Şimdi Ara

ETS 2 CD KEY HATASİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oyunu dun sabah internetten indirdim butun gun oynadim neredeyse o kadar sardi beni..İndirdigim dosyadan cd key dr cikmisti ve kodu girdigim zaman oyun sorunsuz acilmisti..Ancak gece girdigimde tekrar cd key istedi deneme surumunuz bitti yaziyordu..Neden boyle bir hata verdi anlamadim? Gerekirse bugun parasiyla alirim teknosadan vatandan falan cok sevdim cunku bu oyunu ancak o zamanda belli bir zaman sonra hatali cd key mesaji vermez demi? Birde ets 2 var,ets2 gold var hangisini alsam daha iyi olur..Tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukaan -- 1 Şubat 2016; 7:34:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu satın almanı öneririm. Orijinal oyun her zaman daha avantajlıdır. Bence sadece multiplayer modu için bile alınır. Ayrıca American Truck Simulator 3 şubatta çıkacak ona da bakmanı öneririm.
  • faruk26faruk kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam...Ancak anlamadigim bisey var Ets2 gold teknosada 14 lira Vatan'da 60 lira..gitti gidiyorda 80 lira???Teknosada ki sahtemi diyicem ama olamaz boyle birsey..Yanlis biseyde almak istemiyorum ama aradaki fiyat farklari resmen ucurum..Bunlarin hepsi gercekmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

Tesekkur ederim hocam...Ancak anlamadigim bisey var Ets2 gold teknosada 14 lira Vatan'da 60 lira..gitti gidiyorda 80 lira???Teknosada ki sahtemi diyicem ama olamaz boyle birsey..Yanlis biseyde almak istemiyorum ama aradaki fiyat farklari resmen ucurum..Bunlarin hepsi gercekmi?

yanlışınız varhttp://www.teknosa.com/urunler/125084440/aral-euro-truck-sim-2-gold-pc-oyun
  • Biraz fiyat araştırmanızı öneririm. Ben ets2+going east paketini 30 tl civarına almıştım. Ayrıca Steam indirimlerini takip etmekte fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.