Şimdi Ara

ESRARENGİZ SRO PROBLEMLERİ OLAYI DEWAM ETTİRİYORUZZZ HERKES Bİ ŞEY SÖYLESE YETER....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün biçok arkadaşımızın msjlarını okudum mucizevi ve esrarengiz problemler yaşanıo SİZ DE BAŞINIZDAN GEÇEN SIRLI OLAYLARI BURDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ......

AŞAĞIDAKİ OLAYDAN DEWAM EDELİM ARKADAŞLAR......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyapponzashi -- 25 Temmuz 2007; 15:11:19 >

• ben benden 5 k isteyen birine 6 k verdim o gün aşrı laggg olmasına rağmen 42 lwl 11 crit spearı +3 e bastım hiç yakmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi letsewer -- 24 Temmuz 2007; 21:35:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

yaw arkadaşlar bu europa benim oynamamı istemiyo yaw dünden beri kafayı yicem artık bakın neler oldu anlatayım size dün gece pcyi kapattım yattım ve sabah 5 gibi kalktım hemen aklıma dhde bi topik açmak geldi ama pcyi gelip açtığımda pcnin çökmüş olduğunu gördüm sonra aklıma europa clienti geldi onuda eveli gün indirmiştim ama pc çökmez die yedeklememiştim işte en büyük hatayı burda yapmışım herneyse ve bu sabah olan olayları anlatayım pc çökmüştü sabah kalktım hemen format attırdım sonra eve geldim bütün gerekli programalrı ayarladım herşey tamamdı ama client yoktu bu arada kotamda çoktan 5gyi geçmişti açtım pcyi tam saat 4-5 gibi sorna oturdum başına başladım oyunu indirmeye ilk seferinde %22 oldu client inerken internet kesildi sonra tekrar başlattım clienti indirmeye %93-%94 derken tam o anda elektrikler kesildi kafam çok feci bozuldu hala bile sinirliyim dedim kendi kendime inat inat indiricem bu clienti tekrar başladım yüklemeye %17 oldu yine elektrikler kesildi tekrar başladım yüklmeye aradan 10-15dk geçer geçmez %8ken yine elektrikler kesildi ve şimdi yine pcyi açtım bunları sizlerler paylaşmak istedim arkadaşalr acaiyp moralim bozuk yaw bu ttnet ve tedaşın alal hcezasını versin zaten 14 gün sonra charımıda satp kurtulcam bu illet oyundan alalh cezası oyun yawww.
    bunları neden yazdığımı bilmiyorum fakat bunu sizlerler paylaşmak istedim şimdi yine clienti tekrar yüklemeyi deneyceğim biliyorumki yine bir aksilik çıkıp yüklememe engel olucak herneyse kafanızı şişirdim sizinde size iyi oyunlar.

işte bugün başıma gelenler.

• enteresan bi problem bunu çözmek içün çocukluğunuza inmek zorundayız.

şimdi gevşeyin ve anlatın ilk sro deneyiminizde babanız sizi yakaladığında kulağınızı çekti mi??*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyapponzashi -- 24 Temmuz 2007; 21:39:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CiGi_27

enteresan bi problem bunu çözmek içün çocukluğunuza inmek zorundayız.

şimdi gevşeyin ve anlatın ilk sro deneyiminizde babanız sizi yakaladığında kulağınızı çekti mi??*

"Çocukluğa inmek" güzel bir tabir oldu

.:DiFFeReNT:. ne diyeyim sana ki... Geçmiş olsun

• sağol B7B.
  • ben silkroad ı saat 20.30 gibi yükledim şu saate e kadar the server is undegoing ..... diyo ne yapcam ben pek i????????????????*
  • quote:

Orjinalden alıntı: CiGi_27

arkadaşlar bugün biçok arkadaşımızın msjlarını okudum mucizevi ve esrarengiz problemler yaşanıo SİZ DE BAŞINIZDAN GEÇEN SIRLI OLAYLARI BURDA PAYLAŞABİLİRSİNİZ......

ya zaten bir sürü konu var forumda şu yeni pacht geldi geleli forum çoştu yok torrent skiller haritalar indirdim olmadı kaldırayımmı?

bir sürü sorular kafam beynim döndü ya

• arkadaşlar bu topic i dün AKŞAM açtım dolayısiyle herkes okuyamadı daha çok kişinin okuması dileğiyle....
    UP UP UP
  • her zamanki sro sabahlamalarından biriydi , ışıklar sönüktü sadece pc den ışık geliodu saat 01:30 suları.. oyun oynarken arkamdan bir ses geldi.... gürültünün nolduğunu anlmak için arkama baktım........................................................... ???
  • bende dünden beri en aşağı 50+ oyundan direkt massa üstüne atıyo giriyom bi 10-15dkda bi masa üstüne tekrar atıyor kafayı yiyecektimki sonun bilgisayar avrupaya alıştı ve sabah 11sularında tekrar düzel
  • oo benim başıma gelmeyen bişeymi yok bir gün başıma bişi gelmesin yeminlen sun silahımı bi 5k cıya vercem
    1-ilk olarak bir gün sakin kasıorum lv im 43 server poseidon ilk açıldıktan 3-4 gün sonra tarimda kasıyorum birden urechi çıktı birde baktım mause sağ tıkladım çevirdim arkadamda gözüm açıldı birden birde gece 2:30 vur anam vur,vur anam vur, canı mini minnacık kaldı tırnamın ucu kadar bir ne olsun babam gelmemi kalk uleyn dedi aynı bu tavırla bende baba bi get ya dedim uru kesioz bende aynı böle get bi ya sonra geldi kulagımı aldı 2 eline 1 kulagımı bi çekio bi çekio bu arada benim elim hala klavyede bir taraftan tuşlara basıom babam geldi kalkarmısın dedi bende kalktım ve nolduysa babam yanagımdan öptü urechi kaçtı ama babamın bu şevkati hoşuma gitti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.