Şimdi Ara

Etkisi uzun wax tavsiyesi ( mat )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mat wax kullanıyorum ama bu aralar saçlarım uzadı ve sıcağın da etkisiyle pek uzun ömürlü olmuyor ve etkisini kaybediyor. Böyle durumlar için uzun ömürlü wax tavsiye edebilecek var mı?? Ayrıca uzun saçları da sönmeden uzun süre tutabilen bir şey istiyorum..

Şuan Fonex wax kullanıyorum

• abi wax ne yaw :s
  • bende fonex wax kullanıyorum gayet etkili.. biraz sürüt üzerinede 20-25 saniye saç kurutma makinasıyla sıcak hava üfleyince bütün gün aynı şekilde tutuyo. ama ara sıra düzeltmek gerekebiliyo

ayrıca kullandıgımda bu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 11 Temmuz 2009; 12:53:18 >

• benim kullandığım yeşil olan. Ama saçlar bir hayli uzadığı için tutmakta zorluk çekiyor. Bu ıslak mı oluyo? özelliği ne
  • üzerinde hiçbişey yazmıyo nasıl olduguyla ilgili. bende alırken zaten bütün renklerinin içine bakarak seçmiştim. bu grisi çok sert ve mat oldugu için bunu almıştım. yani ele bile zor geliyo şekil vercegim zaman. yeşili nasıldır bilmiyorum. benimde saçlar baya uzun ama bütün gün ayakta tutuyo.

uyguladıgım yöntemide anlatıyım

ben sadice saçların önüne şekil veriyorum. oyüzden ön taraflarını elimle geriye yatırıp sadice köklerine sert jöle sürüp saç kurutma makinesiyle kurutuyorum. sonrada deminki jöle sürüp kuruttugumuz kısma(kökleri) bu gri fonex wax dan ince bi tabaka sürüp yine makinayla kurutuyorum

sanada bunu öneririm

• şimdi bu waxı sürünce saçlarınızı yıkamıyomusunz ? bilmediğimden soruyrorm.eğer yıkayınca da geçmiyosa bende alırym
  • hmm denerim :D
  • bende bundan var güzel tutuyor ama çok iğrenç kokuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: iLLeGaL56

şimdi bu waxı sürünce saçlarınızı yıkamıyomusunz ? bilmediğimden soruyrorm.eğer yıkayınca da geçmiyosa bende alırym

yatmadan önce sadice sürügüm kısma 5-6 saniye su tutup ordaki wax ı çıkartıp ertesi gün bidaha yapmanı tavsiye ederim
  • benim wax şu arka dönerin orda pek tutmuo gerisi tutuo =) yani ilk yaptıgımda süper oluyor. ama sonra sönüyor saçlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: AcHy

benim wax şu arka dönerin orda pek tutmuo gerisi tutuo =) yani ilk yaptıgımda süper oluyor. ama sonra sönüyor saçlar

o sorun bendede var
  • sanırım fonex den kaynaklanıyor:D
  •  Etkisi uzun wax tavsiyesi ( mat )

turuncusu mat ben onu kullanıyorum .. baya ii
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.