahnenin önüne geçti,şu yaptığı başarılı oyun ile.

Olamazdı bu ortada zaten

lgbt avrupada ne kadar arttığını gösteriyor inşallah türkiye biraz kendini soyutlar her şeyde özentilik var ateizmi bile özentilikle aldık yurda lgbt gelirse ortalık karışır

olayın lgbt sinde değilim.benimle birlikte birçok kişininde belirttiği gibi olay avusturyalının -gerçek kimliğini saklayıp- tribünlere oynamasıydı.herkesin tercihlerine sonsuz saygım-ız- var

bende onu dedim lgbt topluluğu zaten bu yarışmanın en büyük takipçileri ben üniversitedeyken ankarada gay barlarda 1 hafta önce yarışma için hazırlık yapılırdı oturup izlerlerdi kimseye zararları yoktur herkesin kendi fikridir saygıda duyarım ben rusyadada yaşadım ama bu arkadaş resmen verdiği röpertajlarda bizi eziyolar cart curt hanimiş bizim hakkımız ayağına götürdü puanı ne desek boş bu saatten sonra umarım bir akım başlamaz her sene bu yarışmada bir dram yapan çıkmaz yine komşusu çok olan kazansın dram yapanlar kazanacağına

bence bundan sonra bu şekilde devam edecek gibi.kolay yolu bu,kitleyi etkiledikten sonra diğer etkenlerin bir önemi kalmıyor.komşu demişken portekiz ve ispanya ne yapmaya çalıştı hala anlamış değilim

• Polonyalilara yazik oldu yav kalbimiz onlarla

• quote:

Orijinalden alıntı: MajorTom

Geri kafalılık tamamen böyle şeyleri savunanlardır bence.İlericilik gay mi lezbiyenmi ne olduğu belli olmayan tipleri desteklemek demek değil size göre sapkınlıgın sonu yok ne kadar sapkın okadar modern pehh

Siz şunu anlamıyorsunuz, uluslararası ahlak sınırları (sahnede soyunmak, sevişmek vs.) dışında her şey kişisel seçimdir ve 3. kişiler buna karışamaz. Wurst' sakallı olmayı seçmiş, sanane? Bunun neresi sapkınlık?

Buna sapkınlık diyenler, hatırlıyorum 30 sene önce piercing takanları görünce öldüresiye döverlerdi. Geri kafalı her daim geri kafalı. Faşist her yerde faşist..
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.