Şimdi Ara

ESYS ENET KODLAMA F & G serileri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
9
Favori
6.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

BimmerCode ile ben de açamamıştım hocam EGS ve DSC ECU'larına erişmeniz lazım çünkü, o yüzden Esys şart ne yazik ki ve herhangi bir şekilde programı kullanmak için lisans gerekiyor ne yazik ki. Eski araçlar için çözülebiliyor sorun eski versiyonlarla ama G serileri için henüz yok böyle bir çözüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejlover -- 22 Nisan 2021; 13:0:11 >
  • ejlover kullanıcısına yanıt

anladım. cevap için teşekkür ederim.

• 35MGR 3 kullanıcısına yanıt

Rica ederim ESYS ENET KODLAMA F & G serileri 

• quote:

Orijinalden alıntı: B20B48

Ben Bimmercode uygulaması kullanıyorum android ve ios ta çalışıyor bağlantı için v-gate i car gerekiyor kullanımı oldukça basit

Hareket halinde video , Sport plus gibi pekçok şeyi aktif edebiliyorsunuz

Bu linkten neler yapabileceğini görürsünüz

https://www.bimmercode.app/cars/bmw//

Teşekkürler faydalı link evde atıl duran kablomu tekrardan canlandırma vakti geldi .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bişey sormak istiyorum .

F20 2016 yeni araç aldım

Aracımın benden önceki sahibi araca gladen Tweeter taktırmış.

Aracın ses sistemi çok güzel geliyor( daha önceki aracım F30 3.16 göre ) acaba diğer hoparlör değiştirmişmidir diye düşünüyorum

Koltuk altlarını görmem için koltuğu
    Kapı içi için kapı döşemesi Sökmem gerekiyor. Hem elimde şu anda alet edavat yok hemde açıklası sökmekten korktum sokak kısıtlaması var bişey olur yaptıramam diye .

e net kablo ile PC bağladığım taktirde ses sistemine ait marka model görme ihtimalim var mı?

Teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokoci35 -- 2 Mayıs 2021; 19:54:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba öncelikle ticari amacım yok kendi f30 aracıma gizli özellik vs açmak için cihaz ve gerekli tüm yazılım programları aldım ancak bir sorunum var e-sys launcer pro'da f030 kasa kodu göremiyorum bu yüzdende internette araştırıp gördüğüm kadarıyla f20 üzerinden bağlanıyorum fakat bu seferde active Fa dediğimde sonsuz bir yükleme döngüsüne giriyor ve FA aktif edemiyorum. Launcer Yönetici olarak çalıştırıyorum sonuç yine aynı. sebebi nedir ? konunun üzerinden uzun zaman geçmiş ama umarım birileri yanıtlar.ESYS ENET KODLAMA F & G serileri 

• F1 ve cruise donanımı ekleyip kodlamak için kablo aldım, araca bağlandığımda gördüğüm manzara bu. Onlarca video izledim hiçbirinde böyle bir ekran yok. Özelliklerin isimleri yok, aktif etme yerleri yok. Ben mi hata yapıyorum sorun nerede bu işten anlayanlar yardım edebilir mi?

ESYS ENET KODLAMA F & G serileri

ESYS ENET KODLAMA F & G serileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam merhaba ben f30 arabamam nbt ekran taktırdım onu araca tanımlayım derken arabanın gösterge panelini ingilizceye çevirdim üstüne km devir saati motor devri saati çalışmıyor naaıl düzeltirip birde arabaya nbtyi basıl aktşflestirebilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.