Şimdi Ara

Euro Truck Simulator ü nereden satın almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Euro Truck Simulator 2 yi satın alacağım, steamde 40 lira olan oyun gittigidiyorda 26 liraya satılıyor; üstelik oyun+gold edition pack ile ancak emin olamadım. Herhangi bir risk var mı sizce nereden almalıyım?

• simdepo diye bi yer var dı orayada bir bak istersen. Ben steamden aldım ama orasıda uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadirgoktan

simdepo diye bi yer var dı orayada bir bak istersen. Ben steamden aldım ama orasıda uygun

Teşekkürler bakarım. Peki gold editionla going east paketi aynı mı acaba farklı paketlerse oyuan +ları neler hangini tavsiye edersiniz?
  • ikiside aynı eklentiler mevcut. bunu alın daha sonra da İskandinavya dlc sinin alırsınız İskandinavya yolları harikadır :)
  • quote:

ikiside aynı eklentiler mevcut. bunu alın daha sonra da İskandinavya dlc sinin alırsınız İskandinavya yolları harikadır :)

Sağolasın. Doğuya doğru geliyorlar bakalım Türkiye'ye gelebilecekler mi :)
  • Hala almadıysan 20 tl ye ets 2 buldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon 10:)

• quote:

Pardon 10:)

Bulduğum pakette Ets, ets2, going east,Force of Nature Paint Jobs Pack, Halloween Paint Jobs Pack, Ice Cold Paint Jobs Pack + Bus Driver, Scaina Truck Simulator ve Trucks and Trailers var fiyatı ise 28.90 ama senin bulduğuna da bir bakmak isterim
  • Tamam o fiyat iyi bende senin alacağın paketi almıştım daha pahalıya:) benim dediğim 10 tlye sadece ets2 var going East paketi yok. Ayrıca 1 2 hafta içinde 1.19 durumu geliyor ve going easte macaristana 2 şehir daha ekleniyor

• quote:

Tamam o fiyat iyi bende senin alacağın paketi almıştım daha pahalıya:) benim dediğim 10 tlye sadece ets2 var going East paketi yok. Ayrıca 1 2 hafta içinde 1.19 durumu geliyor ve going easte macaristana 2 şehir daha ekleniyor

Paketler ne sıklıkla güncelleniyor ve genelde paketlere şehir ekleniyor mu her güncellemede acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.