Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.112
Cevap
378
Favori
3.638.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adjustik

eyw video için ama yeter ya volvo kusacam şimdi biraz man mercedes magnum videosu istiyoruz bu arada direksiyon seti olmıyanlar oyunu MOUSE ile oynayın ben direksiyon seti takmaya üşendiğimde öyle yapıyorum:) sol tık gaz sag tık firen sol küçük tuş sinyal sagdaki küçük sinyal ohh daha ne olsun

adam volvocu demek ki. tır işi için de sabredin. oyun çıkınca kendi tırınızla video çekersiniz. hem adam bu dediğinizi duymasın uzun soluklu video çekmeyi bırakır.

gece kimse yok. herkese iyi geceler. Testçimiz dirt evil e sevgilerle.
  • Hala çıkmadı ya
    Çıksa da direksiyon almama yol açsa
  • beyler,bu filmmin 1080p ve dts ses olanı ne zaman nete düşer
  • Çıksada oynasak ya neyse baya bi zaman geçti o kadar bekledik artık 1 ay falanda bekleriz ne yapalım
  • Oyunu beklerken nasıl heyecanlandıysam kendimi GTS'ye vurdum, hilesiz 1 haftada şirket kurup A sınıfı tır aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

Adam güzel kullanıyor cidden.Ama Volvo hastası sanırım.Çektiği bütün videolar Volvo.

kesinlikle çok iyi kullanıyor. fakar çok yakın iç kamera birz daha geriye alsa süper olur.

quote:

Orijinalden alıntı: Jazzart

Mükemmel olmuş şu kötü hava olayını çok beğendim sisli. Müzik koymaları güzel olmuş eskisinde tarayıcıdan youtube açmak zorunda kalıyordum. Birde keşke yorulunca uyumak için sadece benzincilerde değilde yolun sağına çektiğimiz her yerde uyuyabilsek haulindeki gibi. Sonuçta tırın arka kısmında yatak var.. Birde şu güneşliği ve yan camı açabilsek süper olurmuş.

sanırım oyun ile birlikte gelicek bu muzik kanalları elbette biz sonradan da ekleyebilicegiz.

quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

eyw video için ama yeter ya volvo kusacam şimdi biraz man mercedes magnum videosu istiyoruz bu arada direksiyon seti olmıyanlar oyunu MOUSE ile oynayın ben direksiyon seti takmaya üşendiğimde öyle yapıyorum:) sol tık gaz sag tık firen sol küçük tuş sinyal sagdaki küçük sinyal ohh daha ne olsun

ne demek :) bencede sıktı volvo MB Reno pre- mag. oynayan yok yahu

quote:

Orijinalden alıntı: ayrılda gel

beyler,bu filmmin 1080p ve dts ses olanı ne zaman nete düşer

daha var ona oyun çıkarsa çekip atan olur.

quote:

Orijinalden alıntı: iea96

Oyunu beklerken nasıl heyecanlandıysam kendimi GTS'ye vurdum, hilesiz 1 haftada şirket kurup A sınıfı tır aldım

yok be hoca oynanmıyor inan STD dan sonra gts ets1 kurulmuyor dinamikleri çok eski

• Radyo süper.(Ben radyo sanıyorum.)
  • Farklı bir tester videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 12 Eylül 2012; 14:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Farklı bir tester videosu

Yol güzel.
    Edit:Sinyal sesi kakgit kakgit diyo gibime geldi
    Yine edit:Oh be gişe
    Allah var yolları çok güzel yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 12 Eylül 2012; 10:22:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

quote:

Orijinalden alıntı: GardSecret

Ne zaman çıkacak oyun kesin bi bilgi yok mu ya?

Belli değil hocam.Net tarih verilmedi,sadece 2012'nin 4.çeyreği dediler.Ekim ayında falan çıkar sanırım.

Sagolun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Tgx_Europe

quote:

Orijinalden alıntı: jackdaniels33

arkadaşlar ben bu oyunda gişeler filan olacak diye duydum bu konuda bilgisi olan yada bir video bulan benide bilgilendirebilirmi

buyrun size gişe

çok teşekkür ederim oyunu sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man_Tgx_Europe

quote:

arkadaşlar ben bu oyunda gişeler filan olacak diye duydum bu konuda bilgisi olan yada bir video bulan benide bilgilendirebilirmi

buyrun size gişe

çok teşekkür ederim oyunu sabırsızlıkla bekliyorum

Bende.

• işim olursa parayla alırım oyunu
  • Umarım Scania kadar diğer markalarında modelleri çoktur.
  • quote:

Adam resmen eziyet ediyor arabaya, idda ediyorum bundan iyi kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_kaya1 -- 12 Eylül 2012; 12:43:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

işim olursa parayla alırım oyunu

alınır bencede

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

bayan hocam o yüzden sanırım öyle ezyet ediyor. birde g27 kullanılmış videoda Ishifter midir nedir vites ayarı oda dahil. GT alırsan izleriz senide

• quote:

Aynen hocam,vites geçişlerini beceremiyor pek.Geç kalıyor.
    Bayanmış bu arada.Tipini merak ettim şimdi şu bayanın Yarmagül gibi bişey mi acaba ? Tır oyunu oynayan kız görmedim de hiç.
  • quote:

TheRealTruckerGal videoları ve kullanması diğerine göre daha iyi bence..

Ve yeni birşey daha gördüm, testerlar kavşaklarda aynı ve sağa sola bakışları bir donanımla yapıyorlarmış, TrackIR denilen birşey, webcam gibi fakat kamera değil, yüz algılayıcısı var, yüzünüzü algılıyor ve kafanızı ne tarafa çevirirseniz oyunda o tarafa dönüyor. bu sadece sağ solla kalmıyor, ileri ve geri hareketlerinizide algılıyor.. tabi bu birde kulaklığa takılan yardımcı bir alet daha var ama tam detayını çözemedim.. Ürünün fiyat 150$, tabi türkiyede satılmıyor ve getirilmeye kalkılsa maliyet ne olur bilmiyorum. .

Meraklısına video ile gösterelim;

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

işim olursa parayla alırım oyunu

alınır bencede

quote:

bayan hocam o yüzden sanırım öyle ezyet ediyor. birde g27 kullanılmış videoda Ishifter midir nedir vites ayarı oda dahil. GT alırsan izleriz senide

Aynen o vites geçişleri nedir öyle abi ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MJoRaYuLuN

TheRealTruckerGal videoları ve kullanması diğerine göre daha iyi bence..

Ve yeni birşey daha gördüm, testerlar kavşaklarda aynı ve sağa sola bakışları bir donanımla yapıyorlarmış, TrackIR denilen birşey, webcam gibi fakat kamera değil, yüz algılayıcısı var, yüzünüzü algılıyor ve kafanızı ne tarafa çevirirseniz oyunda o tarafa dönüyor. bu sadece sağ solla kalmıyor, ileri ve geri hareketlerinizide algılıyor.. tabi bu birde kulaklığa takılan yardımcı bir alet daha var ama tam detayını çözemedim.. Ürünün fiyat 150$, tabi türkiyede satılmıyor ve getirilmeye kalkılsa maliyet ne olur bilmiyorum. .

Meraklısına video ile gösterelim;

çok keyfli bir olayda bunu temin etmek ve kurulumu sorun :)

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.