Şimdi Ara

Eu West e Geçtim .. 'Jung farkı' deriz ya insan farkı insan !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim çok iyi oyuncu değilim zaten iddia etmiyorum ama 600+ dereceli macım var Tr de :) ve bir kere bile oyuna feedlemek amaçlı girmedim.bende diyorum ki Tr de 3-4 macta ıllakı bırı bılerek feedledıgıne / afk kaldıgına göre ( ozellıkle okulların tatıl oldugu bu son dönemlerde ) west te 20 macta 1 tane bıle gormeyınce ınsan şaşırıyor.

Tr nick : Lexx

Eu West nick : x Lexx x

çok iyi bir oyuncu değilim ama kötüde sayılmam :D .. west teki arkadaşlar eklesin .. -22 w/l oranım var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastSummoner

quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

Jungle farkı diyen lowdur

+1 Bide topta öldükten sonra demiyolarmı xx report diye gank gelmedi.

Daha redimi alırken adam 1v1 de ölüp bana nerdesin gel artık yazıyo ya alışmışlar elleri otomatik o harflere gidiyor
  • Aha geldi sup nidalee'ler , tr'yi kirletmediğin yetmedi west'i çöplük yapın hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa6886

Aha geldi sup nidalee'ler , tr'yi kirletmediğin yetmedi west'i çöplük yapın hadi hayırlısı.

challenger mısın mubarek ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexx -- 10 Ağustos 2014; 13:05:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexx

quote:

Aha geldi sup nidalee'ler , tr'yi kirletmediğin yetmedi west'i çöplük yapın hadi hayırlısı.

1 win daha alırsam plat'ım.
  • Sezon 5'te geçmek en mantıklısı olacaktır en azından ilk 10 maçınızı orda oynayıp orda bi kümeye girersiniz. TR'de Gold III'üm işte EUW'te nereye atar gibi soru işaretleri ortadan kalkar bence.
  • onlar eğlenceli ama deme öle
  • 7 kere karşı jungledan gank yeyip 3 defa öldükten sonra dk 20'ye kadar 0-0-0 giden hala ferali bitirememiş jungle varken, "jungle farkı" denilebilir.
  • Fransız troller gelince görürüm ben seni
  • Aynı eu westte mi oynuyoruz .Küfür eden yok orası doğru flame genellikle yarım ingilizcemle ben yapıyorum ama feed ve troll çok var.Ama hakkını vereyim rollerini çok güzel oynayan adamlar var tr dia 3 te görmediğim adc ler westtin plat 5 inde var .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lexx

quote:

1 win daha alırsam plat'ım.

al işte adam daha sup nidalee i gördüğünde atıp tutuyor ( tipik ön yargılı insan modeli ) bide oyun içinde kill ini alsan artık söver mi yoksa afk mi kalır kimbilir..dia yada plat olsan ne yazar demekki west tede var dedikleri senin gibiler .. aman sana ve senin gibilere denk gelmeyeyim.. lig değil mesele zaten .... karakter olarak :D

• jung farkı diyorsan westin de faydası olmayacak sana.
  • Weste geçemeyenler kötülemiş ama Westin tr den kat ve kat daha iyi oldugu bariz ortada. Ayrıca küfür 0 flame yok gerçekten de yok. Eden varsa %100 Türktür bundan dolayı ben westte oynarken from dediklerinde TR diyemiyorum orada çok kötü itibarımız var.
  • Beyler öyle diyorsunuz bi örnek veriyim şimdi westte oyundayım bizim adc full flame yapıyordu kill salmıyorsunuz kasılamadım falan tepem attı belli türk olduğu başka kimse yapmaz böyle çünkü görmedim daha önce türkten başka nerelisin dedim türküm dedi dedim burdadamı siz kurtulamıyoruz adam gibi oyun oynanmıyor arkadaş her yere gidiyorlar övüp duröayın westi orasıda bozuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Weste geçemeyenler kötülemiş ama Westin tr den kat ve kat daha iyi oldugu bariz ortada. Ayrıca küfür 0 flame yok gerçekten de yok. Eden varsa %100 Türktür bundan dolayı ben westte oynarken from dediklerinde TR diyemiyorum orada çok kötü itibarımız var.

güzel kardeşim bak ağzın bal yesin... " x Lexx x" nick im . girin bakın dünkü son maçlarımdan birinde ilk kez türk geldi takıma ick ten anlaşıyor zaten dari aldı top a xin jung .. bızım darinin karşısında jarvan var ezildi 5 dk da 2 kill verdi. sonra adam benım ct em a... s.. ben durmam o..... c... xın bı gang gelmedin falanda filanda ... wallahi benım main xerath olmasına karşı rezil bir oyunla 20 dk da sur verdik. bizim turk tabiki sürekli kufur .. yeri geliyo türkçe yeri geliyo yarım yamalak ingilizce. ..
    bizim 13 - 17 yaş arası lol oynayan kardeşlerimizin çoğunun lol anlayışı küfür kıyametten öteye gidemiyo ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexx -- 10 Ağustos 2014; 13:24:02 >

• Bu konular yüzünden west aşkı oluşuyor içimde gerçekten anlattiginiz gibi Cennet bi yer mi bu west serveri?

• Oyuna başladığım günden beri west de oynuyorum bu da yaklaşık 1.5 - 2 yıla yakın bir süre . Geçen tr ye geçişler ücretsiz olunca geçtim tr serverına ve sadece 3 gün dayanabildim . Paşalar gibi paramı verdim geri döndüm .

Sıkıntı tr sunucu değil sıkıntı Türk insanı . Kimse kusura bakmasın ama Türklerin 90%'ı terbiyesiz ve saygısız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastSummoner

quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

Jungle farkı diyen lowdur

+1 Bide topta öldükten sonra demiyolarmı xx report diye gank gelmedi.

sizin tembelliğinizden oluyor /mute all yapmak çok mu zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

Oyuna başladığım günden beri west de oynuyorum bu da yaklaşık 1.5 - 2 yıla yakın bir süre . Geçen tr ye geçişler ücretsiz olunca geçtim tr serverına ve sadece 3 gün dayanabildim . Paşalar gibi paramı verdim geri döndüm .

Sıkıntı tr sunucu değil sıkıntı Türk insanı . Kimse kusura bakmasın ama Türklerin 90%'ı terbiyesiz ve saygısız .

29 yaşında insanım ben artık ağır geliyor bebelerden küfürler işitmek .. ayıp diye bişey var.. en azından adamlarda oyun belki çevirilir düşüncesi var .. x report diyecekse bile oyun sonunu bekliyorki son ana kadar takım arkadaşlarının moralleri düşmesin oyun dönebilir diye... ben bunu gördüm ve çokta farklı geldi bana sizlerle paylaştım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaguel X

Daha yeni gecmissin dur sana daha ruslar almanlar fransizlar gelecek bekle sen

Ja +1

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.