Şimdi Ara

ETS2'de Hangi Tır Markalarını Tercih Ediyorsunuz?-Tırcılık Anılarınız? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
6
Favori
98.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuya daha önce de yazdım. Ses veya kullanım gerçekçiliği bakımından Mercedes-Benz, Man çok iyi. Ama hız bakımından Scania. Scania da iyi kullanım gerçekçilik bakımından, ama bir hata var km saatinin kabine bağlandığı yerden rahatça yolu görebiliyorsunuz. Şeritleri falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de şöyle bir takıntı var, devir saati solda olacak hız saati sağda. Devir saati büyük veya küçük olabilir ama solda olacak. Sırf bu yüzden sadece Volvo, Scania ve Man kullanıyorum. Devir saati sağda olan araçlar ne bileyim zevk alamıyorum sürmekten. Gündelik kullandığım aracımda ve ilk aracımda da gerçekte solda devir saati, belki de onunla ilgilidir. Bilmiyorum. Scania'nın da SCS o kadar kayırmasına rağmen gösterge paneli özensiz hazırlanmış gibi duruyor ama şimdi bir tane mod indirdim nispeten daha iyi. Eve gideyim resimlerini atarım.
    Ayrıca özellikle aradığım bir husus ki genelde sağdan devir saati olan araçlarda var, CC ile ortalama yakıt aynı ekranda görünmesi, mesela CC açtım yakıt tüketimine geçtim, CC ne alemde bilemiyorum, bazen azaltıp artırmam gerekiyor falan.

• Gerçek hayatta akrabamın Man'ı var güzel kamyon.

• Gözlemlerime göre.

DAF yol tutuşu harika, en dayanıklı ve kolay yere uçmayan, kolay hızlanabilen bir çekici. Ancak iç dizaynı biraz kötü.

Scania içi pek güzel olmayabilir ama gayet kolay hızlanır. Yol tutuşu kötü.

Volvo kusursuz. İç dizaynı hızlanabilme vs her şeyiyle iyi ama çok hasar alıyor.

MAN içi ve direksiyonu çok güzel. Modifiyesiz modellerinde beygirleri düşük ama yapılandırmalarla harika oluyor.

Mercedes çok lükstür ama ben kullanamıyorum.

Renault ve Iveco'ya bulaşmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Gözlemlerime göre.

DAF yol tutuşu harika, en dayanıklı ve kolay yere uçmayan, kolay hızlanabilen bir çekici. Ancak iç dizaynı biraz kötü.

Scania içi pek güzel olmayabilir ama gayet kolay hızlanır. Yol tutuşu kötü.

Volvo kusursuz. İç dizaynı hızlanabilme vs her şeyiyle iyi ama çok hasar alıyor.

MAN içi ve direksiyonu çok güzel. Modifiyesiz modellerinde beygirleri düşük ama yapılandırmalarla harika oluyor.

Mercedes çok lükstür ama ben kullanamıyorum.

Renault ve Iveco'ya bulaşmayın derim.
    Hocam bir sorum olacaktı. Oyunda her tır markasından bir adet mi var? Yoksa keşfettikçe Aynı tır markasının farklı modellerine ulaşabiliyor muyuz?
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Daf: 105 XF ve XF Euro 6 kasaları var. İnsan bi CF ya da 95 XF de olsa diye iç çekiyor.
    Renault: Premium ve Magnum var. Range T gelecek diye bekliyoruz.
    Volvo: Yeni kasa FH 16 ve eski kasa FH 16 var.
    Mercedes: Actros MP3 ve MP4 kasaları var.
    Iveco: Strails var Stralis Hi Way var.
    Scania: Yeni kasa R ve bir önceki kasa R, Yeni kasa S ve Streamline modelleri var.
    Man: Sadece TGX var, yeni kasası gelecek diye bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Daf: 105 XF ve XF Euro 6 kasaları var. İnsan bi CF ya da 95 XF de olsa diye iç çekiyor.
    Renault: Premium ve Magnum var. Range T gelecek diye bekliyoruz.
    Volvo: Yeni kasa FH 16 ve eski kasa FH 16 var.
    Mercedes: Actros MP3 ve MP4 kasaları var.
    Iveco: Strails var Stralis Hi Way var.
    Scania: Yeni kasa R ve bir önceki kasa R, Yeni kasa S ve Streamline modelleri var.
    Man: Sadece TGX var, yeni kasası gelecek diye bekliyoruz.
    hocam detaylı yorumunuz için çok teşekkür ederim. Peki bu kasalara herhangi bir markanın galerisinden ulaşabiliyor muyuz, yoksa haritayı keşfetmek mi gerekiyor sürekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

hocam detaylı yorumunuz için çok teşekkür ederim. Peki bu kasalara herhangi bir markanın galerisinden ulaşabiliyor muyuz, yoksa haritayı keşfetmek mi gerekiyor sürekli?

Alıntıları Göster
    Her markanın kendi galerisinden tüm modellerine ulaşmak mümkün. Ancak daha güçlü motor seçenekleri, daha farklı şase ve kabin seçenekleri için levelinizin yükselmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Her markanın kendi galerisinden tüm modellerine ulaşmak mümkün. Ancak daha güçlü motor seçenekleri, daha farklı şase ve kabin seçenekleri için levelinizin yükselmesi lazım.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim onun için para hilesi kullanıyorum ne yazık ki çok vaktim yok teşekkür ederim
  • Türkiye harita modu ve Scania G420 Kırkayak aracımla Akdeniz yollarında Jet-sebze çekiyorum, en kralı bu bence arabanın rampacılığı güzel, yol tutuşu iyi ama arabada retarder yok, motor freni ile de her rampa inilmiyor yav

• Ben de Mp4 kabininde içim sıkılırken Mp4'cü oldum.
    Bir tane 2545 Actros 8 teker, arkada da römork DHL adına çalışıyorum.

ETS2'de Hangi Tır Markalarını Tercih Ediyorsunuz?-Tırcılık Anılarınız?

• Canım sıkıldı Scania'yı sattım, Axor 1840 ve 10.5m damper dorse aldım, aynı yolda hububat çekiyorum

(Not: fotoğraf kalitesi kötü ise özür dilerim, bir türlü ekran görüntüsü alamadım, telefondan çekmek zorunda kaldım)
     ETS2'de Hangi Tır Markalarını Tercih Ediyorsunuz?-Tırcılık Anılarınız? ETS2'de Hangi Tır Markalarını Tercih Ediyorsunuz?-Tırcılık Anılarınız?

• man tgx euro 6 kullanıyorum. man'dan hiç şaşmadım yıllardır kullanırım. 26.640 hp'lik araç sahibiyim.

bence man'ın tek sorunu frenleri. yüksek hızda, araç boşsa kıç atıyor hızlanması da bir volvo/scania ikilisi kadar iyi değil ama bastı mı gitmiyor değil. 140-145 görüyorum 20 ton yükle. scania ile 150-155 görmüşlüğüm vardı.

man'da airbag yok bence büyük bir eksiklik
  • Anılarımdan biri
    Mercedes ile sol şeritten 145 km/h ile gidiyordum. Arkadan da şarkı çalıyor kendimi şarkıya vermişim yoluma devam ediyorum sonra birden bi bariyer çıktı gömdüm hasar %100 geçmiş olsun.

• Hepsini tek tek denedim Scania... Yol tutuşu harika iç dizayn güzel
  • Multiplayer ismim: altay 43
    Aracım: MAN

Eklerseniz sevinirim...
  • Volvo'nun eski kasasını da yeni kasasını da seviyorum. Scania da severim özellikle eski kasalarını.
  • MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    yanlış oyundasın
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Tamam aynn panpa

• Mercedes actros dlc siyle birlikte en keyif aldigim cekici. Bu tarz araclarda yuvarlatilmis hatlar sevmedim, sevemiyorum. Oyuna basladigimdan beri 40 level oldum ve ilk gunden beri mercedes kullaniyorum, levellerle acildiktan sonra da 625 hp cift dingile geçtim. 16 vitesle agir yuklere giriyorum. Gayet keyifli oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.