Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34903491349234933494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende İngilizce bir yorumdan sonra anladım google çeviri ile baktım oyunda ekonomi yapısı falan değişmiş ondan olmuş mevcut yükler boşaltıp yenisi alınınca düzeliyor demişlerdi öylede oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şuan oyuna girdiğimde böyle bir yazı çıkıyor sizde de mi böyle?

İlk defa böyle bir uyarıyla karşılaştım.
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Bir ara bakım vardı,kendi anasayfasına giriş yapılamıyordu yeni görevler var belki aşırı yoğunluk yaşanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Arkadaşlar şuan oyuna girdiğimde böyle bir yazı çıkıyor sizde de mi böyle?

İlk defa böyle bir uyarıyla karşılaştım.
    woorldof da sorun vardır çevrim dışı devam et dersen girersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Aralık 2018; 2:30:8 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Cumartesi ana kart geldi. Adamcağız 27x28x7,5cm kutuya koymuş, üstüne de şubeden teslim diye adımı yazıp yapıştırmış.
    Uyanık kargocu da 54x54cm poşete koymuş kutuyu. Normalde 1,7 desi olması gereken kargo poşet ebadına göre hesaplanmış ve 4 desi olmuş. 32 Lira köstüler şerefsizler. Aklınızda bulunsun, poşet büyükse eğer içindeki nevaleye göre tam sarılıp bantlanmalı ve içindeki nevale kadar olmalı yoksa na nay.

Neyse, dün götürdüm kartı. Kasaya taktık. Çalıştırdık yine açılmadı zıkkım. Benim ana kartı evine denemeye götüren arkadaşı aradım, onda AMD nin bu karta uyumlu bir işlemcisi varmış. Onu getir deneyelim dedim. Bu sabah getirdi. İşlemciyi taktık kasayı açtık yine tırt!!! Yine açılmadı monitör. Bilgi işlemci eleman gitti başka bir RAM getirdi taktı ve AÇILDI mübarek. Yani hem işlemci hem de ram bozulmuş, ana kart zaten bozuktu. Bir iki gün içinde anakart işlemci ve ram alıp tekrar toplayacağım.

Hazır kasalara bakıyorum internetten. Yeni moda:

CD writer yok
    Kart okuyucu yok
    İşletim sistemi yok (free dos) 30 günlük windows deneme sürümü ile satıyorlar

Win10 600 küsür lira lisansı...
    Doların 2 katına çıkması bu sektörü de iyice vurmuş. Bahsettiğim 3 parça en az 1600 tl tutuyor.

Bitmişiz biz, okeye dönelim bari

ankara06ankara kusura bakma, başını şişirmiş olmayayım. Nasıl, kar çok mu Enkra'da?

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 18 Aralık 2018; 22:49:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Cumartesi ana kart geldi. Adamcağız 27x28x7,5cm kutuya koymuş, üstüne de şubeden teslim diye adımı yazıp yapıştırmış.
    Uyanık kargocu da 54x54cm poşete koymuş kutuyu. Normalde 1,7 desi olması gereken kargo poşet ebadına göre hesaplanmış ve 4 desi olmuş. 32 Lira köstüler şerefsizler. Aklınızda bulunsun, poşet büyükse eğer içindeki nevaleye göre tam sarılıp bantlanmalı ve içindeki nevale kadar olmalı yoksa na nay.

Neyse, dün götürdüm kartı. Kasaya taktık. Çalıştırdık yine açılmadı zıkkım. Benim ana kartı evine denemeye götüren arkadaşı aradım, onda AMD nin bu karta uyumlu bir işlemcisi varmış. Onu getir deneyelim dedim. Bu sabah getirdi. İşlemciyi taktık kasayı açtık yine tırt!!! Yine açılmadı monitör. Bilgi işlemci eleman gitti başka bir RAM getirdi taktı ve AÇILDI mübarek. Yani hem işlemci hem de ram bozulmuş, ana kart zaten bozuktu. Bir iki gün içinde anakart işlemci ve ram alıp tekrar toplayacağım.

Hazır kasalara bakıyorum internetten. Yeni moda:

CD writer yok
    Kart okuyucu yok
    İşletim sistemi yok (free dos) 30 günlük windows deneme sürümü ile satıyorlar

Win10 600 küsür lira lisansı...
    Doların 2 katına çıkması bu sektörü de iyice vurmuş. Bahsettiğim 3 parça en az 1600 tl tutuyor.

Bitmişiz biz, okeye dönelim bari

ankara06ankara kusura bakma, başını şişirmiş olmayayım. Nasıl, kar çok mu Enkra'da?
    yuh 32 tl kargo mu olur en fazla 15 tl verdim iyice saçmalamış kargo w10 a 600 tl verme sakın 30 40 tl ye w10 lisansı satılıyor tek pclik alırsın onu ram ilginç olabilir ama hiç aklıma gelmedi açıkçası hazır kasa alma bence topla daha iyi

• Yılbaşı etkinliği gelmişken haritayı kar ile kaplı görmek isterdim yalan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hacı abi en azından artık belli yol haritan.bozulan bozuldu kalan sahalar bizimdir cüzi bir ücret karşılığında
    bencede kendin topla boşuna içine taktıkları belli olmayan toplamacılardan pc alma.
    ramleri mutlaka soğutmalı al derim faydasını görürsün.
    ben yeni pc topladım iyi birşey toplıcam diyorsan dolar yüzünden baya kaçıyor.
    bütçeni bilmem ama gigabyte x470 aorus la ryzen 5 2600x baya iyi çalışıyor.ben memnunum.
    ayrıca acele etme derim parçaları alırken internetten kampanya indirim takip edersen aynı paraya bir üst seri parça denk getirebilirsin ben öyle yaptım piyasaya göre daha karlı topladım.kart puan kampanyası yok site indirimi vs 50 100 lira kar kardır.windows 10 için program var bende program key çakıyor.lisans yüzünden güncelleme dahil daha sorun yaşamadım.istersen atarım mail.

• Yorumlar için teşekkürler.

Fotodaki parçaları alayım diyorum. Multide lag, donma falan yaptırmaz değil mi?

Bu üç parçayı alıp kasaya takınca win10 almaya gerek olmaz galiba. Benim HDD'leri kullanacağım nasılsa. 2 tane var, biri C:/ diğeri D:/

İşlemci fansızmış ,ona da bendeki işlemci fanı uyuyor zaten. Onda da sıkıntı olmaz diyorum.
    parçalar ortalama pc için bence yeterli.windows konusunda işlemci değişecek ram değişecek anakart değişecek bios değişecek sorun çıkma ihtimali yüksek.sürücü içinden alacağın birşey yoksa format atıp yeni windows kurmak daha mantıklı olur.en azından temiz kurulum yeni driverler parçalar daha sağlıklı çalışır.
    bu parçalar ets yi rahat çalıştırır ama almışken rami 8 yaparsan daha rahat edersin.veya 2 tane 4 al dual daha verimli çalışır.anarkartın ram listesinden ramlerin modelleri kontrol et uyumlu olsun üstat.sonra sorun çıkıyor çalışmada.
  • Steam kış indirimlerinde fransa,italya, iskandinavya ve baltık paketlerini alacağım. İnşallah baltık da şöyle %25 inidirim görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

Steam kış indirimlerinde fransa,italya, iskandinavya ve baltık paketlerini alacağım. İnşallah baltık da şöyle %25 inidirim görür.
    Sanırım indirimler yarın başlayacak ve bende heyecanla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

Sanırım indirimler yarın başlayacak ve bende heyecanla bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Evet hocam yarın başlıyor. Yanına da çerez niyetine promods kurduk mu tamamdır
    Geçmiş olsun,resimdeki bileşenlerden tek itirazım ram için bir arkadaşda yazmış anakartın destek listesine göre almanı tavsiye ederim,amd ilk başlarda ram ile sorunları vardı belki bu halledilmiştir ama incelemeni tavsiye ederim,özellikle anakartın destek listesindeki ram'leri tercih edin,soğutuculu ram almaya gayret edin ve 2x8 gb ram almanızı tavsiye ederim,bugün için yetiyor gibi görünsede artık 16 gb ram'li kurulmalı sistemler diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun,hadi yeni görevler var,fazla bekleme yapmayın pek birşeye yaradığı söylenemez lakin her ikisinide tamamladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Yorumlar için teşekkürler.

Fotodaki parçaları alayım diyorum. Multide lag, donma falan yaptırmaz değil mi?

Bu üç parçayı alıp kasaya takınca win10 almaya gerek olmaz galiba. Benim HDD'leri kullanacağım nasılsa. 2 tane var, biri C:/ diğeri D:/

İşlemci fansızmış ,ona da bendeki işlemci fanı uyuyor zaten. Onda da sıkıntı olmaz diyorum.
    güzel yeterli 1600x işlemcinin soğutucusu var mıydı unuttum ama yoksa am4 uyumlu soğutucu alman gerek birde anakartın biosu ilk bioslardansa ramden dolayı görüntü gelmeyebilir korkma bios güncellemen gerek aldığın yer yapıyorsa son biosu yüklet derim. w10 a w7 yada w8 den yükseltme ile geçtiysen eski pcde şayet açılıyorsa pc 1 kez ms ile oturum aç yani örnek e postan birisi@hotmail.com gibi sonra ms hesabın açıkken pc yi kapat hdd yi yeni pcye tak açılışta e postanı ve şifreni ister girip oturum aç sonra net bağlıyken cihaz etkinleştirme ayarlarından etkinleştirme var tıklayınca ms de kayıtlı cihazların sayfası çıkar oradan yeni pcni seç bunu kullan de yeni pc ne geçer lisansın. birde tavsiyem ssd yoksa ilerde ssd al hdd oyunlara yetmiyor artık hız bakımından. artı ram çok az 4gb tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Aralık 2018; 20:14:40 >

• Selam arkadaşlar, işe yarayan bir trafik yaması varmı bildiğiniz?,hiç trafik olmuyor oyunda arkadaş bomboş yollar bas bas bir yere kadar😃

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Ben yama ile değilde oyunun iç dosyalarından birini değiştirerek yapmıştım ama kulağına su kaçırmışım trafik akşam iş çıkışı gibi oldu, trafik lambası olmayan ara yoldan çıkmak için taksici gibi yola burnumu uzatıyorum hiç boşluk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Selam arkadaşlar, işe yarayan bir trafik yaması varmı bildiğiniz?,hiç trafik olmuyor oyunda arkadaş bomboş yollar bas bas bir yere kadar😃
    Modlari falan boşver modlara gerek yok basit bi kod ile çözebiliyosun o sorunu.. Oyundayken oyunun konsolunu yani "é" tuşuna bas ve açilan konsola "g_traffic 5" yaz.. Baktın trafik yoğunlugu istediğin gibi değil 5 yerine 10 yaz 20 yaz karar senin.. Zevkine göre rakamı büyült veya küçült..

Eğer konsol nasil açilir nasil aktif edilir bilmiyosan şu aşağida yazanlari yaparsan sorunun çözülür..

İlk olarak Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg ye not defteri ile girip "uset_g_developer" ve "uset_g_console" maddelerini bul. Onların "0" sayılarını "1" yap. Sonra oyun içerisindeyken é tuşuna bas ve dediğim kodu yaz.

• kar modu multiye geldi mi dostlar
  • 
Sayfa: önceki 34903491349234933494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.