Şimdi Ara

Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.36] (Seyit Mehmet ÇOBAN) (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.983
Cevap
74
Favori
308.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen ya ck 2 gelsin tam bir entrika oyunu
  • CK 2 çok iyi olur bu oyun biraz daha geri plana itilebilir bence, pekala yama oyuna başlayan biri için yeterli
  • Adamın kafasını karıştırmayın. EUIV rulez
  • Hocam yeni sürümün yaması var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette, steam grubumuzdan ulaşabilirsiniz.
  • ayıp etmiş olur muyum bilmiyorum bu oyunu yalayip yuttuk yine oynarim guzel tabi ama stellaris e el atmayı dusunmez misiniz?

• Oyun içi yazıların fontunu değiştirip ve büyüklüğünü artırmak mümkün müdür? Okunabilirlik biraz kötü gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Büyütürsen ekrandan taşan yazılara rastlayabilirsin. Oyun deneyimini de kötü etkiler. Stellaris UI Font'u ya da Better Font Mod'u öneririm, daha iyi görünmesini sağlar yazıların.
  • Arkadaşlar bendeki oyun crackli. Oyunun yazilari ve yonetim ekrani kismi cok büyük. Butun ayarlari karistirdim cozemedim bir türlü. Bu sorunu yasayip cozebilen varsa yardimci olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsikalgo Okoronkwo -- 28 Temmuz 2018; 15:11:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Büyütürsen ekrandan taşan yazılara rastlayabilirsin. Oyun deneyimini de kötü etkiler. Stellaris UI Font'u ya da Better Font Mod'u öneririm, daha iyi görünmesini sağlar yazıların.

Teşekkürler. Stellaris UI Font çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba eu 4 ve ho4 cevirileri bence tamamlanmıs stellaris ve ck 2 kaldı bide onları el atsanız biter bu iş (hele stellaris daha önce olmalı o uzay heyecanı cok güzel) tabi stellarisi ing ile oynuyorum ama o hikayeleri fln daha net anlamak oyuna daha cok baglar diye düsnüyorum ck 2 de eventleri anlamıyorsun oda bi sorun bide keske eu 4 ve ho4 eventlerini cevirseniz oda iyi olurdu bu arada ho4 ü siz yapmıyorsunuz biliyorum genel konustum saollun ceviri içinde yıllardır takip ediyorum eu 4 ve ho4 cevirmenleri
  • EU4 hala devam ediyor. Sadece eskisi kadar üzerinde durmuyorum. Yeni bir DLC geldikten sonra son sürümü paylaşacağım. Yavaş yavaş çeviriyorum ve bayağı yer çevirdim şu ana kadar. Eventlere hala ağırlık vermiyorum ama gelen bildirimleri Türkçeleştirmeye başladım. Böylelikle gelen uyarı ve bildiri ve mesajları daha rahat anlayabileceksiniz.
  • Bilgilendirme: Bazı kişiler artık çevirmediğimi ve çeviriyi bıraktığımı söylemişler ancak öyle bir şey yok. Yeni bir yamayı yayınlayacağım ancak yeni bir sürüm veya DLC bekliyorum. Böylelikle çok zora düşmeden sadece gerekli uyumu sağlayıp paylaşabileceğim.

Şu an aktif olarak Behoder 2 ve Spore oyunlarını çeviriyorum. Pasif olarak da EU4'ü ilerletiyorum. EU4 çevirisinde önceliğim ise Messages ve bazı eventler.
  • Hocam öncelikle kolay gelsin. Konuyu pek okuyamadım çok uzun. Bu paketi alacağım hazır indirimdeyken. Çeviri oranı nedir? (Sorma nedenim ingilizce pek bilmemem )

https://prnt.sc/krg4po
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    O pakete uygunluk %75-80 civarında. Yeni yayımlayacağım yama ile oran daha da artacak. Rahatlıkla alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrhosier

O pakete uygunluk %75-80 civarında. Yeni yayımlayacağım yama ile oran daha da artacak. Rahatlıkla alabilirsiniz.
    Teşekkür ederim cevap için hocam Peki yeni yama ne zaman geliyor?
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Birkaç güne paylaşacağım. Yeni gelen ve değişen satırları düzeltmekle uğraşıyorum. Üstüne bir de Beholder 2 çevirisi olduğundan çok hızlı ilerleyemiyorum.
  • Oyunun empire founder packini almayı düşünüyorum, türkçe yamayla ilerleyebilirim sadece, ingilizcem epey kısıtlı. Yamanın daha verimli olması için extreme edition mı almalıyım yoksa empire founder da aynı oranda çevrilir mi yakın bir tarihte, yoksa ek paketsiz tek versiyonu mu en iyisi olur ya da özellikle tam çevrilmiş ek paketler varsa onları da alabilirim?
  • adogans A kullanıcısına yanıt
    Bende tüm DLC'lerin olmaması sebebi ile elbette farkedecektir ama bende olsun veya olmasın tüm satırları çevirmeye çalışıyorum. Öncelik bende olan satırlar olduğu için tabiki ilk başta ne kadar az DLC olursa o kadar çok çevrilmiş satır görürsünüz. Yavaş yavaş bu değişecek elbette.

Eğer imkanınız varsa ve şu durumda en üst paketi almayı düşünüyorsanız alın derim. Malum dolar daha fazla artış gösterirse fiyatların artacağını düşünüyorum. Daha fazla para vermenizi istemem ileride.
  • Nezaketiniz ve bu çeviriye verdiğiniz büyük emek için çok teşekkür ederim, iyi niyetiniz için ayrıca sağolun, dediğiniz gibi yapacağım sanırım; dilerim her şey gönlünüzce olur :)
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.