Şimdi Ara

Euro Server'ının en iyi kolluklarından birisi satışda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar INT herolar için nadir bulunan kolluk şuan bid da 2 saat'i var ilgilenen arkadaşlar için...

Şuan 2 Milyar olarak bid'da yani ben bid'i 700 M olarak açmıştım..

Euro Server'ının en iyi kolluklarından birisi satışda

• Ben de görmüştüm elimdekini geliştirmek için halen bakıyorum eldiven, halen de craft yapıyorum. Çünkü bu civarda çıkarsa elimdeki de 700m civarı edecektir.
    8k civarında dps veriyor bana, elimdeki sağlam olmasına rağmen. =)
    Hayırlı olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 4 Mart 2013; 20:22:53 >
  • Şu fiyatları aklım almıyor yav, bu değerlerde bi item düşüremedim daha!
  • craft yapman icin gerekli olan materyallar en son yere atılıp alınıyordu parti de iken simdi o tür bir olayı var mı varsa sana vereyım ...
  • Etmez o kadar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende en yüksek 20m'ye sattım bi item :D
  • vallahi arkadaşlar bana göre de 2 milyarlık bir item degildi ama arkadaşın biri aldı yani 2 milyar'a 300M de blizzard kesti. 1,7Milyar bana kalan para hop diye 0,25 den direk koydum satışa ...
  • Hocam, sana teşekkür etmek istedim... Sebep oldun da AH'de eldivenlere baktım, üstümdekini düşeş getirdim... :) yeni satışa konmuştu, iyi denk geldi :D
  • valla güzel eldiven almışsın dostum all ress filanda var yani nerdeyse benim sattığımdan iyi fark şu ki ben 2 milyar'a sattım ama vesile olduysak cok iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapika

valla güzel eldiven almışsın dostum all ress filanda var yani nerdeyse benim sattığımdan iyi fark şu ki ben 2 milyar'a sattım ama vesile olduysak cok iyi :)

böyle bişeyi çok aramıştım ama çok pahalıydı... dediğim gibi tesadüf akşam konuyu görünce bi aratayım dedim, bu çıktı karşıma... ben 2 milyara satamam ama all resi de değişmem... :) tekrar sağol abicim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapika

vallahi arkadaşlar bana göre de 2 milyarlık bir item degildi ama arkadaşın biri aldı yani 2 milyar'a 300M de blizzard kesti. 1,7Milyar bana kalan para hop diye 0,25 den direk koydum satışa ...

sorması ayıp nerden koydun satışa goldu?
  • bu ara fiyatlar düşüyor herşeyin . yeni yama gelecek ondan dolayı
  • valla rmah'dan koydum yani isteyen olursa normal trade ile de satarım sorun yok benım için ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.