Şimdi Ara

[ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
16
Favori
16.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube de scaniaman6106 adli kanal var ordaki abi acikliyor videolarda bu yapilan mod gonulluler tarafindan yapiliyo ucretsiz olacak
  • Mode03 kullanıcısına yanıt
    ücretsiz derken yani steam üzerinden mi indire bilecğim.. türkiye haritası beni çok sevindirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

ücretsiz derken yani steam üzerinden mi indire bilecğim.. türkiye haritası beni çok sevindirdi :)

Diğer mod paketleri gibi bunu da indirip mod klasörüne koyacaksın..
  • kaiowas kullanıcısına yanıt
    bende ki oyun orjinal umarım sorun olmaz.. çıkış tarihi var mı nerden indire biliriz bunu
  • Orjinal olması daha iyi bence, sadece bu mod için genel olarak
    Çıkış tarihini bilmiyorum maalesef fakat tabiki bunu duyuracaklardır. Yanlış bilmiyorsam ve bilmeyenler için söyleyecek olursak bu mod online da çalışmaz sadece single player da çalışır.
    pek online takılmıyorum zaten singel dha keyifli geliyor bu modlada çok daha güzel olacak :) teşekkür ederim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

pek online takılmıyorum zaten singel dha keyifli geliyor bu modlada çok daha güzel olacak :) teşekkür ederim dostum

Estağfurullah hocam ne demek. Ben de bekliyorum açıkçası çıkmasını. Sanıyorum gayet güzel olacak.
    evet dostum inceledim bende şahsen dlc olarak üretici firma tarafından gelmesini çok isterdim en azından sürekli güncelleme alır sorunsuz olur diye ama inşallah arkadaşlarda çok detaylı çalışmış görüyorum diledikleri gibi olur emeklerinin karşılığını alırlar :)
  • görseller harika, oyunu tekrar yükleyesim geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

görseller harika, oyunu tekrar yükleyesim geldi
    son güncelleme ile oyun berbat oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nysarac -- 11 Aralık 2015; 23:43:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nysarac

son güncelleme ile oyun berbat oldu

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Map yapımına Devam ediyoruz 1.22 Sorunsuz bir şekilde güncelleme yapıldı ve devam ediyoruz..

Harita DLC olarak değil normal bir mod olarak geliyor. Harita Ücretsiz olacak, Tahmini bitirme 2016 yazına planlıyoruz ama tam olarak bir tarih veremiyoruz.

Beta olarak yayınlama gibi bir şansımız yok..

2 adet kısa video geldi onları sizlerle paylaşıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: f1ersin

Arkadaşlar Map yapımına Devam ediyoruz 1.22 Sorunsuz bir şekilde güncelleme yapıldı ve devam ediyoruz..

Harita DLC olarak değil normal bir mod olarak geliyor. Harita Ücretsiz olacak, Tahmini bitirme 2016 yazına planlıyoruz ama tam olarak bir tarih veremiyoruz.

Beta olarak yayınlama gibi bir şansımız yok..

2 adet kısa video geldi onları sizlerle paylaşıyorum..

Alıntıları Göster
    Harita ne durumda arkadaşlar?

• Harita yapımı durdurulmuş
  • arf.bst kullanıcısına yanıt
    biteceğide yok zaten,bu konu ile ilgili tüm heyecanımı kaybettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

biteceğide yok zaten,bu konu ile ilgili tüm heyecanımı kaybettim.
    yalan oldu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Helal olsun sizlere, inşallah official olarak da bu yamayı görebiliriz.
    Beni çok heyecanlandırdı, teşekkürler, umarım en yakın zamanda başarılı bir şekilde sona gelinir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenKalashnikov

Beni çok heyecanlandırdı, teşekkürler, umarım en yakın zamanda başarılı bir şekilde sona gelinir :)

Alıntıları Göster
    Son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih7106

Yorum yapanlara teşekkürler.

Samsundan görüntüler (detaylara dikkat);

[ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP] [ETS 2] Euro Truck Simulator 2 - TÜRKİYE Haritası Geliyor.. [WIP]

Samsun gerçekten güzel olmuş.

• Galiba ölü bir proje
  • AssasainTurk kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar haritanın sorumlusundan aldığımız bilgiye göre yapımcı haritanın bitmek üzere olduğunu yakında paylaşılacağını belirtmiş.

Yapımcının kanalı: link
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.