Şimdi Ara

Estetisyenlik kursu izmir’ de en iyi kurs hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
14.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Estetisyenlik kursu için izmirde bir kursa yazıldım ve 15 günlük eğitim verip myk sınavından güzellik uzmanlığı belgesi aldıracağız dediler. 15 günlük estetisyenlik kursu yeterli olur mu diye emin olamadım ve beni hiç merak etme biz sana öğreticez diye ikna ettiler. Şuan sektörde iş arıyorum ve anladım ki bana hiçbirşey öğretmemişler sadece sınavı geçmem içinmiş aldığım eğitim. Ustalık belgesi de almak istiyorum ve orada yoğun cilt bakımından uygulama sınavına giriliyormuş. Tabii bana bu uygulamayı da öğretmediler. Şimdi farklı estetisyenlik kursu araştıeıyorım sadece cilt bakımı eğitimi almak için ve tekrar para ödeyeceğim. Siz benim yaptığım hatayı yapıp meb onaylı 5 aylık kurslar varken hızlıca belgeyi alıcam diye 15 günlük myk estetisyenlik kursuna gidip benim gibi ortada kalmayınn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıla Özet -- 5 Nisan 2023; 0:8:11 >
  • En iyi estetisyenlik kursu hangisi diye bir araştırma yaptım ve izmir de bir çok kurumla görüştüm. Sonuçta para veriyoruz emek harcıyoruz, beklentilerimiz hayallerimiz var. Boşa harcayacak bir günüm bile kalmadı. Estetisyenlik Kurslarındaki en büyük farkın fiyat vs değil daha çok eğitmenler olduğunu farkettim. Güzellik merkezlerini aradım ve %90 ı bana işe alım sürecinde sevgi akademi kursiyerlerini tercih ediyoruz çünkü eğitmenlerini biliyoruz dediler. Kimse yoğurdum ekşi demez, o yüzden güzellik merkezlerini Arayıp kayıt olmak istediğiniz estetisyenlik kursunu sizde sorun mutlaka ve çekinmeyin, içinize sinmeden hiç bir kuruma kayıt olmayın. Kurumlara gittiğinizde dekorasyona vs aldanırsanız çok hayal kırıklığına uğrarsınız. Sizden CV istediklerinde baktıkları en önemli şey hangi kurstan hangi hocadan eğitim aldığınız. Sektörde herkes herkesi tanıyor. Henüz açılalı bir kaç yıl olmuş sektörde hiçbir güzellik merkezinin adını bilmediği ama googleda sürekli önünüze çıkan estetisyenlik kursları var, uzak durun! Görüşmeyemi gittiniz, kaç yıl önce açıldıklarını sorun, ona göre değerlendirin. Bu yorumu neden mi yapma gereği duydum? Çünkü bende Sevgi Akademi mezunu oldum, staj istedim ayarladılar, sertifikamı aldım iş istedim yönlendirdiler. Şimdi kendi yerimi açıyorum, ve geriye dönüp baktığımda sektörden biri olarak söylüyorum,

İyi ki Sevgi Akademi!❤️

• izmirde en iyi sevgi akademi beni hastaneye aldırdlar daha npsınlarr 🤗

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisa Aygün -- 3 Eylül 2023; 20:16:18 >
  • estetisyenlik kursunu sevgi akademiden aldım. şuan çalıştığım yerdeki patronum iş başvurularında sadece sevgi akademi mezunu olanları tercih ediyor. nedenini sordum ve daha önce izmirde çok yer denediklerini ama hiçbirinin sevgi akademi gibi eğitim veremediğini ve kendilerinin çoğu şeyi tekrar öğretmek zorunda kaldığını söyledi. 6 kişi çalışıyoruz ve herkes sevgi akademiden mezun

• İzmirde en iyi estetisyenlik kursu sevgi akademidir. sizi sadece eğitim değil, iş hayatına hazırlama adına da çok yararlı bir estetisyenlik kursu olduğunu söyleyebilirim. Önceki yorumlarda bahsedenler olmuş, izmirde Prof Doktorun derse girdiği tek estetisyenlik kursudur kendileri ve buda eğitimin kalitesine ne kadar çok önem verdiklerinin en büyük göstergesidir bana göre. Estetisyenlik kursu araştıranlara en büyük tavsiyem hangi eğitmenlerden ders alacakları olmalıdır. Daha 1 yıldır sektörde olupta eğitmenim diye nara atanları çok gördük. Mebe bağlı olmasına rağmen çok fazla merdivenaltı eğitim seviyesinde estetisyenlik kursları var. Paranızı ve emeğinizi boşa harcamayın, çok iyi araştırın, nacizane fikrim…

• Sevgi akademiden estetisyenlik kursunu alanlarsan birisi olarak hem idare hem eğitmenler olsun gerçektende işlerini severek yaptiklarini soyleyebilirm. Estetisyenlik kursunu bitirdikten sonra beni yönlendirdikleri güzellik merkezinde 1.5 yıl kadar çalıştım ve sonrasında Kendi iş yerimi sevgi akademinin desteğiyle açtım. Seda hocam, aysun hocam, gamze hocam, senem hocam olsun hepsi inanilmaz basarili egitmenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selma Baranlı -- 29 Ekim 2023; 22:30:4 >
  • Benim kardesim estetisyenlik kursu degil ama protez tirnak kursunu izmir bayraklida bir kurstan aldi, Verdiğimiz paraya göre eğitim sıfır peşin ödemeye rağmen protez Tırnak eğitimi için jel uygulamasına olduğu gün gidemedi ve bir gün sonra gittiginde öğretmenin verdiği Cevap öğrencim göstersin. Paramiz cope gitti. Simdi onu baska bir estetisyenlik kursuna gondericez estetisyenlik kursu bitince geri bildirim yapcam buraya

• Hatice Öztürk H kullanıcısına yanıt

Hangi estetisyenlik kursuna yazdırmayı düşünüyorsunuz?. Bayraklidaki memnun kalmadigi kursun adi ne hangisine gitti kardeşiniz?

• Ayten onay A kullanıcısına yanıt

Estetisyenlik kursunu hala araştırıyoruz karar vermedik canım. diğer bayraklıdaki kursun adını vermek istemiyorum eğer memnun kalsaydık paylaşırdım sizinle ama uğraşmak istemiyorum daha fazla o kadınlarla k.bakma

• Ben estetisyenlik kursunu Kadriye Kakiz akademiden aldim ve memnun kaldim. Estetisyenlik kursu arastiranlar orayida degerlendirebilir
  • Ben Sevgi akademiden estetisyenlik kursu aldım. Süreç boyunca idare olsun hocalarımız olsun çok ilgililerdi, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kurs bitmiş olsa da ilgileri bitmedi hala en küçük sorumda hemen geri dönüş sağlayan Buse hanıma ve değerli hocalarıma tekrar teşekkür ederek şiddetle TAVSİYE EDİYORUM🤗

• Bazı reklamlarda gördüm üniversite onaylı sertifikalar veriyorlar, online olarak veriyorlarmış. E devlette gözüküyor diyorlar evet her sertifika gözüküyor e devlette doğru ama milli eğitim bakanlığında çalışan bir arkadaşım onların resmi aşamada geçersiz olduğunu, ustalık sınavına girme yetkisi vermediğini ve yer açılmadığını net olarak söyledi. Milli eğitim onaylı veya Çalışma bakanlığı onaylı olmayan estetisyenlik kursu sertifikası almayın paranızı çöpe atmayın. Bilinen akademiler dışında macera aramayın. Estetisyenlik kursu araştıranlara söyleyeceklerim bu kadar. Umarım faydalı olmuştur sizin için
  • Estetisyenlik kursundan mezun olduktan sonra İlk defa işe girmiştim ve patronum işlemlere nasıl bu kadar hakimsin daha önce başka yerde çalışmadığına eminmisin diyip şaşırmıştı😅

İşte size SEVGİ AKADEMİ FARKI❤️❤️❤️

• Simge Karasu S kullanıcısına yanıt

Bende estetisyenlik kursu arastiryordm yorumlara tek tek baktım hep sevgi akademi. Ordan mezun olup şiddetle tavsiye eden arkadşlarımda oldu evet dedim tamam doğru adres burası kaydolayım, arayp fiyatini öğrennce vazgeçmek zorunda kaldım. Cokta heves etmistimm ama bütçemi zorlayamıyorum 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büşra Yiğit -- 15 Şubat 2024; 0:48:33 >
  • Büşra Yiğit B kullanıcısına yanıt

Senin amacın sertifika mı yoksa iyi bir eğitim alıp bu sektörde çalışmak mı? Bence estetisyenlik kurslarının fiyatlarını pahalı yada ucuz diye değerlendirirken bu sorunun cevabını bi düşün derim. Hiç kimse iyi bir eğitimi ucuza veremez,

iyi eğitmenler = yüksek maaş

• Büşra Yiğit B kullanıcısına yanıt

Hem para hem zaman hemde emek harcıyoruz, o yüzden kursları iyi araştırın. Estetisyenlik kursu araştırmalarınızda Neden pahalıdan ziyade neden bu kadar ucuz diyede sorgulayın akademi seçerken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nilay Karaman -- 6 Mart 2024; 11:26:23 >
  • Sevgi Akademi’den estetisyenlik & güzellik uzmanlığı kursu aldım ve eğitiminin kalitesiyle gerçekten öne çıkan bir kurum derslerde kendi alanında uzman 6 farklı hocadan eğitim aldım ve özellikle uygulama dersleri yoğunlukta gerçekten öğrenmemiz için bütün hocalar çaba gösteriyor. Marka değeri olarakta mezun olduğumda Sevgi Akademi mezunuyum dediğimde kapılar çok kolay açıldı. İzmirde onlar bu işin tartışmasız VAKKOSU❤️

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.