Şimdi Ara

ets 2 (1.5.2.1 v) kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, ets 2 de çok fazla kasma oluyor. sitedeki birkaç çözüm var onları denedim değişen bir şey olmadı. en yüksek ayarda 7-8 fps. yüksekte 9-10 fps.ortada 16-17 fps anca oluyor. sorun neyden kaynaklanıyor? yüksek ayarlarda 20 fpsnin altına düşmemesi için ne yapmam gerekiyor? şimdiden teşekkürler..

bilgisayarın özellikleri
    Asus N56VZ S4400D- 16GB ram-İ7-3630QM -ekran kartı (4gb) nvidia gt 650m 128bt + Intel(R) HD Graphics 4000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcarc85 -- 3 Ocak 2014; 11:51:38 >

• İşlemci ve ekran kartı benimkiyle aynı. Maalesef kasma sorunu bende de mevcut. Ayar düşürsem de çok değişen bir şey yok. Oyunla ilgili büyük ihtimal.
  • bu özellikteki bilgisayarlarla çok fazla oyun denedim. hiç birinde kasma olmadı (nfs run,Sniper Ghost Warrior 2,bf3-4). ets 2 de çok kasıyor sebebi oyundan mı kaynaklanıyor , yoksa bilgisayardan mı çözemedim. çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. yorum için teşekkürler.
  • Dostum diğer ayarları da dene bence,düşük orta gibi.Ben maalesef Celeron 420 1.6 GHz ile düşükte oynuyorum. Ama kasma olmuyor
  • orta ayarlarda anca oynanıyor zaten
  • Basit ayarlardan yüksek yapınca daha akıcı oldu bende. Yine de kasma var ama az eskiye oranla.

Evet ben de NFS Run, NFS MW 2012 gibi yüksek grafik kaliteli oyunları oynadım bir kere bile bana mısın demedi.
  • slm ben tesadüfen bir çözüm buldum ama sizde işe yarar mı bilmiyorum. avg pc tuneup 2014 yükledim ,deneme sürümü.yanında click maintenanace diye bir kısayol geldi ve tarama yaptım. galiba disk birleştirme de yaptı. şimdi yüksek ayarlarda 20-25 fps, en yüksek ayarlarda 15-20 fps oluyor.
  • Oyun ayarlarından dikey eşleştirmeyi kapatın yararını göreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.