Şimdi Ara

Euroleague Fantasy DH LİGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
3.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Donanim Haber ligi göremedim. Ondan Donanim Haber Ligini kuruyorum.

Lig adı: DonanimHaber
    Şifre: barac123

• Link at.
  • lig görünmüyor ?
  • buldum
  • Ligimiz şimdilik 19 takım ile hayırlı olsun. Daha tam anlamıyla Eurolig başlamadan herkesi bekleriz. Keyifli oyunlar.
  • milletin kadrolarına bakamıyoruz sanırım
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Yok bakılmıyor. Ama isterseniz burada kadroları karşılaştırabiliriz. Tabi yapmasak daha keyifli olur. Ya da isteğe göre kadrolardaki en güvendiğimiz oyuncuları ve nedenlerini yazabiliriz.
  • Mesela Keith Langford aldım Efes birilerini MVP yapar diye sonra Arroyo-Saras guard olarak
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var. Gördüğüm tüm Milanolu pota altı ve 4 numaraları doldurdum takımlara.
  • Takımlara demek

Ben Milano'dan tek isim aldım şimdi acaba diyorum pişman oldum.Uzun falan alsaymışım ..
    İlk maç başladı..Hadi Dudley
  • Konu altta kalmış görmemişim

Neyse 1 hafta gec katilirim gelirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ne güzel Bramos'u almıştım kadroya sakatlanmış. Yerine Sienada Erik Greene koydum. Adamın ilk maçıymış euroligde.

@Escherichia.Coli Hocam o kadar sorun olacağını sanmıyorum. Her dakika bekleriz oyuna.

Edit: Erik Greene boşuna sövmüşüm. Hadi aslanım. Diğerlerine bakma yenilsinler sen köpek gibi oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbryan -- 16 Ekim 2013; 21:48:56 >
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    Geleceğim geleceğim işsizlikten en az 6 7 takim açtım bir sürü lige kaydoldumTuttugum takimdan da umitliyim tabii ilgim fazla bu yıl.

Umarım güzel bir lig olur

• Bu forumda herkes artık belirli bir Eurolig kültürüne sahip. Güzel ve çekişmeli bir ligin olacağına inanıyorum bende. :)
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    Aynen forumun bu bölümü kaliteli aman kalite düşmesin.

Bu arada Erceg&Arroyoyu pahali ve riskli olur diye takimlarima almadım galiba pişmanım.

Sienada iyi oynayan var mi varsa kim onu dinleyemedimSienadan 1 2 adamim var

• Hackett iyi gibi ama çok fazla top kaçırıyor bu yüzden puanı düşüyor. Erik Greene şuanlık çok iyi çift hanelere ulaştı sanırım sayı konusunda. 20 puan civarı kapatacak gibime geliyor geceyi.
  • Green iyi oyuncu Elbryan korkma kötü olsa Ahmet Kandemir'in ısrarla istediği ilk oyuncu olmazdı.
  • Bende bir yerden tanıdık geliyor nerden diye düşünüyordum. Sevdim baya Bramosun sakatlandığı iyi olmuş.
  • Arroyo, Erceg ve Jamont çoğu takımında var. Oh gelsin puanlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.